ivermectine stromectol ivermectine generique rhinocortivermektine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » BUSH UN ZEKA SEVİYESİ :)

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
BUSH UN ZEKA SEVİYESİ :)

575 Mesaj -

En Son On: 28.07.2013 - 17:00
Cinsiyeti: Erkek 
bir uçakta bush,ronaldo(real madrid),sabancı,bir cocuk ve bi yaşlı amca varmış.bu uçak bi anda düşmeye başlamış.uçakta 5 kişi olmasına rağğmen 4 paraşüt varmış. ronaldo ilk praşütü almış ve şunları söylemiş
"ben dünyanın en iyi futbolcularından biriyi ve takımım için çoook önemli bi futbolcuyum.heralde benim ölmemi istemezsiniz "demiş ve paraşütle birlikte atlamış.sonra sabancı bunlara benzer sözler söylemiş ve oda atlamış.sonra bush şunları söylemiş" ben dünyada terörü engelleyen bir başkanım ve dünyada hala bir sürü terörist var benim bunları bombalamam lazım.aynı zamanda ben bügüne kadar ABD nin gelmiş geçmiş
EN ZEKİ BAŞKANIYIM.heralde benim ölmemi istemezsiniz"demiş. sonra o da atlamış.uçakta 2 kişi kalmış.
yaşlı olan amca çocuğa "ben yaşayacağımı yaşadım sen paraşütü al" demiş.çocuk amcaya gülümseyerek
"korkma amca ikimize yetecek kadar paraşüt var.şu ABD nin en zeki başkanı paraşüt yerine benim okul çantamı aldı".demiş

HEHE sevinçlisevinçlisevinçli

George W. Bush şoförüyle bir kır gezisine çıkar. Arabayla giderken bir tavuğu ezerler. Meseleyi tavuğun sahibi olan çiftçiye kim anlatacak diye düşünürken Bush âlicenap bir tavırla şoförüne şöyle der:
"Bana bırak. Ben Dünya'nın en güçlü adamıyım. Çiftçi bana muhakkak anlayış gösterecektir." Bush çiftçinin evine girer ve bir dakika sonra da nefes nefese koşarak geri döner.
Göz morarmış, surat dagılmış haldedir. Şoförüne "Çabuk toz olalım burdan!" der.
Aksilik bu ya, arabayla daha 20 metre gitmeden bu defa da orada gezen bir dom....(hınzır) ezerler. Bush korkulu gözlerle şoförüne bakar ve "Şimdi adama gidip söyleme sırası sende!" der.
Şoför çiftliğe gider. Bush da arabada bekler. 10 dakika, 20 dakika 30 dakika derken....Şoför bir saat sonra sarkı söyleyerek, gülerek, cepleri para dolu ve kolunda irice bir meyve sepeti ile geri gelir.
Bush şaşkın bir halde sorar: "Çiftçiye ne dedin ki bu kadar ikrama boğdu seni?" "Valla ben de anlamadım" der Şoför. "Ben ona sadece şöyle dedim: Iyi günler. Ben George Bush'un şoförüyüm. Dom..(hınzır) öldü!
(bush)

sevinçli
Ekleme Tarihi: 27.11.2006 - 15:56
Bu mesajı bildir   tutkunadem üyenin diğer mesajları tutkunadem`in Profili tutkunadem Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mucahide16 su an offline mucahide16  

67 Mesaj -

En Son On: 17.06.2007 - 03:42
Cinsiyeti: Bayan 
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

Maşallah,
Zekasına nazar deymez İnşallah...

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 27.11.2006 - 16:11
Bu mesajı bildir   mucahide16 üyenin diğer mesajları mucahide16`in Profili mucahide16 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Son-GüL su an offline Son-GüL  

1125 Mesaj -

En Son On: 17.03.2011 - 17:54
Cinsiyeti: Bayan 
kahkaha kahkaha

Nerde o günler...

Atlasa da dünya kurtulsa...
Ekleme Tarihi: 27.11.2006 - 16:14
Bu mesajı bildir   Son-GüL üyenin diğer mesajları Son-GüL`in Profili Son-GüL Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 1054 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56636 saniyede açıldı