chloroquine generique luvox ivermektine ivermectin fluvoxamine detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » Siyonist Alçak Hahamlar !!!!!!!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 9 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Siyonist Alçak Hahamlar !!!!!!!

259 Mesaj -

En Son On: 09.04.2007 - 17:30
Cinsiyeti: Erkek 

Siyonist Alçak Hahamlar !!!!!!!

Batı Şeria’da bulunan İsrail hahamlar şûrası, Tevrat’ın savaş sırasında kadınların ve çocukların öldürülebileceğini söylediğini iddia ederek İsrail ordusundan Filistin ve Lübnan’da sivillere yönelik saldırılarını arttırmasını istedi.

İylaf haber sitesi, genel olarak Arap dünyası özelde de Lübnan halkı için şaşırtıcı olmayan bu fetva ile Hahamlar Şurası’nın İsrail ordusundan Filistin ve Lübnan’daki sivillere yönelik askeri saldırılarını daha da arttırmasını istediğini bildirdi.

Söz konusu Hahamlar Şurasının konuyla ilgili yazılı fetvasının İsrail’de yayın yapan yedi televizyon kanalından da yayınlandığı belirtiliyor.

Hahamlar Şurası’nın söz konusu fetvasında “Tevrat, savaş sırasında kadınların ve çocukların öldürülmesini caiz görmektedir, Gazze’de ve Lübnan’da kadınlara ve çocuklara acıyanlar, İsrail’deki kadınlara ve çocuklara vahşi bir gözle bakıyor demektir” ifadesine yer verildi.

Fetvayı hazırlayan komisyon, Lübnan ve Filistin vatandaşlarını düşmanın taraftarı olarak niteleyerek İsrail kabinesinden Tevrat’ın hükmüne göre hareket ederek buralardaki sivillere saldırmasını istedi.

habervakti : 21.07.2006

Ekleme Tarihi: 21.07.2006 - 23:02
Bu mesajı bildir   _313_ üyenin diğer mesajları _313_`in Profili _313_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  

618 Mesaj -

En Son On: 04.08.2007 - 13:15
Bir baska versiyon
ve daha kapsamli bir sekilde,
1982 Lübnan katliami tekrarlanmaktadir.

O zamanki katliamlarinada A.S. denilen iblis, dini bir kilif giydirmisdi.

Islam aleminin bugünkü aciz durumu,
Yarinki zaferlerinin habercisidir ins.

Allah(c.c.) mazlum Din kardeslerimizin yar ve yardimcisi olsun.
Ekleme Tarihi: 22.07.2006 - 00:17
Bu mesajı bildir   Hadimül Islam üyenin diğer mesajları Hadimül Islam`in Profili Hadimül Islam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
P_kardes su an offline P_kardes  
simdide nükleer silahla öldürücek siyonist köpekler

33 Mesaj -

En Son On: 11.09.2006 - 01:26
Cinsiyeti: Bayan 
slm lar kardesrim lübanandaki yabancilar hizla bosaltiliyor herkes batan gemiyi terk eden fareler gibi cikiyor savas yokken vatanlari savas varkken vatan diyip güzel ülke diyip yasadilar simdide orayi bosalttilar eminimki simdi siyonist alcak köpekler nükleer silahla öldürücek geride kalan sade lübnanli müslümanlari keske maske ve siginaklari hazirlamis olsalar ALLAH yardimcilari olsun ve iran ve suriye daha sonrada lübana dönüstürülücek türkiye sirada hepmizin bildigi bir sey.
Ekleme Tarihi: 22.07.2006 - 00:40
Bu mesajı bildir   P_kardes üyenin diğer mesajları P_kardes`in Profili P_kardes Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Kubbetus-Sahra su an offline Kubbetus-Sahra  

286 Mesaj -

En Son On: 14.08.2012 - 20:07
selam arkadaslar

Dün ben yahudiler hakkinda bir site buldum. Cok enteresan buldum. Bu sitede tanidigim yahudiler israildeki vahseti kinayan yahudiler. Onlar Allah´in onlara dünyada bir devlet kurmalarini onlara izin vermedini biliyorlar. Onlar Israilin Filistinde yaptiklari olaylari kiniyorlar ve protestolar düzenliyorlar. Ve yahudi bir devletin olmasina kesinlikle karsilar.

Araf Suresi 159.Ayet:

Musa'nın kavminden hak ile doğru yolu bulan ve onun sayesinde adil davranan bir topluluk vardır.

http://www.nkusa.org/

Allah´a emanet

Güle Güle

Ekleme Tarihi: 22.07.2006 - 00:46
Bu mesajı bildir   Kubbetus-Sahra üyenin diğer mesajları Kubbetus-Sahra`in Profili Kubbetus-Sahra Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

618 Mesaj -

Gözlerime inanamiyorum.

Ultra Othodox Yahudilerin elinde Filistin bayraklari....!

Ve Israil Devletini ve Siyonizmi kinayan pankartlar.
Bu siteyi iyice arastirmam lazim...,acayip bir sey, ilk kez böyle bir görüntüyle karsilasiyorum.

Bu saka filan degil degilmi ?

Kubbetus-Sahra bacim,
Tesekkürler, eline saglik...
Ekleme Tarihi: 22.07.2006 - 01:10
Bu mesajı bildir   Hadimül Islam üyenin diğer mesajları Hadimül Islam`in Profili Hadimül Islam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

618 Mesaj -

Yanilmisim,
Bu resimler montajmis.

Ortodoks yahudiden müslüman dostu olurmu hic.?
Ekleme Tarihi: 22.07.2006 - 01:20
nasil fotomontaj?

286 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı vatandas72

Yanilmisim,
Bu resimler montajmis.

Ortodoks yahudiden müslüman dostu olurmu hic.?

Nasil fotomontaj? Bu resimler fotomintaj degil. Bunun gibi baska sitelerde var. Buda baska bir site:

http://www.jfjfp.org/

Hem onlarin bizim dostumuz olmasina gerek yok, önemli olan bir arada savassiz ve sevgi ve saygi ile yasamak. Tipki bir zamanlar oldugu gibi. Müslümanin dostu sadece müslümandir. Ama müslüman genede her haksizliga ugrayan insanin yaninda olmalidir (Hiristiyan, Yahudi, Ateist olsa bile.)
Allah´a emanet

Ekleme Tarihi: 22.07.2006 - 01:32
Bu mesajı bildir   Kubbetus-Sahra üyenin diğer mesajları Kubbetus-Sahra`in Profili Kubbetus-Sahra Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

286 Mesaj -

Ayrica böyle görüntüler türk televizyonlarindada yer aldi. Fotomontaj olmasina ihtimal yok.
Kardesim bunlar inanilmasi zor olsa bile gercek.

Allah´a emanet

Güle Güle

Ekleme Tarihi: 22.07.2006 - 01:35
RE:

618 Mesaj -

Alıntı
Orijinali Kubbetus-Sahra

Ayrica böyle görüntüler türk televizyonlarindada yer aldi. Fotomontaj olmasina ihtimal yok.
Kardesim bunlar inanilmasi zor olsa bile gercek.

Allah´a emanet

Güle Güle

Evet,
resimler orijinal olabilir...,
TV'de de yayinlandi diyorsan inanirim.

Ben Israil'in siyonist ideolojisine karsi olan yahudilerin varligini ve bunlarin sayilarinin bir hayli cok olduklarini biliyorum. Fakat bunlar özellikle Liberal yasam tarzini ve Sekülerizmi benimsemis yahudilerdir.
Bu resimlerde ise tam tersi Ultra Ortodox Yahudileri görüyorum. Siyonizmin her alanda öncüleri olan Ortodoxlar'i bu sekilde görmem bana pek inandirici gelmemisdi.

Fakat dünya hali...,
Sayende bu tip insanlardan,
bu sekilde düsünenlerinde oldugunu görmüs olduk.

Sunu da dogru söylüyorsun,
müslümanin müslümandan baska dostu olmaz.
Evet bu dogru.

Ben;
" Ortodoks yahudiden müslüman dostu olurmu ?" derken,
bunlardan destek beklenilmez(SOLIDARITÄT) demek istemisdim.
Yanlis yazmis ve anlasilmis isem özür dilerim.
Ekleme Tarihi: 22.07.2006 - 20:04
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 1014 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58388 saniyede açıldı