ivermektine generique rhinocortcolchicine generique kaletra generique rhinocortluvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » erkekleri anlamak

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 5 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
erkekleri anlamak

6 Mesaj

En Son On: 05.05.2007 - 23:11
Cinsiyeti: ----- 
esselamu aleykum
esim evde oturur ders calisir ogrenci elinden defterini kalemini dusurmez bazen aylar olur uzak gezmelere gitmedimiz .gezelim deyincede ofkelenir hiddetlenir siz erkekler hepiniz boylemisiniz be abiler yada ablalar siz de yazin tecrubeye dayali olarak.
gecende esim saat 3 bucuktan 11 e kadar sirf haber izledi ya yeter artik dedim bunaldim az benlen ilgilen ne yapim24 saat yanindayim dedim ne yanimdayis 24 saat kitaplarinin basinda bana tokat atti o gece itti kolumda morluklar var ama hepicime atiyorum mecbur kaldimevlendim baba evinde cok cektim sikinti kurtulurum dedim esim bir zamanlar kiyamazdi bana simdi agladimiumursamiyor 4 yiloldu evleneli birde cocugum var . cumartesi gunu de bilirsiniz nurcularin hizmetini kampa gitti sabah 7 de gece 1 de geldi evdekorkarmi bu kari ne yapar diye dusunen yok nasilsa cantada keklik deyip aramadi bile msj cekti.ben anlatim daha ayrintisiyla siz erkeklerle hanimlarinizla gezmeyi sevmezmisiniz?bunaldim uf inanirmisiniz kafam her gun agriyor butun evin isi bana bakiyor bunaliyorum bazenevlilikbu muymus meger bekarlik sultanlik derlerdide inanmazdim.kendisi bende buyuk 28 yasinda gezmeyi sevmiyor .ozel planlar yapmiyor arada sirada vuruyor bana tokat attiginda Allah ayette hafifce dovun dedi diyor benim sucum neydi ilgi beklemekten baska ablalar abiiler 18 imde evlendim 22 imdeyim evlilimdeki muhabbetim artsin istiyorum esim beni biraz anlasin istiyorum kendimi agirdan satim diyorum ama nasilozellikle tecrubeli ablalar abiler yazarsaniz hayatima geciririm inanin tavsiyelerinize ekmek su gibi ihtiyacimvar baska kimse kalmadi soracak. Allah razi olsun
selametler
Ekleme Tarihi: 29.04.2007 - 21:09
Bu mesajı bildir   HicazinGulu üyenin diğer mesajları HicazinGulu`in Profili zum Anfang der Seite
yagmurzamani su an offline yagmurzamani  
:)

25 Mesaj -

En Son On: 15.08.2007 - 20:07
Cinsiyeti: Bayan 
Sevgili kardeşim ilk önce ALLAH yardımcın olsun. Ancak bu konularda tecrübeli değilim. Ylanız sana şunu söylemeden edemiyecğim. Umarım beni yalnış anlamzsın.
İlk önce her daim şikayeti herzaman ALLAH bildirmelisin. Önce ondan yardım dilemeli. Ve bolca usanmadan, kabul olmuyor demeden Rabbime ısrarla dua etmelisin.Eşinin bu durumu için Allah hidayet dilemelisin. Unutmaki hepimiz bir şekilde sınanıyoruz. Senin sınavında budur. Eğer bir hanım eşinin yaptıklarına sabrediyorsa cennetliktir der Efendimiz (s.a.v)
Sabretmelisin. Ve özellikle bir bayan olarak bu konuları böyle burada anlatarak yardım isteme kardeşim.
Her insanın, ve her erkeğinde huyu farklıdır. Bu yüzden aradığın cevabı burda çok bulamazsın
Allah daima yardımcın olsun inşallah
UNUTMAKİ DUA MÜMİNİN SİLAHIDIR. BU SİLAHINI İYİ KULLANMAYI BİL KARDEŞİM
Ekleme Tarihi: 29.04.2007 - 22:33
Bu mesajı bildir   yagmurzamani üyenin diğer mesajları yagmurzamani`in Profili yagmurzamani Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
HicazinGulu su an offline HicazinGulu  

6 Mesaj

En Son On: 05.05.2007 - 23:11
Cinsiyeti: ----- 
Allah raziolsun zaten rabbimde kimseye kaldiramicagi imtihaniyuklemezmis amasabrediyorum beklenen gun geleceksecekilen cilekutsaldir deyip dua ediyorum.baskainsanlardanda fikir alacami dusundum erkeklerierkekler anlar biz ne kadar hanimlarida olsak hepsinin kafa yapisi ayni.
Ekleme Tarihi: 30.04.2007 - 15:25
Bu mesajı bildir   HicazinGulu üyenin diğer mesajları HicazinGulu`in Profili zum Anfang der Seite
serdarca su an offline serdarca  

18 Mesaj -

En Son On: 09.04.2016 - 00:16
Cinsiyeti: Erkek 
bacım aleyküm selam.. 3 ay evli kaldım geçen yaz evlenmiştim..

sana tavsiyem eşinizle eskisi gibi flörrt etmeye çalışın..ona kibar davranın ne bileyim işte naz cilve falan filan
onunla evli gibi degilde nişanlıymış gibi yapın bence bu işe yarayacaktır.. ve bide kadınlar evlendikten sonra eşlerinin farklı olduguna inanıyor.. bu çok yanlış..
istediginiz şeyleri eşinize yaptıramıyosanız hiçbirzaman diretmeyin hemen vazgeçin onunla iletişim yolu daha güzel sonuç verir
Ekleme Tarihi: 30.04.2007 - 17:58
Bu mesajı bildir   serdarca üyenin diğer mesajları serdarca`in Profili serdarca Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
kisra su an offline kisra  
malesef

26 Mesaj -

En Son On: 29.05.2007 - 13:00
Cinsiyeti: Bayan 
bunları yaşayan kadınlardan biride sizsiniz
ama erkekleri anlamak degilde onları degiştirmeye çalışmak zordur.ama sabırlı olun konuşarak halletmeye çalışın tatlı dille başka çare yok bence nacizane fikrim.
Ekleme Tarihi: 30.04.2007 - 22:28
Bu mesajı bildir   kisra üyenin diğer mesajları kisra`in Profili kisra Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 849 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54868 saniyede açıldı