generique colchicine kaletra dexamethasone ivermectin colchicine fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » duyarlılığınıza çok teşekkür ederim

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 10 mesaj mevcut
Ekleyen
AglayanGuller su an offline AglayanGuller  
duyarlılığınıza çok teşekkür ederim

102 Mesaj -

En Son On: 26.06.2007 - 18:51
Cinsiyeti: Bayan 
hepinizde ALLAH RAZI OLSUN.acemi olduğum için dün mesajları okuyamadım.bugün gördümki benim hakkımda hep dua etmişsiniz.sağolun.size kenimi tanıtmak isterim izniniz olursa..
ben 1974 doğumluyum.1 yaşlarında çocuk felcine yakalanmışım.ailem beni türkiyeden sonra Alnmanya ya götürmüş.orada 4 yıl hastahanede kalmışım.ama ilerleme olmamış.yardımcı cihaz(ortez)vererek beni taburcu etmşler.türkiyedede çeşitli dr.lara gitmeme rağmen olmadı.iyileşemedim.ailem hep sana çok para harcadık diyerek beni pasifleştirdiler.biz 7 kardeşiz ve hissettimki (onlarda dile getirirlerdi)beni bacağımdan dolayı kabul edemediler dışladılar.bense ALLAH a sığındım.BENİM İMTAHANIMDA BU dedim.kendimi yetiştirmek için kitap okudum.arkadaşım olmadı.19 yaşında engelli kadrosu ile türk telekoma girdim.halen orda çalışıyorum.1996 yılında evlendim.eşim bacağımı problem etmiyor gibiydi ama sürekli beni aldatıp parasını ailesine ve çıktığı kızlara veriyordu.bu kez ekonomik sıkıntıya düştüm.kızıma ailem bakmadığı için kreşe verdim.tabii ev kirası,kreş parası derken benim ameliyatla iyileşme imkanım oldu.bu kez ameliyat için ailemden para isteyince eşin bulsun veya ameliyat olma böylede yaşıyorsun diyerek bana sırt çevirdiler.önceki yıl eşim evi terkedince ben bocaladım.herkes ailem bile içten içe halime gülüyordu.bende kimseye muhtaç olmamak için kredi kartlarına yüklendim.zaten eşimde zamanında benim kartlarımı kullanmış öyle gitmişti.şimdi ise eşim pişman olduğunu söyleyerek eve geri döndü.ama parasız olarak.ve bana senin borçların beni ilgilendirmiyor diyor.ailemden yardım istiyorum ama abim babamın tüm servetini üstüne geçirmiş ve bana borç istememe rağmen yardım etmiyor.birkaç yerden istedim ama......şimdi tek maaşımla ödemelerimde geçikme olduğu için haciz olayı başladı.faiz-avukat masrafı derken altından kalkamayacağım bir durumdayım.şimdi eşimde yardım etse olmayacak bir konumdayım.terkedilmişlik-çaresizlik-pişmanlık-bitmişlik.borcumu kapatırsam ameliyat olup iyileşme şansım var.sizler gibi olmasa da destek olmadan-bacağıma 2 kilo alet bağlamadan yürüme şansım olacak. neyse başınızı ağrıttım ama benim hakkımda fikir sahibi olmanız için bunları anlatmam gerektiğini düşündüm.tekrar sizlere teşekkür ederim.Allah Razı Olsun
Ekleme Tarihi: 24.06.2006 - 12:18
Bu mesajı bildir   AglayanGuller üyenin diğer mesajları AglayanGuller`in Profili AglayanGuller Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Forum Düzeni - imzaları göster
önceki konu   sonraki konu

Mesajlar Ekleyen Tarih
AglayanGuller 24.06.2006 - 12:18
fosaloglu 24.06.2006 - 12:25
:::MeDiNe::: 24.06.2006 - 12:27
 sevgili fosaloğlu
AglayanGuller 24.06.2006 - 12:39
~eSRa~ 24.06.2006 - 12:58
 esra canım sizleri üzdüğüm için özür dilerim.hepiniz hakkınızı helal edin ne olur..
AglayanGuller 24.06.2006 - 13:05
akarsu 24.06.2006 - 16:37
 NAZLIGÜL BACIM'A
utaniyorum 24.06.2006 - 16:55
alemihuccet 24.06.2006 - 17:04
RuZGaR 24.06.2006 - 17:39

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 688 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55401 saniyede açıldı