kamagra chloroquine ivermektine kaletra lopinavir ritonavir cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » hayvanlari seviyormusunuz

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 25 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
hayvanlari seviyormusunuz

253 Mesaj -

En Son On: 16.04.2012 - 19:49
Cinsiyeti: Erkek 

arkadaslar ben hayvanlari cok seven biriyim karsima bu ilgin c hayvan geldi sizlerde ilginc hayvan resimlerini ekleyin selametle
Ekleme Tarihi: 16.05.2006 - 21:00
Bu mesajı bildir   murat1 üyenin diğer mesajları murat1`in Profili murat1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
*imam_hatipli* su an offline *imam_hatipli*  
Themenicon   

59 Mesaj -

En Son On: 28.01.2007 - 14:07
Cinsiyeti: Bayan 
hakkaten çok ilginç Murat abi değişik bi havyankahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 16.05.2006 - 21:03
Bu mesajı bildir   *imam_hatipli* üyenin diğer mesajları *imam_hatipli*`in Profili *imam_hatipli* Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Suqunet su an offline Suqunet  

858 Mesaj -

En Son On: 11.02.2007 - 18:54
Yaradilani severiz yaradandan oturu.....

selam ve dua ile.....
Ekleme Tarihi: 16.05.2006 - 21:48
Bu mesajı bildir   Suqunet üyenin diğer mesajları Suqunet`in Profili Suqunet Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  

1576 Mesaj -

En Son On: 11.11.2012 - 23:24

Allahu ekber !!

Ekleme Tarihi: 16.05.2006 - 22:02
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
murat1 su an offline murat1  
ya bu

253 Mesaj -

En Son On: 16.04.2012 - 19:49

Ekleme Tarihi: 17.05.2006 - 17:01
Bu mesajı bildir   murat1 üyenin diğer mesajları murat1`in Profili murat1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Nazligul su an offline Nazligul  

1113 Mesaj -

En Son On: 10.01.2009 - 17:18
Ay Allahim, ben cok korkak biriyimdir sıkıntılıağlar
hayvanlari seviyormusunuz derkene ben, kedi köpek vs. anladim sevinçli)
köpekleri (isirmayanlari, köpek yavrusu daha hos) severim, yavru kedileri...

Fare, örümcek ve Murat Abinin ekledigi gibi Hayvan türlerini (Böceklerin her cestini)
Sevemiyorum... Aklim cikar şaşkın

Ekleme Tarihi: 18.05.2006 - 00:35
Bu mesajı bildir   Nazligul üyenin diğer mesajları Nazligul`in Profili Nazligul Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  

941 Mesaj -

En Son On: 19.02.2010 - 15:40
Alıntı
Orijınalı atilimliyim

Yaradilani severiz yaradandan oturu.....

selam ve dua ile.....

Cok ilginc gercekten şaşkın

Ilk bocek ayni cicek gibi birsey rengi ne kadar hos...
ikinciside guzel ama sanirim onunla iyi anlasamiyacaz dil uzat

Ekleme Tarihi: 18.05.2006 - 00:55
Bu mesajı bildir   ~eSRa~ üyenin diğer mesajları ~eSRa~`in Profili ~eSRa~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
*hira* su an offline *hira*  
selamün aleyküm

35 Mesaj -

En Son On: 20.06.2006 - 22:11
kardeş hayvanları sewiyorum da bu gibi enteresan hayvanlardan pek hoşlaşmadım kahkaha mesela kedi ya aşığım o yaramazlara benimde ewde baktığım bi aşkım vardı ama artık yok çok yanlızım o benim bi tanemdi kayboldu ahhhhh ah inş. tez vakitte kavuşurum onaağlar neyse Allaha emanetsiniz...
Ekleme Tarihi: 23.05.2006 - 22:13
Bu mesajı bildir   *hira* üyenin diğer mesajları *hira*`in Profili *hira* Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
BenCesur su an offline BenCesur  

20 Mesaj -

En Son On: 11.05.2008 - 19:41
Hayvanları seviyorum hemde her türlüsünü......

Neden sevmeyeyim ki : Allah hepsini bir amaç için yaratmamışmı.. Eğer ki o hayvanın şekli yada görünüşü bize biraz itici geliyorsa bunda hayvanın bir suçu varmıdır....

Genelde evimde kedi besliyorum... ama hiç bir böceğide öldürmem incitmem .. İncitenlerdende nefret ederim.... O kişiye Müslüman gözüyle bakmam....

Öyle bir hale geldim ki artık :

"İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum"

Bu mesaj 5 kez ve en son BenCesur tarafından 18.07.2006 - 23:29 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 18.07.2006 - 23:23
Bu mesajı bildir   BenCesur üyenin diğer mesajları BenCesur`in Profili BenCesur Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  

1230 Mesaj -

En Son On: 04.04.2007 - 23:42
Cinsiyeti: ----- 
Bencesur gül sevinçlisevinçlisevinçli
Ekleme Tarihi: 18.07.2006 - 23:30
Bu mesajı bildir   .~Sniper~. üyenin diğer mesajları .~Sniper~.`in Profili .~Sniper~. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gullere vurgun su an offline Gullere vurgun  

148 Mesaj -

En Son On: 26.08.2006 - 14:27
hayvan mı dediniz...sevinçli

cok sewiorum yaa...acayip derece dedil uzat sevinçli

Yaradılanı seweriz YARADAN dan ötürü....

insanların onlara bakıp da tefekkür etmemesi mümkün deil...sevinçli

harika warlıklar ya...Rabbim cok güzel yaratmıs onları... bizleri de

(tıfıl hayvanlardan,böceklerden korkuyorumsıkıntılı sevinçli ama kesinlikle ibretlik warlıklar)

selam ve dua ile..gül
Ekleme Tarihi: 18.07.2006 - 23:40
Bu mesajı bildir   Gullere vurgun üyenin diğer mesajları Gullere vurgun`in Profili Gullere vurgun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  

Admin
1760 Mesaj -

En Son On: 24.01.2016 - 03:39
negüzel hayvanlar ben cok severim bi kaplumbagam vardi 3 yil besledim bizimle sahur yapmaya kalkardi garibim gecen yaz öldüağlarağlar hala mezarina giderim:(
Ekleme Tarihi: 18.07.2006 - 23:42
Bu mesajı bildir   SaYaCGIN üyenin diğer mesajları SaYaCGIN`in Profili SaYaCGIN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Kubbetus-Sahra su an offline Kubbetus-Sahra  
RE: ya bu

286 Mesaj -

En Son On: 14.08.2012 - 20:07
Alıntı
Orijınalı murat1

Bu hayvan cok güzel!!!

MasaAllah

Ama Allah bana genede korkacagim hayvanlari göstermesin.

!!!AMIN!!!

Ayrica benim bir kedim var dünyalar tatlisi.

Bir zamanlar kaplumbagam vardi. Cok kücük oldugu icin evde kayboldu.

Sonra annem bir kac ay sonra o minik kaplumbaganin cesedi ile karsilasti.

Kücük kardesim göz yaslarina hakim olamayip aglamisti

:(ağlarağlar

Allah´a emanet

Güle Güle

Ekleme Tarihi: 18.07.2006 - 23:52
Bu mesajı bildir   Kubbetus-Sahra üyenin diğer mesajları Kubbetus-Sahra`in Profili Kubbetus-Sahra Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  

815 Mesaj -

En Son On: 01.05.2007 - 13:41
ben nedense hayvanları sevmiyorum hele kedi ve köpek...
kedi den hiç hoşlanmam hele onu gördüğüm yerde oturamam o yüzden dışarda yemek yediğimizde ben içerde arkadaşlar dışarda yer yemeği..
köpek bir ve birden fazla saldırıya mahsus kaldım o yüzden hiç sevmiyorum bu jayvanları...
göz kırpma
Ekleme Tarihi: 18.07.2006 - 23:53
Bu mesajı bildir   EHL-I HAK üyenin diğer mesajları EHL-I HAK`in Profili EHL-I HAK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gullere vurgun su an offline Gullere vurgun  

148 Mesaj -

En Son On: 26.08.2006 - 14:27
hehesevinçli

benmde kedim war cok sewiorum.. adı tülüşşsevinçli yavruları bile oldu..4 taneydi. bi tanesini werdik..şimid pamuk gibi olmuss werdıgımız kedii..3 tane side bahcede dduruyoo... az cektırmıyolar bizedil uzat

yemek werdiğimiz zamn önce anne kedi önce yavruların yemesini bekliyo.. sonra kendi yiyo... anne işte...sevinçli

bi de iki tane su kaplumbagamız war... bi tanesi biraz buyuk oldugu için bazı kacmaklar yapıoo.. ama biz onun düşüşünü duyamıyoruzz.. heralde yumusak iniş yapıodil uzat

selam ve dua ile..gül
Ekleme Tarihi: 19.07.2006 - 00:01
Bu mesajı bildir   Gullere vurgun üyenin diğer mesajları Gullere vurgun`in Profili Gullere vurgun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

20 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı beautiful_cherub

kedi den hiç hoşlanmam hele onu gördüğüm yerde oturamam o yüzden dışarda yemek yediğimizde ben içerde arkadaşlar dışarda yer yemeği..
köpek bir ve birden fazla saldırıya mahsus kaldım o yüzden hiç sevmiyorum bu jayvanları...
göz kırpma

daha önce benide köpek ısırdı ama hiçbir zaman bir köpek yüzünden değil bütün köpeklere beni ısıran köpekten bile nefret etmedim. Çünkü oı hayvan yaradılışının gereğini yaptı... kaç defa eşek tepti yine eşeklerden nefret etmedim..

Neden derseniz Allah c.c. onların hepsine değer vermiş ve bir amaç uğruna yaratmış , O Allah (ulu , yüce , büyük ) olduğu halde...

kaldıki biz evrende o hayvanlardan hiç bir farkımız yok .. O halde biz kimiz ki ; Allah'ın değer verdiklerinden biz nefret ediyoruz, yada iğrenebiliyoruz....

Ben bu davranışı bir Müslüman'a yakıştıramam....Onun samimiyetinden şüphe ederim..
üzüntülü
Ekleme Tarihi: 19.07.2006 - 00:44
Bu mesajı bildir   BenCesur üyenin diğer mesajları BenCesur`in Profili BenCesur Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Son-GüL su an offline Son-GüL  

1125 Mesaj -

En Son On: 17.03.2011 - 17:54
Ay ben kedileri ve kuşları çok severim,bizim kedilerimiz var üç tane,bahçede yaşıyolar annem kesinlikle eve almaz bana da kızıyo elime alıp seviyorum diye,bit kene falan geçer diyo,veterinere götüremedik bi türlü,biri anne,ada minnoş,annenin kardeşi var adı minik,bi de annenin yavrusu var onun adı da minicik,ama büyüdüler biraz ve artık pek sevdirmiyo o minicik var ya ah hasret kalıyom valla.Ya ben ama böceklerden ben de çok korkuyorum,hele de biz dağın başında oturduğumuzdan her türlü böcek eve giriyo örümcek,karınca,kırkayak,alağancık,yılan da var ama ALLAH'tan o girmedi bugüne kadar,bi kere ezdik de babamla arabayla giderken,ama ölmedi yazık görmedik ama napalımsevinçli
Bi de muhabbet kuşumuz var ama onunla da artık pek ilgilenemiyoruz o da küsüyo bize çıkmıyo kafesindenüzüntülü
selamlarGüle Güle
Ekleme Tarihi: 19.07.2006 - 09:24
Bu mesajı bildir   Son-GüL üyenin diğer mesajları Son-GüL`in Profili Son-GüL Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sariruzgar su an offline sariruzgar  
RE:

261 Mesaj -

En Son On: 23.03.2007 - 09:00
Alıntı
Orijınalı BenCesur

Hayvanları seviyorum hemde her türlüsünü......

Neden sevmeyeyim ki : Allah hepsini bir amaç için yaratmamışmı.. Eğer ki o hayvanın şekli yada görünüşü bize biraz itici geliyorsa bunda hayvanın bir suçu varmıdır....

Genelde evimde kedi besliyorum... ama hiç bir böceğide öldürmem incitmem .. İncitenlerdende nefret ederim.... O kişiye Müslüman gözüyle bakmam....

Öyle bir hale geldim ki artık :

"İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum"

abla sen sivri sinek saldırısına maruz kaldın mı onlarıda öldürmüyorum demetelaşlı
Ekleme Tarihi: 19.07.2006 - 11:23
Bu mesajı bildir   sariruzgar üyenin diğer mesajları sariruzgar`in Profili sariruzgar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
BenCesur...:

815 Mesaj -

En Son On: 01.05.2007 - 13:41
Alıntı
Orijınalı BenCesur

Alıntı
Orijınalı beautiful_cherub

göz kırpma

daha önce benide köpek ısırdı ama hiçbir zaman bir köpek yüzünden değil bütün köpeklere beni ısıran köpekten bile nefret etmedim. Çünkü oı hayvan yaradılışının gereğini yaptı... kaç defa eşek tepti yine eşeklerden nefret etmedim..

Neden derseniz Allah c.c. onların hepsine değer vermiş ve bir amaç uğruna yaratmış , O Allah (ulu , yüce , büyük ) olduğu halde...

kaldıki biz evrende o hayvanlardan hiç bir farkımız yok .. O halde biz kimiz ki ; Allah'ın değer verdiklerinden biz nefret ediyoruz, yada iğrenebiliyoruz....

Ben bu davranışı bir Müslüman'a yakıştıramam....Onun samimiyetinden şüphe ederim..
üzüntülü

kardeşim ben doğru sevmiyoru ama bu şu demek manasına gelmiyor bence
o müslümanın müslümanlığından şüphe ederim demene çok alındım bu nedemek oluyor kimin neşekilde müslümanlığını dile getiremsi veya yerine getirmesini bilebiliyoruz....
ben onlara kötü bişey yapıldığında içim acıyor hiç hayvan sevmeyen insanlardan bile çok acıyporum ama elime alıpta ömrümde sevmem ya bu manda demiştim ama buraya çekeceğini bilmiyordum...gül

Ekleme Tarihi: 19.07.2006 - 14:35
Bu mesajı bildir   EHL-I HAK üyenin diğer mesajları EHL-I HAK`in Profili EHL-I HAK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
hatice79 su an offline hatice79  

147 Mesaj -

En Son On: 23.10.2006 - 11:41
bende hayvanlari cok severim.Bazilarindin gorunusu yaradilisi geregi ne kadar insani urkutsede uzaktan bakip ibret almak o hayvanin yaradilisindaki harikaliklari gozetleyip yaradanin buyuklugunu bir kez daha idrak etmek hosuma gider.Heleki bazi belgesellerde hayvanlarin ozelliklerini duydugum zaman Rabbim sen hicbirseyi bosuna yaratmazsin hepsi bizlere biz insanlara sanki hizmet icin yaradilmis diyip icimi cekerim.
Ama ben su resimdeki hayvani merak ettim nicin acilmiyor birkere daha yollarmisin kardessim.Allahga emanet olunuz.
Ekleme Tarihi: 19.07.2006 - 14:53
Bu mesajı bildir   hatice79 üyenin diğer mesajları hatice79`in Profili hatice79 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Humeyra Yildirim su an offline Humeyra Yildirim  

210 Mesaj -

En Son On: 08.03.2007 - 10:59
AY BEN HAYVANLARI ÇOOOOK SEVERİM ÖZELLİKLE KEDİ CİVCİV KUŞ ÇOK SEVERİM

sevinçli
Ekleme Tarihi: 19.07.2006 - 16:04
Bu mesajı bildir   Humeyra Yildirim üyenin diğer mesajları Humeyra Yildirim`in Profili Humeyra Yildirim Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
alemihuccet su an offline alemihuccet  

359 Mesaj -

En Son On: 09.01.2008 - 21:36
essealm
Allah(cc)'ın yarattığı her şey çok güzeldir.
bende hayvan seven biriyim ,miyav,hav hav,tavşileri ve ördekleri çok severim..büyük baş- küçük baş;onlar da beni çok sever, ne zaman karşılaşsak kovalamaca oynarız, nedense hep ben kaçarım onlarda kovalar..Allahtan hiç yakalanmadım.sıkıntılı
böcükler de beni çok sever ama ben pek yüz vermiyorum,yüz versem başıma çıkalar Allah korusun..dil uzat kahkaha
Ekleme Tarihi: 19.07.2006 - 16:23
Bu mesajı bildir   alemihuccet üyenin diğer mesajları alemihuccet`in Profili alemihuccet Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: RE:

20 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı sariruzgar
quote] abla sen sivri sinek saldırısına maruz kaldın mı onlarıda öldürmüyorum demetelaşlı

Birincisi : Cesur bir erkek ismidir..
İkincisi : ben senin ablan değilim...

Üçüncüsü : Emin olabilirsin bu güne kadar evimde sinek ilacı kullanmadım.. Hatta buna Ravda.net de şahitlik edecek insanlar var...

Şimdi diyeceksin ki evinde böcek yokmu .. elbette var. ama evde 3 tanede kedi var. Ben onları başbaşa bıraktım .. Kim kimi yerse...kahkaha kahkaha kahkaha

Şaka bir yana evdeki kediler sinek , sivrisinek ,böcek vs.vs. ne bulursa yiyorlar... hemde afiyetle...

Eveet sıkıntılı Başka sorusu olan...PC de
Ekleme Tarihi: 19.07.2006 - 19:57
sariruzgar su an offline sariruzgar  

261 Mesaj -

En Son On: 23.03.2007 - 09:00
olsun kedilerin katil oluyo o zamankahkaha araya boşluk koysaydın anlardımkahkaha
Ekleme Tarihi: 19.07.2006 - 20:00
Bu mesajı bildir   sariruzgar üyenin diğer mesajları sariruzgar`in Profili sariruzgar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  

1230 Mesaj -

En Son On: 04.04.2007 - 23:42
cesurumgül ..

bende kedi severimsevinçli)

bak istemesende ortak bi yanımız varsevinçlidil uzat

Ekleme Tarihi: 19.07.2006 - 20:02
Bu mesajı bildir   .~Sniper~. üyenin diğer mesajları .~Sniper~.`in Profili .~Sniper~. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 728 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
jakup (32), muzocel26 (58), salihhazar (55), Beyza (56), cs7014 (50), oezkan (51), kara61 (66), aetkral (51), kubratalp (48), K.GOCERLI (27), cecenmucahidi (33), yaburka (49), violine (44), mavi_ruya (48), mbahaddin (55), Kerim_Bey (36), Süreyya (66), yemenici68 (56), mecid (43), kerime (42), mehmet_eyigör_6.. (28), tokayca (51), hasan5335 (36), volkan33 (54), mgunhan (48), ttufan (42), isvec (65), beyazguel (38), atay (62), sonromeo2 (47), kulibo (38), Zeynepgul (44), nihat 60 (44), g_neferalperen3.. (46), sebiarus (55), hace (41), EsmerKiz-NL (39), n@ksýben (43), pedino (54), hatice 1975 (49), hesbollahi (45), hafýz_ (37), ozel (68), fethic (55), hacimeryem (54), telve (52), Levent75 (49), züleyha hanc&ya.. (47), erciyas tamer (46), m.kýl&ya.. (53)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56133 saniyede açıldı