ivermektin generique colchicine lopinavir ritonavir kaletra kaletra imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » Gazze'de Katliam..

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 4 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Gazze'de Katliam..

Moderator
1295 Mesaj -

En Son On: 19.03.2012 - 21:30
Cinsiyeti: Bayan 

Katliam diz boyu…

İsrail kudurdu ve azdı her zaman olduğu gibi…

Yok oluşunun kokusunu aldığı için heyacanlandı zamanın firavunu.

Akıttığın kanlar cehennem suyun olacak… Her kurşunun ebabil kurşunu olarak dönecek sana…

YA RABBİ ! YARDIM ET…

Daraldık, mahzunuz, mahcubuz.

Elimiz kolumuz bağlı izliyoruz. Filistin baştan başa kan gölüne döndü.

Sözün bittiği yerdeyiz…

3 günde 101 şehid. Dile kolay, üç günde yüzbir fidan, yüzbir can…

Siyonist işgal güçlerine yaltaklık yapan, onlar adına ahkam kesen sözde dünya liderleri, bu ümmetin sömürülmesinin başrol oyuncuları... Neredesiniz…?

Konuşmamanızı mı söylediler size? Kızarlar mı abileriniz, ağalarınız, paşalarınız….

Sultanlarınızı üzermisiniz yoksa? Koltuk ipinizi mi çekerler?

Biz inandık ki karanlığın en koyu olduğu an şafağa en yakın olduğu andır.

Biz inandık ve hep kazananlardan olduk… Zahmetin sonu rahmettir dedik, selamete ulaşacak olanlar ve kurtuluş sancağı altında toparlanacak olanlar hakkı üstün tutanlardır…

Sizlerin bir hesabı olduğu gibi Rabbimizin de bir hesabı var… ve çetin mi çetin bir hesap…

Filistin bizim en önemli davamız şu anda. Kudüs bizim, Aksa bizim.

Acımız ve ızdırabımız büyük.

Tüm dünya ve biz müslümanlar seyir halindeyiz…

Kurtuluşun reçetesini arıyoruz.

Ey kudurmuş israil…

Salyan akıyor farkındamısın?

Yeryüzünden silinme fermanını imzalıyorsun.

Ümmetin neferlerini birbirlerine kenetliyorsun.

Piyonlarınla dünyayı yönetmeye çalışsan da, çok yakın zaman da onların eliyle zelil ve rezil olmaya mahkumsun.

Ey uyku sarhoşluğuna bürünmüş ümmet, sana sesleniyorum.

Allah adına kalk ve Allah adına hakkı haykır.

Bilki tüm dünya kafir olsa ama yeryüzünde bir tane mü’min kalsa kafir topluluğuna sırtını dönmedikçe galip gelecek olan o dur….

Muzaffer olan o mü'min'dir.

Rabbim biz aciziz, biz zayıfız ve biz görevimizi ifa edemiyoruz. Kâbe'nin koruyucusu sendin ve şahidiz ki korudun.

Aksa'nın koruyucusu da sensin, şahidiz ki koruyacaksın.

Rabbimiz bize yardım et.

Rahmet et.

Mücahid ULUDAĞ

Ekleme Tarihi: 03.03.2008 - 22:56
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  

1576 Mesaj -

En Son On: 11.11.2012 - 23:24
Cinsiyeti: Bayan 

Cehennemin azabı şimdi şiddetinden ne kadar katmerlenmiştir.. Rabbimiz... Esmaül Hüsna'nın Sahibi...

Ihrahim'ini ateşe attıklarında yetişen Sendin..

Habibine; kılıcını kınından çekip "Seni benim elimden şimdi kim kurtarabilir" diyenlere
"Allah" dedirtendin...

Darda kalan, "Bittim Rabbim" diye feryad eden kuluna "Yettim kulum" diyen Sensin...

Ve şimdi... Bizim bittiğimiz an...

Yetiş Rabbim... Yetiş!...

Elimiz, Dilimiz bağlandı.. Münacatımız ancak sanadır...

ALLAH diyenlerin kati şekilde hesabını kesmekteler!

O hesap kesenlerin HESABINI KES ALLAHIM..

Bu mesaj 1 kez ve en son SuMeYRa tarafından 03.03.2008 - 23:46 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 03.03.2008 - 23:43
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 31.07.2020 - 00:50
Cinsiyeti: Erkek 
benim adım filistin benim bakışlarımda şehadetin şimşekleri çakar...

yıldırımları düşer zulmün pembe düşlerim hiç olmadı benim...

oyuncak yerine kırık silahlar boş mermi kovanları ki çekirdekleri hangi şehidin bagrında gül açtırdı...

benım gecelerımde masal yerine mermi sesleri sabahlarımda gün ışıgı yerine karalara bürünmüş gök yüzü..

sen rahat rahat uykusunda olan
ve
kahvaltısında olanlardan şikayet eden

bak hala yüzün bile kızarmadı gözlerin bile yaşarmadı yoksaaa
kalbin taşmı olduu

benim adım filistin, çeçenistan,afganistan,lübnan

ey ecdadından ve adından habersiz müslüman kalk ve özüne dön şehadet yolunda açan bir gülde sen ol

bakışlarından zalimlere korku salsın sen dimdik durması gereken müslümansın....

Filistin Mazlumlarinin Feryadi

— Dunyadaki tum ozgur halklara
— Tum serefli insanlara
— Vicdanlari olmemislere
— Sesi kisilmamislara

Buradan size sesleniyoruz
Filistin"den
Kudus"ten
Baris ve sevgi sehrinden
Her gun cocuklarinin kanlariyla topragi sulanan yerden size sesleniyoruz.
Hurriyetin manasini omurlerinde hic anlamamis, guzel yasantiyi gormemis ve isgali gunu gunune yasamis yaslilarin yalvaran haykirislariyla size sesleniyoruz.
Hayatlarinin yarisini isgal guclerinin zindanlarin da gecirmis ve kalan yarisini da simdi kabirde geciren genclerimizin yalvaran haykirislariyla size yalvariyoruz.
Bomba ve top gurultuleri altinda dogan mazlum Filistinli cocuklarin sesiyle size yalvariyoruz.
Yavrularimiz Israil guclerinin tahrip ettigi virane okullarda okuyor. Filistinli cocuklar kendi topraklarinda oynayacak oyuncak bulamazken isgal edilmis topraklarinda Israilli cocuklarin luna parklarindaki oyunlarini seyrediyorlar.

SIZE YALVARIYORUZ VE SiZDEN SADECE ADALET VE INSAF ISTIYORUZ
Her gun Israil guclerinin saldirilarindan olen Filistin halkinin yaninda serefli bir durusla durmanizi istiyoruz.
Her gun Israil ucaklarindan atilan fuzelerle tanklardan atilan alarla buyuk kucuk, hasta ayirt etmeden oldurulen Filistin halkinin yaninda serefli bir durusla durmaniz icin yalvariyoruz.

YALVARIYORUZ!
Hukumetlerinize devlet baskanlariniza sorun. Bu masun halktan yardimlarini nicin kestiler.
Nicin Filistin halkini yalniz ve zelil biraktiniz!
Yoksa bu halkin ac kalmasini mi istiyorsunuz?
Yoksa Filistin halkinin Israil"e boyun egmesini mi istiyorsunuz?
Yoksa ne?
Filistin deki son durum cok tehlikeli ve patlamak uzere. Gercekten yardimlar kesildikten sonra, ekonomik durum cok kotulesti. Bu durum Filistin halkina ister istemez etki etti, ilac azligina ve fiyatlarinin artmasina sebep oldu. Bundan dolayi halk hastanelere gidemiyor. Babalar okul ihtiyaclarini karsilayamadiklari icin, cocuklarini okula gonderemiyorlar. Devlet memurlari ve ogretmenler maas alamiyorlar. Bu durum tum ticari muesseseleri de etkiledi. Kisacasi, Filistin"de hayat durmak uzere.
Bundan daha kotusu, insanlarin umutlari kayboldu, hirsizlik olaylari cogaldi. Arabalar, degerli esyalar hatta insanlarin gunluk ihtiyaclari olan ekmekler bile ac kalan insanlar tarafindan caliniyor. Bu durum tum koylerde, kasabalarda ve sehirlerde bas gostermeye basladi.
Biz, mazlum ve ofkeli Filistin halki olarak soruyoruz. Bunlarin hepsi niye?
Yoksa bunlarin sebebi Filistin halkinin ozgur ve demokratik secimlerinin sonucu mu?
Yoksa bu zulum haklarimiza simsiki sarilmamizdan dolayi mi bize reva goruluyor?
Yoksa bu zulmun sebebi dunyanin simarik Israil"le olan dostluklarindan dolayi mi?
Yoksa Amerika korkusundan mi?
Dunyadaki bazi ulkeler tarafindan, gecmiste oldugu gibi bugun de Avrupa Insan Haklari Mahkemesinde savas suclusu oldugundan dolayi hakkinda davalar acilan Kasap Saron"u Israil halki sectigi zaman neden cezalandirilmadi. Bundan daha tehlikelisi bu gunlerde dunya devletleri Saron"u baris adami diye vasiflandiriyor ve Filistin halkina terorist diyorlar. Yeni kurulan Filistin Hukumeti"nin Israil"i tanimasini istiyorlar. Fakat soruyoruz dunya devletlerine: Israil bizi taniyor mu?

— Defalarca size yalvariyoruz.
— YALNIZ KALDIK
— Ozellikle su gunlerde yalniz kaldik.
— Bizleri yalniz biraktiniz.

Dunyayla iliskimiz kesildi, kimse sesimizi duymuyor. Kimse IMDAT cagrimiza cevap vermiyor.

EY SEREFLI INSANLAR!
EY OZGUR HALKLAR
OCUMUZU ALIN
DIRILIS MUSTUMUZA SIZ DE KATILIN
VE HAYKIRIN!
EN YUKSEK SESINIZLE BIZIMLE HAYKIRIN!
INSANLIK ALEMI" NIN GORMEDIGI, DUYMADIGI, BIZE REVA GORULEN BU CIRKIN SAVASIN, BU SOYKIRIMIN SONA ERDIRILMESI ICIN VE ACLIKTAN OLMEK UZERE OLAN MAZLUM FILISTIN HALKINI KURTARMAK ICIN NE OLUR HAYKIRIN!
Bu halkin boyun egmesini istiyorlar. Dunya cografyasindan silmek istiyorlar.

NE OLUR!
Az da olsa Filistin halkina yardim edin
Hakka, Adalete ve ozgurluge yardim edin.
Ummetin cocuklari aci cekiyor. Bizim acimiz sizin acinizdir. Bizim ozgur ve hakli mucadelemiz sizin mucadelenizdir. Bizim caddelerimiz, Israil tufaninda bogulursa, unutmayin ki sizin caddeleriniz de bu tufanda bogulacaktir.

EY MUSLUMAN EVLATLARI" NERDESINIZ…
KARDESIMIZ DEGIL MISINIZ?
Bizi bir araya getiren tek sey Tevhid inanci degil mi?
Yoksa bizim yok olmamiz sizi sevindirecek mi?
Yoksa bizim ac kalmamiz sizi mutlu mu edecek?

LUTFEN!
Her gun tekrarladiginiz: (Kalplerimiz sizinledir). Sozunun manasi ne? Aciklar misiniz?
Filistin mazlumlarindan bir kardesiniz.

şimdi bizim dualarımıza nekadar ihtiyaç var farkına varabılıyormuyuz
alıntıdır
Ekleme Tarihi: 04.03.2008 - 00:36
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
-ERDAL- su an offline -ERDAL-  
RE:

198 Mesaj -

En Son On: 27.08.2008 - 18:26
Cinsiyeti: ----- 
Alıntı
Orijınalı SuMeYRa

Cehennemin azabı şimdi şiddetinden ne kadar katmerlenmiştir.. Rabbimiz... Esmaül Hüsna'nın Sahibi...

Ihrahim'ini ateşe attıklarında yetişen Sendin..

Habibine; kılıcını kınından çekip "Seni benim elimden şimdi kim kurtarabilir" diyenlere
"Allah" dedirtendin...

Darda kalan, "Bittim Rabbim" diye feryad eden kuluna "Yettim kulum" diyen Sensin...

Ve şimdi... Bizim bittiğimiz an...

Yetiş Rabbim... Yetiş!...

Elimiz, Dilimiz bağlandı.. Münacatımız ancak sanadır...

ALLAH diyenlerin kati şekilde hesabını kesmekteler!

O hesap kesenlerin HESABINI KES ALLAHIM..

AMİN ARKADASIM...ağlar
Ekleme Tarihi: 04.03.2008 - 01:09
Bu mesajı bildir   -ERDAL- üyenin diğer mesajları -ERDAL-`in Profili -ERDAL- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 869 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54377 saniyede açıldı