stromectol ivermektine generique rhinocortkamagra ivermectin detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » MÜSLÜMANLAR KARDEŞTİR

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 6 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
MÜSLÜMANLAR KARDEŞTİR

124 Mesaj -

En Son On: 13.12.2007 - 20:57
Cinsiyeti: Bayan 
EVET MÜSLÜMANLAR KARDEŞTİR DİMİ FAKAT BU KELİME LAFTA GİBİ KALIYOR BU KELİME İÇİMİ AÇITIYOR KALBİ TİTRETİYOR GÖNLÜM YORGUN DÜŞÜYOR BOGAZIMA BİRŞEYLER DÜGÜMLENİYO KENDİ KENDİME FERYATLAR VE İSYAN EDİYORUM İÇİMDEKİ DÜŞMANLARLA SAVAŞIYORUM KALBİM KAN AGLIYOR ÇÜKÜ MÜSLÜMANLAR KARDEŞTİR FAKAT BUNASIL KARDEŞLİK BİR İNSAN KARDEŞİNE KARŞI NASIL BUKADAR ÇANİ OLABİLİYOR ANLAMIYORUM HANİ BAZAN BİRŞEYLER OLUR KELİMELER TÜKENİR BİRŞEY SÖYLEYEMESSİN KENDİNİ SUÇLU HİSSEDERSİN İŞTE O BUZAMANNNNNNNN OLSA GEREK KELİMELER KİFEYE OLMUYOR YETMİYOR BEN TÜKÜREYİMKEDİ KARDEŞLİGİME.BEN OSMANLI TORUNUYUM SORUYORUM SİZE BİR OSMANLI TORUNU BÖLEMİ OLUR?
KUSURA BAKMAYIN YANLIŞ BİR KELİME KULLANDIYSAM SADEÇE İÇİMİ DÖKTÜM OKADAR OKADAR DOLUYUMKİ YANIYOR ÇİYERİM NASIL İNSANIM BİLMİYORUM VESSELAM SELAM VE DUA İLE

Bu mesaj 1 kez ve en son hafize elif tarafından 28.08.2006 - 10:25 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 28.08.2006 - 10:19
Bu mesajı bildir   hafize elif üyenin diğer mesajları hafize elif`in Profili hafize elif Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Son-GüL su an offline Son-GüL  

1125 Mesaj -

En Son On: 17.03.2011 - 17:54
Kardeşim inan senle aynı duyguları paylaşıyorum,
Ama çözüm yine bizde,
Ne kadar çok ALLAH'a ibadet dua edersek,
Ne zaman Osmanlı gibi düşünmeye başlarsak ,
O zaman belki biz Osmanlı torunu olmaya layık oluruz...
Ama bu devirde bu dünyada böyle kan emiciler,siyaset adı altında kan döken caniler varken,onlara baştan 80 yıl önceden kul olunmuşken nasıl olur da başarırız bi Osmanlı torunu olabilmeyi bilemiyorum...
Bizi bu hale getirenler utansın...Sinirli Sinirli Sinirli

ALLAH yardımcımız olsun... agla
Ekleme Tarihi: 28.08.2006 - 10:38
Bu mesajı bildir   Son-GüL üyenin diğer mesajları Son-GüL`in Profili Son-GüL Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
hafize elif su an offline hafize elif  

124 Mesaj -

songul kardeş ben hep elimde kılıç altımda at o kan emiçilerin kellesini uçurmayı hayal ettim büyüdüm hala öyle öfkeliyim bazan çıldırçak gibi oluyorum hep rüyarımda savaşıyorum ama olmuyor olmuyor mevlam yardım ey bizlere kafam çok karışıkçoooooooook ama ççooooooooooooooooooooooooooooooooooooook bir boykoda kalkıştık kullandıklarımızın çogu dışarını malları işkal ettiler heryeri ama emin ol turkiyede savaşın çıkmasını bekliyorum işte ozaman onların kelelerini ALLAH İÇİN UÇURAÇAGIIIIIIIIIIIIIM Sinirli
Ekleme Tarihi: 28.08.2006 - 10:55
Bu mesajı bildir   hafize elif üyenin diğer mesajları hafize elif`in Profili hafize elif Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Nefret su an offline Nefret  
.

135 Mesaj -

En Son On: 20.09.2006 - 22:25
Cinsiyeti: ----- 
BİRBİRİNİ ÖLDÜRÜREN KARDEŞMİ OLUR HAKLISINIZ KARDEŞLERİM
AMA NEDENİ ŞU İNSANLAR BİRBİRLERİNİ ÇIKARLARININ UYUŞTUĞU NOKTADA SEVMEYE BAŞLIYOR SEBEPSİZ AMAÇSIZ SEVMEK LAZIM İNSAN OLDUĞU İÇİN SEVMEKDEN BAŞLAYALIM İNSANLARI SONRA MÜSLÜMAN OLDUĞU İÇİN UĞRUNDA ÖLECEK KADAR SEVMELİYİZ KARŞELERİMİZ AMA İSLAMİYETİ TAM ANLAMIYLA YAŞAMIYORUZKİ KARDEŞLİK BİLİNCİ TAŞIYALIM

DÜŞÜNCELERİN İÇİN ELİF
Allah Razı Olsun
Ekleme Tarihi: 28.08.2006 - 17:31
Bu mesajı bildir   Nefret üyenin diğer mesajları Nefret`in Profili zum Anfang der Seite
hafize elif su an offline hafize elif  
NEFRET KARDEŞİME

124 Mesaj -

SENDENDE ALLAH RAZI OLSUN HAKLISIN GALIBA İNSANLAR ÇIKARLARI İÇİN BAŞKALARINI ÖLDÜRÜYOR VE BAZILARIDA BUNA GÖZ YUMUYOR BEN BİRAZ FAKLIYIM HİÇBİRŞEYE TAMÜL EDEMİYORUM ASLINDA BEN KENDİMDEN NEFRET EDİYORUM ÇÜNKÜ ELİMDEN BİRŞEY GELMİYOR GELEMİYOR BİLİYORUM YAKINDA BİZDE ONLAR GİBİ OLAÇAGIZ BUNU BİLİYOR VE HİSSEDİYORUM
Ekleme Tarihi: 29.08.2006 - 15:24
Nefret su an offline Nefret  
YİNEDE BİZ KARDEŞİZ...

135 Mesaj -

En Son On: 20.09.2006 - 22:25
Cinsiyeti: ----- 
HERZAMAN BİRBİRİMİZİ ÇOK SEVELİM BİRBİRİMİZ İÇİN ÖLELİM ÖLDÜRELİM ALLAH HEPİMİZDEN RAZI OLSUN HAFİZEM sevinçli

Bu mesaj 1 kez ve en son Nefret tarafından 29.08.2006 - 18:51 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 29.08.2006 - 18:50
Bu mesajı bildir   Nefret üyenin diğer mesajları Nefret`in Profili zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 707 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
meleknur58 (71), fatih4194 (45), F.U (43), güngör (51), mematii (41), ravza81 (43), turgay gnl (63), mgs 41 (55), ilknurakan07 (44), islamicboy (40), eminefendi (51), mirac6363 (45), adempece (52), AKKUS61 (50), binerve (41), ahirzaman (57), akay-350 (46), nuraymelek95 (29), AydinG (39), batuhan_ (47), markad (50), simales (39), bülent21 (43), mucahide33 (39), polat0000 (59), gülkokuþl.. (41), minik (43), Baykara (38), mecide_sümeyye (35), mustafakumbar (53), gringo (51), vefalidost (50), saidmirza (55), yaramaz (41), vuslateli (37), pascal (37)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.52614 saniyede açıldı