ivermectine generique kaletra kamagra generique stromectol ivermektine seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » Cihad' mı yoksa beklemekmi   Cevap ekle

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Cihad' mı yoksa beklemekmi Alıntı yaparak cevapla

Misafir

En Son On:
Cinsiyeti: ----- 
Az önce ırak'la ilgili bir konunuzu okudum. Önzelikle kendimle ilgiliğ bira bilgi vereyim. 23 yaşında ereğim Ben daha 1 ay öncesine kadar Müslümanım diyen ama müslümanlıkla hiçbir ilgisi ve alakası bulunmayan birisiydim. utanarak söylüyorum ama her türlü günah ve cahillik bednde idi. Bir gün durdum ve düşündüm yaşadıklarımın yalandan ibaret olduğunu anladım. tövbe ettim ve dinimizi ayetleri ve emirleri yeni yeni öğrenmeye başladım. şu anda ahir zamanın da anlamını öğrenmiş bulunuyorum. ve ahir zaman denilen zaman da müslüman olarak yaşamaya başladım. konuya dönelim. ırakla ilgili bir konu vardı siteye üye değilim ve buraya yazmak istedim. Kiminiz dua edelim diyor kiminiz boykot. kiminiz ağlıyor vs..... bunların ne kazandıracak ırak'lı kardeşlerimize_?
cihad diyorsunuz ayet yazıyorsunuz hele hele ayette cihadı emrediyor..... bu arada dua'larınız kabul olmaz demiyorum. daha somut şeyle yapmak diyorum. cihad ın ANLAMINI BİLEN VARSA NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ve NEDEN BAHSETTİĞİMİ ANLAMIŞTIR HARALDE. görüşleriniz..

ADMİN KARDEŞ BENİM YAZDIKLARIMI HAFTANIN KONUSUNA KONU OLARAK AÇABİLİRSEN SEVİNİRİM. ÇÜNKÜ BEN DAHA SOMUT ŞEYLER DÜŞÜNMEYE BAŞLADIM..
Ekleme Tarihi: 20.06.2006 - 21:22
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Cevap ekle Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 468 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
veysel1998 (26), kercanoglu (73), sivaslým (50), serdar03 (55), sevgi gülü (50), bahçe gülü (50), oslem (43), mehmet021 (36), _313_ (44), cahal (43), mpaktimur (55), aylacansu (42), sapanca (49), turab (49), shayperson (39), hacý (47), düþünmek (43), asbihal (45), karal60 (63), nefi (39), Sandy (45), talealbedru (39), mondragon (31), KAYSERI-INCESU (60), fatmabetül (50), umitvar (42), Yozgatli Nuri (61), ess (43), ibrahimergin (37), nursina (63), metinakkaya (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.49789 saniyede açıldı