stromectol generique rhinocortlopinavir ritonavir ivermectine stromectol naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » KÜFÜR DEVLETİMİ YOKSA İSLAM DEVLETİMİ

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Themenicon    KÜFÜR DEVLETİMİ YOKSA İSLAM DEVLETİMİ

79 Mesaj -

En Son On: 10.03.2009 - 09:10
Cinsiyeti: Erkek 
BAKIN KARDEŞLER t...c. KÜFÜR DEVLETİMİ YOKSA İSLAM DEVLETİMİ BUNU ANLAMAKLAZIM ŞİMDİ BAKALIM KÜFRE RIZA KÜFÜRDÜR DEĞİLMİ BİR KİŞİ VEYA BİR SİSTEM ALLAH'IN (cc)HELALINA HARAM HARAMINA HELAL DERSE BU SİSTEM VEYA KİŞİ ONA UYARSA NE OLUR YANİ ONUN KÜFRÜNE ORTAK OLMUŞ OLMAZMI ŞİMDİ ONLARIN EN UFAK KANUNLARINA UYARSAK YANİ BİRŞEY ALIRKEN FİİLİYAT İŞLERSEK İSLAMDA VELEYET HUKUKU VARDIRMÜMİNLER MÜMİNLERİN VELİSİDİR MÜMİNLERİN VELİSİDE ALLAH(cc) DIR T.....C. İNSANLARI TA DOĞAR DOĞMAZ KENDİ VELAYETİ ALTINA ALMIŞ VE ALMAYADA DEVAM EDİYOR NASIL DİYE SORACAKSINIZ - örnek (doğarken kimlik veriyorlar -ALLAH'A isyan eden okullarına çağırıyorlar-evlendiği zaman nikah kıydırıp evlilik cüzdanı veriyorlar put peres kanunlarına bağlıyorlar put nikahı kıyıyorlar-ALLAH'a(cc) isyaneden askeriyesine çağırıyorlar sözde peygamber ocagıdiye bu halkı hep kandırdılar halbuki peygambere ve isklama savaş açmış bir ocaktır orası ve oy kullandırıyorlar ) şimdi buradaki ben müslümanım diyen birçok insan yukarıdaki saydıklarımızı kullanıyor VE VELAYETİMİ T....C.. YE BEN VERMEDİM DİYOR ŞİMDİ BU HALLERLE T.C NİN VELİLİĞİNİ ONLARA İTAAT EDİPTE ONLARI REDDETMEDİĞİ HALDE BEN ONLARI KABUL ETMİYORUM DİYEBİLİYOR O SADECE KENDİNİ KANDIRIYOR KİMLİK ALIRKEN ORADAKİ İBARE (herhanği bir vukuda T....C.. nin mahkemeleri sorumludur diyor ) VE BEN MÜSLÜMANIM DİYEN İNSANLARDA T..C.. NİN MAHKEMELERİNİ KABUL EDİYORUM DİYE BURADAKİ REDDEDİLMESİ ĞEREKEN T...C.. NİN TAĞUTUN MAHKEMESİNİ KABULLENİYOR ( NİSA SURESİ 60 EYETİ) BİLİYORSUNUZ BİR MÜSLÜMAN FİİLİYAT örnek (imza -boyun eğme veya secde ) GİBİ FİİLİYATINI İŞLEYEMEZ BURADAKİ FİİLİYAT DİL İLE SÖYLEMEYE BENZEMEZ DİL İLE(reddettiğizaman ) SÖYLEDİĞİ ZAMAN KALBİ ALLAH(cc) VE RESULÜY'LE YANIP KAVRULMALI VEYE VEYA AZİMETİ SAÇMELİ DİL İLE SÖYLENİLEN ŞEY RUSAT OLURKİ BU İNSANI KÜFRE SOKMAZ AMA FİİLİYTAİŞLENİRSE BU İNSANI KÜFRE SOKAR BURADA T...C.. İSTER İSTEMEZ İNSANLARI VELAYETİ ALTINA ALMIŞTIR ZORLA VELİ EDİNDİRMİŞTİR BURADA BEN MÜSLÜMANIM DİYEN İNSANLAR ONLARI TANIMAYIP -LA-DEYİP REDDETMESİDİR YANİ TAĞUT T...C.. REDDEDİLDİĞİ ZAMAN İMTİHAN İŞTE BURADA BAŞLIYOR KÜFÜRLE İÇ İÇE OLAN ONLARDAN BİR FARKI OLMAYAN BİRİSİNİN BAŞINA NUSUBET VEYA SIKINTI GELİRMİ ANCAK BEN SİZLERDEN BERİYİM -LA- sahye kanun koyuculara -LA- ilahlık taslayanlara- LA- ALLAH(cc)'IN KELAMULLAHINI REDDEDEN TUĞYAN EDENLERE -LA- DEDİĞİMİZDE ONLARDAN SAFALRIMIZI VE ONLARA BENZEYEN ŞEKLİMİZİ TAMAMEN AYIRDIĞIMIZDA İŞTE İMTİHANIN BAŞLANĞICI YANI SİKINTILAR EN YAKINLARINDAN BAŞLAYACAKTIR BAKARA SURESİ 214 AYETİNİ UNUTMAYALIM KARDEŞLER - ALLAH(cc)'IN SELAMI HİDAYETE TABİ OLANLARIN ÜZERİNE OLSUN

:(
Ekleme Tarihi: 17.02.2007 - 18:20
Bu mesajı bildir   osmanlı_2009 üyenin diğer mesajları osmanlı_2009`in Profili osmanlı_2009 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
eminkardes2000 su an offline eminkardes2000  
Allah razı olsun abe

58 Mesaj -

En Son On: 02.01.2011 - 14:25
tabiiki islam devleti inşallah bizede nasip olcak
Ekleme Tarihi: 22.02.2007 - 13:17
Bu mesajı bildir   eminkardes2000 üyenin diğer mesajları eminkardes2000`in Profili eminkardes2000 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
recepholding su an offline recepholding  

1613 Mesaj -

En Son On: 12.03.2007 - 12:46
bır ınsan ıslamı kabul ettımı yasadıgı yer onemlı degıl

musluman her yerde her ulkede muslumandır

her ınsan kendınden sorumludur

Turkıyeye gelınce tabıkı ıslam devletıdır

boyle karısık konularla bır yere varılmaz

sadece kafa karısır
Ekleme Tarihi: 22.02.2007 - 13:21
Bu mesajı bildir   recepholding üyenin diğer mesajları recepholding`in Profili recepholding Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 685 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.52707 saniyede açıldı