generique plaquenil generique plaquenil fluvoxamine generique kaletra dexamethasone aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SORULAR & CEVAPLAR » Konu ariyorum !! Yardim Lütfen

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Konu ariyorum !! Yardim Lütfen

74 Mesaj -

En Son On: 27.10.2009 - 23:48
Cinsiyeti: Erkek 
Selamun Aleykum Arkadaslar

Biz her Cumartesi Camiide gencler ile sohbet yapiyoruz ve her Hafta birisi Islam hakkinda Ders hazirlayip onu öbür Kardeslerine sunuyor.

Elbet birgün sira bana gelecegi icin simdiden Dersi hazirlamayi düsündüm ama ortada cok büyük bir Problem var:
HAZIRLAYACAK KONU BULAMIYORUM.

Tabiki Islamda anlatilacak konular bitmez ama aklima birsey gelmiyor daha dogrusu secmek istedigim konu Müslümanlarin fazla bilmedigi Konu olmasini istiyorum cünkü onlar icinde daha enteresan olur diye Düsüniyorum.

Simdiye kadar islemis oldugumuz konular:
Iman
Mü'minin Sifatlari
Ölüm
Kader
Kuran ve Bilim
Deccal
Hz.Adem ve Seytan ...daha var ama Aklima tam olarak gelmiyo.

Konu bulmamda Yardim ederseniz sevinirim

Simdiden Allah (c.c.) hepinizden razi olsun

SelametleGüle Güle
Ekleme Tarihi: 21.02.2007 - 17:36
Bu mesajı bildir   M.Ali25 üyenin diğer mesajları M.Ali25`in Profili M.Ali25 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yoktan su an offline yoktan  
...

1227 Mesaj -

En Son On: 16.03.2009 - 11:55
Cinsiyeti: Erkek 
ve aleykum selam kardeşim..

Bir genc olarak ve genc grubu olarak aranızada evli olanlar evliliğe hazırlananlar ve evliliği düşünenler vardır.

Evlilik ve aile hayatı bir mü'min için doğru secimle yapıldıgı zaman hem dünya hem ahiret kazancıdır.

Sizinde bu secimi güzel yapmanız ve Allah Rasulunun evliliği ve aile hayatı gibi bir aile hayatı gecirmeniz için "evlilik ve aile hayatı" ile ilgili bir konu hazırlayablirsiniz.

Konu ile ilgili sitemizin KADIN & AiLE bölümünde güzel bilgiler ve konular bulabilirsiniz.

Selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 22.02.2007 - 08:40
Bu mesajı bildir   yoktan üyenin diğer mesajları yoktan`in Profili yoktan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 495 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
meleknur58 (71), fatih4194 (45), F.U (43), güngör (51), mematii (41), ravza81 (43), turgay gnl (63), mgs 41 (55), ilknurakan07 (44), islamicboy (40), eminefendi (51), mirac6363 (45), adempece (52), AKKUS61 (50), binerve (41), ahirzaman (57), akay-350 (46), nuraymelek95 (29), AydinG (39), batuhan_ (47), markad (50), simales (39), bülent21 (43), mucahide33 (39), polat0000 (59), gülkokuþl.. (41), minik (43), Baykara (38), mecide_sümeyye (35), mustafakumbar (53), gringo (51), vefalidost (50), saidmirza (55), yaramaz (41), vuslateli (37), pascal (37)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.52969 saniyede açıldı