kaletra dexamethasone generique plaquenil fluvoxamine kaletra naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » acil dua acil dua acil dua (lütfen)

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 6 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
acil dua acil dua acil dua (lütfen)

16 Mesaj -

En Son On: 26.05.2008 - 12:59
Cinsiyeti: Erkek 
Arkadaslar hepinizin duasina ihtiyacim var persembe günü yazacagim ve alacagim sinav sonuclarina göre Türkiyede Universiteye gide bilme sansina sahip olacagim ondan dolayi sizlerden dua etmenizi istiyorum.....

Peygamber efendimiz Resulullah (s.a.v.)buyuruyor ki:"Dua ettiğiniz zaman,kabul olunacağına inanarak Allah'a dua edin.Bilmiş olunuz ki,gafil kalp(ile)yapılan duaları Allah kabul etmez."aglaTirmizi)

Bende inaniyorum ama sizden de dua bekliyor ve etmenizi istiyorum...Dua,kulun ümit dalı ve Rabbine bağlılığının en güzel ifadesidir.Dua,cennet yollarını açan,kalbe safa,ruha gıda veren ve ebediyyet serinliğini tattıran vecd halidir.Dua,mü'min için eşi bulunmaz bir silah,ümit gecesinde hayırlı bir sabah,bela,şiddet ve felaket çemberinden kurtuluş ve felahtır.Dua,yerde nur,gökte nur,sağda nur,solda nur ve kul için bir tükenmez huzurdur.Dua,Hak kapısının halkasını tutmak,çırpınan gönüllere ilahi rahmeti dilemektir.Dua,kulun şerefini artıran,iki alemde de yüzünü ak eden,bir güzellik bulutu halinde rahmet katrelerini gönül toprağına döken en hayırlı şeydir... (alinti)

Mü'minler annesi Hazret-i Aişe (Radıyallahü Anh)den nakil.Allah'ın Resulü (s.a.v.)geceleyin kalktığı vakit namazına şu dua ile başlardı:

"Allah'ım !

Ey Cebrahil,Mikail ve İsrafil'in Rabbi !

Göklerle ve yerin yaradanı,

Hazırı ve gaibi bilen Allah'ım !

Kullarına ihtilaf ettikleri şeylerde,

Onların aralarında ancak Sen hükmedersin.

İhtilaf edilen Hakk'a izninle beni hidayet eyle !

Çünkü dilediğini doğru yola ancak Sen hidayet edersin !"aglaMüslüm)
Ekleme Tarihi: 26.05.2008 - 12:50
Bu mesajı bildir   delikan63 üyenin diğer mesajları delikan63`in Profili delikan63 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yyasarali su an offline yyasarali  

185 Mesaj -

En Son On: 08.01.2010 - 17:23
Rabbim işlerinde ve işlerimizde yardım etsin
Allah yar ve yardımcımız olsun

Ekleme Tarihi: 26.05.2008 - 13:04
Bu mesajı bildir   yyasarali üyenin diğer mesajları yyasarali`in Profili yyasarali Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  

1463 Mesaj -

En Son On: 09.05.2011 - 11:25
S.a kardeşim Mevlam hakkından hayırlısını (((Hem ahiretin için,hem dünyan))) için neyse onu nasip eylesin diyelim ....Mevla neylerse güzel eyler ....

mevlaya emanet....

Ekleme Tarihi: 26.05.2008 - 13:08
Bu mesajı bildir   Maksat kelam olsun üyenin diğer mesajları Maksat kelam olsun`in Profili Maksat kelam olsun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
farandag su an offline farandag  

251 Mesaj -

En Son On: 17.06.2008 - 15:57
SENIN ICIN HAYIRLI ISE RABBIM NASIP ETSIN ISALLAH......

SELAM VE DUA ILE
Ekleme Tarihi: 26.05.2008 - 16:24
Bu mesajı bildir   farandag üyenin diğer mesajları farandag`in Profili farandag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MAHMUD DOGAN su an offline MAHMUD DOGAN  

244 Mesaj -

En Son On: 17.06.2008 - 13:44
Allahım yar ve yardımcınız olsun...
bu arada bende dua istiyorum ünv. snvı için...
Ekleme Tarihi: 26.05.2008 - 22:31
Bu mesajı bildir   MAHMUD DOGAN üyenin diğer mesajları MAHMUD DOGAN`in Profili MAHMUD DOGAN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
_LaL_ su an offline _LaL_  
RE:

838 Mesaj -

En Son On: 18.12.2010 - 00:47
Cinsiyeti: ----- 
Alıntı
Orijınalı MAHMUD DOGAN

Allahım yar ve yardımcınız olsun...
bu arada bende dua istiyorum ünv. snvı için...

ben de dualarınızda olayım inş. üniv. sınavı için..

dualarımızda olmak dileği ile...
Ekleme Tarihi: 26.05.2008 - 23:39
Bu mesajı bildir   _LaL_ üyenin diğer mesajları _LaL_`in Profili _LaL_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 781 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53824 saniyede açıldı