ivermectine generique rhinocortstromectol fluvoxamine ivermectine imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » İLAHİ & EZGİ SÖZLERİ » Abdurrahman Önül- Yetimim

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
dunya_imtihandir su an offline dunya_imtihandir  
Bilen var mi??

52 Mesaj -

En Son On: 16.01.2007 - 12:25
Cinsiyeti: ----- 
Selamun Aleykum,

sevgili kardeslerim, bana acilen Abdurrahman Önül´den Yetimim ilahisinin sözleri lazim, bilen varsa buraya yazabilirmi??

Allah hepinizden razi olsun, sizleri cok seviyorum sevinçli

Hepinize bir gül armagan etmek isterdim, ama gül nasil buraya ekleniyor bilmiyorum...telaşlı

Bu mesaj 1 kez ve en son dunya_imtihandir tarafından 12.06.2006 - 22:02 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 12.06.2006 - 21:50
Bu mesajı bildir   dunya_imtihandir üyenin diğer mesajları dunya_imtihandir`in Profili dunya_imtihandir Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Yusuflu su an offline Yusuflu  

428 Mesaj -

En Son On: 25.11.2007 - 20:27
Cinsiyeti: ----- 
YETİMİM...
Senden başka kimim varki
Sensiz yetimim öksüzüm Resul
Tutunacak dalım mı varki
Alsan beni yanına ne olur
Bassan beni bağrına ne olur

Gel efendim imdadıma
Yetiş benim feryadıma
Tez ereyim muradıma

Kimsesizim bi çareyim
Ezilmiş yanmış yüreğim
Uğruna canımı vereyim

Dardayım çok dardayım Resul
Çıkmaz yollardayım ey Resul
Aşkınla bi çareyim Resul
Sevdalıyım sana ey Resul

Ekleme Tarihi: 12.06.2006 - 23:42
Bu mesajı bildir   Yusuflu üyenin diğer mesajları Yusuflu`in Profili Yusuflu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 518 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59830 saniyede açıldı