generique stromectol stromectol lopinavir ritonavir stromectol generique plaquenil imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » BÜYÜK ŞAHSİYETLER » MenziL Köyünde Bir Allah Dostu...

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Themenicon    MenziL Köyünde Bir Allah Dostu...

58 Mesaj -

En Son On: 28.01.2010 - 20:58
Cinsiyeti: Erkek 
BismillahirRahmanirRahim
Aziz kardeşlerim ne kadar dolanırsanız dolanın nereye giderseniz gidin Menzilden daha büyük bir kapı bulamazsınız...
Adıyamandaki seyda Hazretlerinden bahsediyorum , mübarek öyle güzel ki öyle nur yüzlü ki aslında belkide ben buraya boşuna yazıyorum kelimelere sığmıyor gidip görmek lağzım ordaki muhabbetin derinliğini ordaki maneviyatı Feyzi Bereketi...
Eğer bir gün yolunuz Adıyaman a düşerse ona bir uğrayın isterseniz Gözlerine bir bakın kalp aynanızda neler zuhur edecek kalbinizden birşey geçirin gece kalpten geçen şey hakkında neler söylenecek rüya aleminde...
Hususi oraya giderken yolda bırakın kendinizi mağdur edin kendinizi, Himmet diyin bakın nasıl yardım gelecek (başıma geldi 2 defa ordan biliyorum)...
Kardeşim bu kapının büyüklüğünü anlatmaya ilmim yetmiyor !
o Mübareği görseniz sarılasınız gelir doya doya ayrılırken ağlarsınız , ayrılırken yolda inip koşa koşa tekrar varmak istersiniz huzuruna

Paşam bu kapı muhabbet kapısı aşk a giden en güzel yol.........
göz kırpma göz kırpma
Ekleme Tarihi: 09.08.2007 - 16:01
Bu mesajı bildir   hakyolislam üyenin diğer mesajları hakyolislam`in Profili hakyolislam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  

1576 Mesaj -

En Son On: 11.11.2012 - 23:24
Cinsiyeti: Bayan 
Alıntı
Orijınalı hakyolislam

Kardeşim Adıyamanda Bir Allah dostu var inşallah o mübarek Dua ederse oğlunuz bu dertten kurtulabilir !!! Ben konuşamayan bir çocuğu Allahın izni ile konuşturduğunu biliyorum . inşallah oraya giderseniz mübarek Dua eder....

ADIYAMAN/ Menzil köyü... seyyid Abdulbaki Hazretleri (kandisi çok büyük bir Allah dostudur) Ama şuan mübarek Tevbe vermek için istanbul a gittiler...

semerkant Turizm den bilgi alabilirsiniz...

Ekleme Tarihi: 09.08.2007 - 17:49
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 688 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53695 saniyede açıldı