kamagra generique kaletra budesonide lopinavir ritonavir kamagra cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » Merhaba ve bir clip sorusu ?

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Merhaba ve bir clip sorusu ?

1 Mesaj

En Son On: 04.12.2007 - 02:33
Cinsiyeti: Erkek 
Sübhan Allah

Gecenlerde computerime ezan sesi ve yahut vaktinde ezan calan bir prog. aramisdim . Ve sitenize rastladim . Aman ne kadar güzel bir site
, ne kadar sahane yapmislar elifbasligini , ezani , clipleri , hele hele O Allah dostlarinin filimlerini , ne zaman dir izlememisdim onlari . O zaatlari buralara ekliyen eller dert görmesin insallah .

Neyse cok uzat dim lafi , yani kisacasi bir gönülden merhaba diyeyim dedim ve 2 sorum olacak münasib görürseniz .

1. Ana sayfada Canakale clipi vardi ( 30 dak. ) , onu aradim ve bulamadim . Bir , yerini ariyorum ve acaba O clipi ve kocatepe camii deki ezan lari computerime indirebilirmiyim . Kabul se , nasil download yapabilirim .

Tesekürlerimi arz ederim ve umarimki fazla vaktinizi calmam insallah . Allah a Emanet gardaslar
Ekleme Tarihi: 15.04.2007 - 21:03
Bu mesajı bildir   avci eri üyenin diğer mesajları avci eri`in Profili avci eri Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  

821 Mesaj -

En Son On: 15.08.2010 - 16:32
Cinsiyeti: Bayan 
Selamun Aleyküm kardesim..

Öncelikle Hosgeldiniz..

Aradıgınız canakkale klibi bu ise burdan indireilirsiniz..

BuYuRuN

Eger bu degilse ve diger istekleriniz icin sag üstte irtibat linkinden bize ulastırınız.. Teknikteki kardeslerimiz size yardımcı olacaktır..

Allaha Emanetsiniz..

Selam Ve Dua ile..

Ekleme Tarihi: 15.04.2007 - 21:54
Bu mesajı bildir   DoLuNaY üyenin diğer mesajları DoLuNaY`in Profili DoLuNaY Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 803 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hayýrsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.05228 saniyede açıldı