colchicine kaletra lopinavir ritonavir lopinavir ritonavir lopinavir ritonavir 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » NE BU YAAAAAAAA

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 5 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
NE BU YAAAAAAAA

68 Mesaj -

En Son On: 16.10.2013 - 23:42
Cinsiyeti: Bayan 
dehşet içinde okuyorum bir kaç gündür yazıları.daha bir süre önce arkadaşlarıma tavsiye ettigim site mi bu....bir kaç kişinin üslupsuz yazılarına vede nahoş kavgalarına sahne olbilecek bir yermi....hakkı söylemek için çirkin konuşmak mı gerekir.bu sizin samimiyetsizliginizi göstermezmi....çirkin kelimelerin arasından dogru şeyler nasıl çıkartılabilir..İNANAMIYORUM...GERÇEKTEN İNANAMIYORUM..YAZILARIN BAZI YERLERİNİ OKUMAYA EDEBİM HAYAM MÜSADE ETMİYOR.ALLAHA SIGINIYORUM KÖTÜ DÜŞÜNEBİLEN VE KÖTÜ SÖYLEYEBİLEN İNSANCIKLARDAN.......
Ekleme Tarihi: 29.05.2008 - 12:30
Bu mesajı bildir   yaka ignesi üyenin diğer mesajları yaka ignesi`in Profili yaka ignesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
farandag su an offline farandag  

251 Mesaj -

En Son On: 17.06.2008 - 15:57
Cinsiyeti: Erkek 
KARDESIM BU YASAM BU HAYAT BU GERCEK DUNYA UZERINDE BEBEKLER HARICINDE HERKES KOTU CUMLE KULLANIR SANKI ILK DEFA DUYUYOR CEVRENIZDE OLMUYORMUS GIBI YAPMACIK KELIMELERLE DUYGU SOMURUSU YAPMAK DOGRU DEGIL.....

HER NE KADAR KOTU SOZ SOYLUYORSAMDA OZURDILEMESINI TOVBE ETMESINIDE BILIYORUM...

RAVDA NIN SAHIBIDEGIL KIMSE BIR YERDEN SONRA ORTAK MANEVI DEGER OLUR VE BURDA SADECE BU KONUYOK ON BINLERIN UZERINDE YAZI VAR OKUNMASI DEGERLENDIRILMESI GEREKEN BINLERCE KONU BIRCOGU INSANIN KALBINE MUTLAKA NAKIS NAKIS ISLENECEK YAZILAR... SIZLERDE DUNYANIN GUZELLIKLERI VARKEN ILLAKI AZICIKTA OLSA SIKINTILI YERLERE BAKIP TAMAMINI KOTULEYECEK KADAR GORUS ZAAFIYE OLAN BIRISINIZ HER HALDE....AMACIM KATIYEN SINLE TARTISMAK ATISMAK DEGIL KIRICI SOZLERLE ASAGILAMAK ASLA ASLA DEGIL SADECE DUNYANIN INSANIN GERCCEKLERINDE BUNLAR VAR SIYASET TE HATTA EKMEGIN ICINDE KAVGA VAR EKMEKKAVGASI AMA USLUBU ELESTIRMEK DOGRU OLSADA KIMIN KIMIN USLUBUNU BOZDUGUNU KIMIN KAVGA CIKARMAK ICIN ISRAR ETTIGINI KIMIN HEP KOTU OLSUN ISTEDIGINI GORMEK YAZMAKLAZIM..............

GERCI ONLAR BIR SEKILDE BASARIYORLAR BAKIN BURAYI BILE KAOS ORTAMINA SOKUP GELINMEZ YER YAPMISLAR SIZIN DEYIMIZLE...AMACLARINA ULASIYORLAR KORKARIM ULKEMIZI SURUKLEDIKLERI KARAMSAR ISLAM DISI TARTISMA VE INATLASMA ORTAMINIDA SOKUP MAHVEDECEKLER AKILLARIMIZI KARISTIRIP SANKI DOGRUYMUS GIBI KULLANDIKLARI SUSLU CUMLELERLE SUPHEYE DUSURECEKLER VE SIZLER BUNA RAZI OLMUSSUNUZ.......

ALLAH HIDAYET VERSIN CUMLEMIZE
Ekleme Tarihi: 29.05.2008 - 13:30
Bu mesajı bildir   farandag üyenin diğer mesajları farandag`in Profili farandag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yaka ignesi su an offline yaka ignesi  

68 Mesaj -

En Son On: 16.10.2013 - 23:42
süslü cümlerle kandırılacak bir insan degilim elhamdülillah.neden üstünüze alındınız anlamadım.ben yazımı çirkin espirilerle [gerçekten hiç duymadıgım}kimligini deşifre eden başka biri için yazmıştım.sizinde yazılarınızda bazı kelimeler nahoş ama dün okuduklarım yanında bunları kaale almadım bile.....yinede ne olursa olsun dogru bir insan gerçek bir müslüman asla muhatabının diliyle konuşmaz.haaaa bide şu konuya açıklık getireyim.benim çevremde o dediginiz kelimeler kullanılmaz.bebekten büyüge...bu konuda cahil olmayı tercih ederim.bilmem anlatabildimmi.....
Ekleme Tarihi: 29.05.2008 - 14:01
Bu mesajı bildir   yaka ignesi üyenin diğer mesajları yaka ignesi`in Profili yaka ignesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
pembe_PAPATYA su an offline pembe_PAPATYA  

330 Mesaj -

En Son On: 15.08.2010 - 22:27

evet artık haddi aşan sözcükler sarfediliyor.İnş. artık geçim sağlanır..

Allaha emanet olunngül
Ekleme Tarihi: 29.05.2008 - 14:13
Bu mesajı bildir   pembe_PAPATYA üyenin diğer mesajları pembe_PAPATYA`in Profili pembe_PAPATYA Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
farandag su an offline farandag  

251 Mesaj -

En Son On: 17.06.2008 - 15:57
Cinsiyeti: Erkek 
yaka ignesı kardesım.....

sızın sahsınıza karsı ıtham edılmıs hıc bır yazımın olmadıgını bılın....sahsınıza karsı kırıcı uslubum olduysa hakkınızı helal edın....
Ekleme Tarihi: 29.05.2008 - 16:59
Bu mesajı bildir   farandag üyenin diğer mesajları farandag`in Profili farandag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 918 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55981 saniyede açıldı