lopinavir ritonavir kaletra stromectol stromectol ivermektine seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SORULAR & CEVAPLAR » hocam bu rüyayları nolur yorumlayın ACiLLLLLLLLLLLLL!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
hocam bu rüyayları nolur yorumlayın ACiLLLLLLLLLLLLL!

28 Mesaj -

En Son On: 03.07.2007 - 13:03
Cinsiyeti: ----- 
Hocam dün şöyle bir rüya gördüm
Gri çift katlı bir ranza var.Altta oturuyorum:Yanımda çok güzel bir kız var ama kızın yüzünü asla hatırlamıorum rüyadada yüzü kapalıydı her tarafı kapalıydı Aşık olanlar bilirler ruhunuzlka hissettiğiniz aşk avısı hissi vardır çok eskiden aşık oldugumda hissetmiştim re4rsmen o hissi hisssttim neyse üst ranzaya bir baktım 2 şeytani yüz gördüm ve darwindi o ranzaya yatmadan önce bazı gençlere yaratılışı anlatıyordum ama o bağıryordu evrim evrim diye ve beni çok etkiliyen ve aşk acısıyla uyanmamı sağlayan bişi oldu o kıs darwini öldürmek için kendini patlattı uyanınca neredeyse ağlıyacaktım fakat darwin ölmemişti oradaki bir kaç insanın kafatasında çatlamalar olmuştu bense birden kendimi sağ ve soldan beyaz ışıklar gelen ıssız bir yolda buldum yürüdüm yürüdüm ama ulaşamadım ve uyandım uyandığımda kalbim aşk acısıyla adeta yanıyordu nolur hocam yorumnlayın

ha birde bugün bir rüya gördüm harun yahyasyı gördüm ama şuanki haliyle alakası yok çok çokj çok gençti sacının yarısı siyahtı.Yaratılışı anlatıyordu.,

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOLUUUUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRR YORUMLAYIIIIINN

Selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 12.10.2006 - 21:30
Bu mesajı bildir   xkeremx üyenin diğer mesajları xkeremx`in Profili zum Anfang der Seite
Gast ahmet gunay  

Misafir

En Son On: 03.07.2007 - 13:03
Cinsiyeti: ----- 
Değerli kardeim

Rabbim rüyalarınızı hayra çıkarır inşallah.Rüyada ışık görmek iyidir. Güneş ışığı, refah; ateş ışığı, acele haber veya sürpriz; şimşek ışığı, ümid edilmeyen yerden iyi haber veya iyi şans; lamba ışığı, umut; şafak ışığı, başarı; meşale ışı ğı, dindarlık; beyaz ışık ise zihin açıklığı anlamındadır.

Selam ve dua ile....
Ekleme Tarihi: 12.10.2006 - 23:33
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 704 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54209 saniyede açıldı