hydroxychloroquine generique plaquenil generique luvox kaletra generique kaletra seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SORULAR & CEVAPLAR » Allahın bazı isimleri hakkında

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Ekleyen
Allahın bazı isimleri hakkında

28 Mesaj -

En Son On: 03.07.2007 - 13:03
Cinsiyeti: ----- 
Hocam ben Allahın El-Kuddüs ismine resmen aşık oldum içim garip oluo o isim anıldıkça kuddüsün ebcedini aldım 170 çıktı ya kuddüs diye arada bir bu yüzden 170 defa zikrediyorum kısık sesle.Sizce uygunmu ölesiye kadar zikredebilirim bu ismi çok seviyorum kalbtenmi zikretmeliyim ne yapmalıyım?Bu ismi zikretmenin belli kuralları varmı?Veya bu ismin hadimi?
Birde hocam bir hoca bana lillah lehü ve hü hepsi allah demek dedi hü(he+vav)ın ebecedini aldım 11 çıktı ya hü diye 11 defa zikredicem peki lehü(lam+he) ve lillah(çiftlam ve he(elifsiz lafzetullah) ıda böyle ebcedliyip ya lehü ya lillah diye zikredebilirmiyim?
Ekleme Tarihi: 04.09.2006 - 18:13
Bu mesajı bildir   xkeremx üyenin diğer mesajları xkeremx`in Profili zum Anfang der Seite
Forum Düzeni - imzaları göster
önceki konu   sonraki konu

Mesajlar Ekleyen Tarih
 Allahın bazı isimleri hakkında
xkeremx 04.09.2006 - 18:13
 ...
yoktan 05.09.2006 - 09:15

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 757 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56700 saniyede açıldı