generique colchicine ivermectine generique rhinocortkamagra generique colchicine naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » BİLMECE / BULMACA » UTANIYORUM ARKADAŞA....AMA HERKES OKUSUN LÜTFEN.....

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 16 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
tambağımsıztürkiye su an offline tambağımsıztürkiye  
UTANIYORUM ARKADAŞA....AMA HERKES OKUSUN LÜTFEN.....

12 Mesaj -

En Son On: 12.10.2006 - 16:30
Cinsiyeti: ----- 
DEDİKLERİNE KESİNLİKLE İŞTİRAK ETTİĞİME DAİR CEVAP YAZMIŞTIM DOST. AMA BİR SORUM OLACAK SİZE VE HERKESE.EVET HER ŞEY DENGELİ VE SEVİYELİ VE DAHİ EDEP ÇERÇEVESİNDE OLMALI.AMA İLERİ DÜZEYDE İLETİŞİMİNDE KOLAY OLABİLMESİ İMKAnı yaratılabilir mi?böyle bir durum site kurallarıyla doğru orantılı olabilir mi?yoksa edebe mugayir bir davranış mı olur?samimiyetimle soruyorum.yanlış yapmıyorumdur İNŞAALLAH?YANİ NEBİLEYİM HAYATTA BAZI İMKANLARI GÜZELLİĞE DÖNÜŞTÜREBİLME İMKANI YOK MUDUR?HAYIRLI FIRSATLAR ÇIKARMAK İMKANSIZ MIDIR BAZI GÜZEL İŞLERDEN.DÜŞÜNÜYORUM DA EĞER EDEP SINIRLARI İÇERİSİNDE KALINIRSA,ŞEREFLİCE VE DÜRÜSTÇE DAVRANILIRSA VE SEVGİLİ SİTE YÖNETİCİLERİNİN NEZAretinde olursa bazı imkanlar insanlara güzellikler sunmak için birebirdir ve sevaplı bir iştir.dünyanın git gide acımasızlaştığı ve kirlendiği,insanlığın çamurlaştığı,ahlaksızlığın dibe vurduğu,herşeyin çıkara endekslendiği,her türlü erdemin tahkir edilip her türlü rezilliğin terviç edildiği bir çağda imkanları heba etmememek gerekir diye düşünüyorum.yani imkanları keşfetmenin bile imkansızlaştığı bir dönemde eldeki imkanı değerlendirmek gayet güzel olur diye düşünüyorum bilmem haksız mıyım arkadaşlar?ben sizlere soruyor ve aynı samimiyette ceveplar bekliyorum ALLAH rızası için.şayet akledersek bazı şeylerin bazı durumlar için gerçekten güzel birer fırsat olduğunu görebiliriz.tarifsiz sevgi dostluk umut muhabbet selam ve dua ile arkadaşlar.SELAMÜN ALEYKÜM.düsün sıkıntılı aşık Güle Güle üzüntülü
Ekleme Tarihi: 06.09.2006 - 21:00
Bu mesajı bildir   tambağımsıztürkiye üyenin diğer mesajları tambağımsıztürkiye`in Profili tambağımsıztürkiye Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
RE: UTANIYORUM ARKADAŞA....AMA HERKES OKUSUN LÜTFEN.....

555 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 22:44
Cinsiyeti: Erkek 
Alıntı
Orijınalı tambağımsıztürkiye

DEDİKLERİNE KESİNLİKLE İŞTİRAK ETTİĞİME DAİR CEVAP YAZMIŞTIM DOST. AMA BİR SORUM OLACAK SİZE VE HERKESE.EVET HER ŞEY DENGELİ VE SEVİYELİ VE DAHİ EDEP ÇERÇEVESİNDE OLMALI.AMA İLERİ DÜZEYDE İLETİŞİMİNDE KOLAY OLABİLMESİ İMKAnı yaratılabilir mi?böyle bir durum site kurallarıyla doğru orantılı olabilir mi?yoksa edebe mugayir bir davranış mı olur?samimiyetimle soruyorum.yanlış yapmıyorumdur İNŞAALLAH?YANİ NEBİLEYİM HAYATTA BAZI İMKANLARI GÜZELLİĞE DÖNÜŞTÜREBİLME İMKANI YOK MUDUR?HAYIRLI FIRSATLAR ÇIKARMAK İMKANSIZ MIDIR BAZI GÜZEL İŞLERDEN.DÜŞÜNÜYORUM DA EĞER EDEP SINIRLARI İÇERİSİNDE KALINIRSA,ŞEREFLİCE VE DÜRÜSTÇE DAVRANILIRSA VE SEVGİLİ SİTE YÖNETİCİLERİNİN NEZAretinde olursa bazı imkanlar insanlara güzellikler sunmak için birebirdir ve sevaplı bir iştir.dünyanın git gide acımasızlaştığı ve kirlendiği,insanlığın çamurlaştığı,ahlaksızlığın dibe vurduğu,herşeyin çıkara endekslendiği,her türlü erdemin tahkir edilip her türlü rezilliğin terviç edildiği bir çağda imkanları heba etmememek gerekir diye düşünüyorum.yani imkanları keşfetmenin bile imkansızlaştığı bir dönemde eldeki imkanı değerlendirmek gayet güzel olur diye düşünüyorum bilmem haksız mıyım arkadaşlar?ben sizlere soruyor ve aynı samimiyette ceveplar bekliyorum ALLAH rızası için.şayet akledersek bazı şeylerin bazı durumlar için gerçekten güzel birer fırsat olduğunu görebiliriz.tarifsiz sevgi dostluk umut muhabbet selam ve dua ile arkadaşlar.SELAMÜN ALEYKÜM.düsün sıkıntılı aşık Güle Güle üzüntülü

aleyküm selam kardesim anlatmak istediginiz konuyu kısaca bahsedermisiniz göz kırpma
Ekleme Tarihi: 06.09.2006 - 21:04
Bu mesajı bildir   .:Yakup023:. üyenin diğer mesajları .:Yakup023:.`in Profili .:Yakup023:. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: RE: UTANIYORUM ARKADAŞA....AMA HERKES OKUSUN LÜTFEN.....

12 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı {{.:Yalanyarim:.}}

Alıntı
Orijınalı tambağımsıztürkiye

aleyküm selam kardesim anlatmak istediginiz konuyu kısaca bahsedermisiniz göz kırpma

TEKRAR SELAMÜN ALEYKÜM AZİZ KARDEŞİM.YANİ KARDEŞİM DAHA GÜZEL DOSTLUKLAR KURMAK BUNU DAHA ÜST DÜZEYDE GERÇEKLEŞTİRMEK BİRBİRİMİZLE TANIŞMAK İMKANI YARATMAK MÜMKÜN OLAMAZ MI?BU EDEBE MUGAYİR Mİ OLUR?SİTE KURALLARINA AYKIRI MI OLUR?YANİ SAMİMİ SORUYORUM VE AYNI DÜRÜSTLÜKTE VESAMİMİYETTE CEVAP İSTİYORUM LÜTFEN CİDDİYETLE CEVAPLAYIN ALLAH RIZASI İÇİN BU ÇOK MU ZOR OLUR KARDEŞİM BEN ÇOK HAYIRLI OLACAĞINA İNANIYORUM SAYIN SİTE YÖNETİCİSİ VE GÖZETİCİSİ SEVGİLİ BÜYÜKLERİMİZİN NEZARETİNDE OLDUĞU ZZAMAN.YANLIŞMIYIM BİLMİYORUM.SELAM DUA LÜTFEN

Bu mesaj 1 kez ve en son tambağımsıztürkiye tarafından 06.09.2006 - 21:14 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 06.09.2006 - 21:13
Bu mesajı bildir   tambağımsıztürkiye üyenin diğer mesajları tambağımsıztürkiye`in Profili tambağımsıztürkiye Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 13:07
Kardeşim ne söylemek istediğinizi anlıyorum.

Ama şu da unutulmamılı ki; sizin kısmetiniz zaten siz doğmadan alnınıza yazılmıştır.

Neyi arıyorsanız er yada geç bulursunuz.

menfi yada hayr olsa da ...

Site yöneticileri bu denli istek ve görüşleri değerlendirir. Hayr olan neyse o olur inşAllah...

Not: Eskiden bende "yaratma" kelimesini çok kullanıyordum. Bir dostun uyarısıyla düzeltmiştim...

Bu mesaj 1 kez ve en son fosaloglu tarafından 06.09.2006 - 21:16 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 06.09.2006 - 21:14
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
PRENSES_0656 su an offline PRENSES_0656  

155 Mesaj -

En Son On: 14.01.2007 - 18:41
Cinsiyeti: Bayan 
a.s
tambağımsız türkiye arkadaş
Ekleme Tarihi: 06.09.2006 - 21:16
Bu mesajı bildir   PRENSES_0656 üyenin diğer mesajları PRENSES_0656`in Profili PRENSES_0656 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
rifat56 su an offline rifat56  

5108 Mesaj -

En Son On: 22.01.2023 - 00:33
tambağımsıztürkiye Kardeş...Öncelikle bunu bilmeni isterim ki bu site Ravda.net... Ancak ve ancak KARDEŞLİK VE GERÇEK DOSTLUK alanı içerisinde kurulmuş...
Biz kardeşler de o niyet ile giriyoruz...
Şayet niyetini tam olarak yazarsan sana gelecek cevapların daha net ve daha açık olacağından emin olabilirsin...
Ekleme Tarihi: 06.09.2006 - 21:17
Bu mesajı bildir   rifat56 üyenin diğer mesajları rifat56`in Profili rifat56 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
rıfat 56 abim

155 Mesaj -

haklısın rıfat56 abi herzaman yanındayız
Ekleme Tarihi: 06.09.2006 - 21:19
Bu mesajı bildir   PRENSES_0656 üyenin diğer mesajları PRENSES_0656`in Profili PRENSES_0656 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

12 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı fosaloglu

Kardeşim ne söylemek istediğinizi anlıyorum.

Ama şu da unutulmamılı ki; sizin kısmetiniz zaten siz doğmadan alnınıza yazılmıştır.

Neyi arıyorsanız er yada geç bulursunuz.

menfi yada hayr olsa da ...

Site yöneticileri bu denli istek ve görüşleri değerlendirir. Hayr olan neyse o olur inşAllah...

Not: Eskiden bende "yaratma" kelimesini çok kullanıyordum. Bir dostun uyarısıyla düzeltmiştim...

DOSTUM BİZ BİR İŞE ADIM ATIP SONRA SONUCU BEKLEMELİ DEĞİL MİYİZ?YANİ BENİMKİ BİR İMKANDAN HAYIRLI SONUÇ ÇIKARMAK VE BU CÜZİ İRADE DAHİLİNDE YAPABİLECEĞİMİZ BİR ŞEY.İNŞAALLAH HERŞEY HAYIRLA NETİCELENİR KARDEŞİM.ALLAH HAYIRLI OLANLA ÖDÜLLENDİRSİN BÜTÜN ÜMMETİ.SAĞOL.ALLAH RAZI OLSUN.SELAM VE DUA İLE
Ekleme Tarihi: 06.09.2006 - 21:21
recepholding su an offline recepholding  

1613 Mesaj -

En Son On: 12.03.2007 - 12:46
haya guzel bısey kardes hayalı olmak daha guzeldır ben utanıyorum abının butun dedıklerıne katılıyorum ınsanlar hayalı olunca guzeldır selam ve dua ıle
Ekleme Tarihi: 06.09.2006 - 21:23
Bu mesajı bildir   recepholding üyenin diğer mesajları recepholding`in Profili recepholding Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

12 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı rifat56

tambağımsıztürkiye Kardeş...Öncelikle bunu bilmeni isterim ki bu site Ravda.net... Ancak ve ancak KARDEŞLİK VE GERÇEK DOSTLUK alanı içerisinde kurulmuş...
Biz kardeşler de o niyet ile giriyoruz...
Şayet niyetini tam olarak yazarsan sana gelecek cevapların daha net ve daha açık olacağından emin olabilirsin...

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM YEMİN EDİYORUM SÖZLERİNE KATILIYORUM GERÇEK KARDEŞLİK VE DOSTLUK EKSENİNDE DÜŞÜNÜP YAZIYORUM.İSMET ÖZELİN BİR SÖZÜ VAR DERKİ:GERÇEK DOST, KARŞISINDA YÜKSEK SESLE DÜŞÜNEBİLDİĞİN KİMSEDİR.BENDE SİZ SOYLU ŞEREFLİ SIDDIK VE AZİZ DOST-KARDEŞLERİMİN KARŞISINDA SESLİ DÜŞÜNME HÜRRİYETİMİ KULLANIYOR.ANLAMANIZI İSTİRHAM EDİYORUM.SELAM VE DUA İLE KARDEŞ-DOST.YANİ İMKANLAR HAYIRLARA VESİLE OLUR İNŞAALLAH
Ekleme Tarihi: 06.09.2006 - 21:27
utaniyorum su an offline utaniyorum  

1942 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 02:21
KARDEŞLERİM...ÖNCELİKLE SORUYU BANA SORAN KARDEŞİM DİYORUM Kİ BU TİP SORULARINIZDA MUHATAP BEN OLMAMALIYIM...
BU FORUMUN YÖNETİCİLERİ VAR...
ADM. VE MOD LARI VAR....
forumdaki ilşkileri ve samimiyetin dozunu ayarlayacak olan ben aciz değilim ki....
ben sadece düz ve basit bir üyeyim...
ama beni tanıyanlar her zaman şu kıstasları yakalayabilir sanırım...
samimiyet,saygı,ögrenme aşkı,muhataba cinsel bakmama,hakaret etmeme,yukardan kibirle konuşmama,her ne olursa olsun gönül kazanma....

ben bu düsturlarla ilşkilerimi yaşamaya çalışıyorum...
sanırım kardeşimde bu özlem içindeki bu yazıyı bana ithaf etmiş...

diger sözlerinize gelince ilşkilerdeki kaderi zorlamamak lazım...
kader sizi niyetiniz dahilinde sürüklüyor...
niyetiniz ölçüsündeki karakterler sizi buluyor...
benim sizi bulduğum gibi.....
hepinizi çok seviyorum....
Ekleme Tarihi: 07.09.2006 - 01:08
Bu mesajı bildir   utaniyorum üyenin diğer mesajları utaniyorum`in Profili utaniyorum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Neslahan su an offline Neslahan  

176 Mesaj -

En Son On: 16.12.2008 - 15:44

vallaha neden bahsedildigini hala anlamadimm hahahahahaahahaakahkaha kahkaha kahkaha

Ekleme Tarihi: 08.09.2006 - 09:14
Bu mesajı bildir   Neslahan üyenin diğer mesajları Neslahan`in Profili Neslahan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MeLiH su an offline MeLiH  

Admin
280 Mesaj -

En Son On: 23.03.2020 - 17:17
Selamun aleykum..

tambağımsıztürkiye kardeşim.. bahsettiğiniz iletişim imkanları (chat - özel mesaj sistemi) sitemizde mevcut idi. Ancak bazı veballer vardır ki altından kalkamazsınız. Hesabını veremezsiniz.

Ümmete faydamız dokunsun derken zararımız dokunmasındansa iletişim olmamasının, üyelerimiz açısından daha güvenli ve sağlıklı olacağı kararı alındı, bu sistemler kaldırıldı.Ve şu anda bu imkanların tekrar sunulması söz konusu değildir.

Umarım cevap tatmin edicidir.
Açıksözlülüğünüze ayrıca teşekkür ederim.

Measselam..

Ekleme Tarihi: 08.09.2006 - 12:40
Bu mesajı bildir   MeLiH üyenin diğer mesajları MeLiH`in Profili MeLiH Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
A.S

155 Mesaj -

Hayal guzel bısey kardes hayalı olmak daha guzeldır ben utanıyorum abının butun dedıklerıne katılıyorum ınsanlar hayalı olunca guzeldır selam ve dua ıle

Bu mesaj 1 kez ve en son PRENSES_0656 tarafından 09.09.2006 - 09:49 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 09.09.2006 - 09:43
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
RE:

555 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 22:44
Alıntı
Orijınalı MeLiH

Selamun aleykum..

tambağımsıztürkiye kardeşim.. bahsettiğiniz iletişim imkanları (chat - özel mesaj sistemi) sitemizde mevcut idi. Ancak bazı veballer vardır ki altından kalkamazsınız. Hesabını veremezsiniz.

Ümmete faydamız dokunsun derken zararımız dokunmasındansa iletişim olmamasının, üyelerimiz açısından daha güvenli ve sağlıklı olacağı kararı alındı, bu sistemler kaldırıldı.Ve şu anda bu imkanların tekrar sunulması söz konusu değildir.

Umarım cevap tatmin edicidir.
Açıksözlülüğünüze ayrıca teşekkür ederim.

Measselam..

Alkis konu sohbet vs ise hiç açılmasın kardesim
Ekleme Tarihi: 09.09.2006 - 13:58
Bu mesajı bildir   .:Yakup023:. üyenin diğer mesajları .:Yakup023:.`in Profili .:Yakup023:. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
utanıyorum arkadaşa....ama herkes okusun lütfen

12 Mesaj -

hepinizden ALLAH razı olsun kardeşler.kimisi cevap verdi kimisi anlamadığını söyledi.utanıyorum ve yalanyarim güzel cevap vermiş.benim söylemek istediğimi tahmin ederek.evet bende özel iletişimi kastetmiştim.ama bu konuda yönetimin nezaretinde samimi olanlar tespit edilip bir şeyler yapmak imkansız mı.çünkü kişinin niyetini mesajı açık edecektir.İNŞAALLAH hayırlısı olur.selam dua muhabbetle.ben eğitimci-yazarlıkla iştigal eden bir kardeşinizim.
Ekleme Tarihi: 09.09.2006 - 17:50
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 623 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54894 saniyede açıldı