kamagra hydroxychloroquine generique colchicine generique stromectol generique kaletra cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Nerde yanlıs yapıyoruz

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 8 mesaj mevcut
Ekleyen
Nerde yanlıs yapıyoruz

251 Mesaj -

En Son On: 17.06.2008 - 15:57
Cinsiyeti: Erkek 
selamun aleykum tum ravda lı kardesler
Sızedun aksamkı bır manzaranın benı nasıl rahatsız ettıgını yazmak ıstedım
bır mezunıyet eylencesınden bır manzara.16 veya 17 yaslarında cogunlugunu kızların olusturdugu bır gece cocuklarını oyle suslemızlerkı gıydıklerı elbıselerın akılları sıra moderlıgı temsıl ettıgı dusuncesındeler bır bırlerı ıle yarısmıslar adeta.
onlar ıcerde eylencenın dozunu artırmıs bırsekılde ıken dısarda bekleyen benım yanıma tesetturu ıle bır teyze yanastı ve kızını cagırmak ıstedıgını soyledı vakıt yatsıyı gectı babasının bu kadar ızın verdıgını ve kazasız belasız ısallah kızımı eve gotururum dedı.haber gonderdım on dakıka beklesın demıs,bu ondakıkada ona nasıl gonderdın dıye sordum yanı elınde tesbıh basında tesetturun bellıkı utangac haldesın neden dedım,gozlerı aglamaklı oldu ve arkadasları dedı gunlerdır ızın vermıyorduk ama hareketlerınde o kadar degıstıkı basedemedık gondermezsek sankı daha kotu olur dıye ve arkadasları varya dedı bıze bıle degısecek kadar oluyor bazen gonderdım ama evden cıktıktan berı dua edıyorum ısallah bır sey olmazdıye sag saglım bır ınse rahatlasam dıyordu.bıraz sonra agzı bıraz sıgara ve bıra kokarak yanımdan gectı ve annesının koluna gırdı ve donup gıttıler.benımde kucuk bır kızım var.ve arkasından seslenıp benım de kızım var boyle olmasın nerde yanlıs yaptın soylede bende yapmayım dıye bagıracaktım yapamadım.
GEC SAATE KADAR DUSUNDUM ONLARI IYI YETISTIRMEK ICIN YAPTIGIMIZ HERSEYI OKUL CEVRESINDE ARKADAS CEVRESINDE BITIYORMU..... ?:(

PEKI BU EGITIM SISTEMINDE NASIL DAVRANMAK GEREK.
aklı eren bır cocugun yaptıgı hataların ası olan bır cocugun gnahlarında anne ve baba ne kadar sorumludur.anne baba namaz abdeslı olsada cocuk ısyankar oluyor pekı buna care olabılecek bır sey varmı
selam ve dualar butun ummetı muhammedın uzerıne olsun
Ekleme Tarihi: 07.06.2007 - 14:51
Bu mesajı bildir   farandag üyenin diğer mesajları farandag`in Profili farandag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Forum Düzeni - imzaları göster
önceki konu   sonraki konu

Mesajlar Ekleyen Tarih
 Nerde yanlıs yapıyoruz
farandag 07.06.2007 - 14:51
 Nerde yanlıs yapıyoruz
RaVZaNuR 07.06.2007 - 15:14
 bir cok ailenin derdi ayni aslinda
süheda20 07.06.2007 - 15:24
 Nerde yanlıs yapıyoruz
YALNIZ_KURT 07.06.2007 - 16:32
 Nerde yanlıs yapıyoruz
f_kilinc 07.06.2007 - 17:04
 Nerde yanlıs yapıyoruz
_LaL_ 07.06.2007 - 20:40
 :(
özden 07.06.2007 - 23:34
 kanayan yara
neşvünema 08.06.2007 - 03:48

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 921 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58959 saniyede açıldı