hydroxychloroquine colchicine generique stromectol generique rhinocortgenerique plaquenil fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » ÇOCUK EĞİTİMİ » canım kızımdan annsine şiir

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 18 mesaj mevcut
Sayfa (2): < Geriye1 (2)
Ekleyen
RE:

892 Mesaj -

En Son On: 07.07.2007 - 16:44
Cinsiyeti: ----- 
Alıntı
Orijınalı .-.-Saliha-.-.

Esra_can bitaneemmm gül

BeYZa canim benim gül

Bacilarim canlarim aglattiniz beni ya agla
Diyecek bi söz bulamiyorum

ALLAH razi olsun sizin gibi güzellerden agla

ben buldum..dil uzat

hepinizi cok seviyorum aşık sevinçli))

Ekleme Tarihi: 14.05.2006 - 17:59
Bu mesajı bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diğer mesajları -=[ E_R ]=-`in Profili -=[ E_R ]=- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
HAKBIR su an offline HAKBIR  

374 Mesaj -

En Son On: 17.12.2008 - 19:45
Cinsiyeti: Bayan 
selamün aleyküm

esra canim tesekkür ederim gül
evet anne olmak

olabilmek RABBIMIZIN bizlere enbüyük hediyesi
gül

bu gorevi gerektigi gibi ihya eden anneler den ALLLAH cc razi olsun

saliha canim senin nasil bir anne olacagin sozlerine yansiyan yüreginden belli gülümgül

INSALLLAH HUZURLU MUTLU BIR YUVAN

IMANLI BIR ESIN

VE HAYIRLI YAVRULARIN OLUR CANgül

kizlarimin vermedigi cicegi sasircaksiniz ama kayinlarim verdi gül
annelerine almislar benide ayirmamislar
ne kadar sevindim anlatamam
boyle günlerin bati oyunu oldugunu bilsekte
insan bekliyo be canlar icindeki hisler
bakalim beni bu gün kutlayan olacakmi diye
beni düsünen varmi diye aslinda bu günün
ne oldugu onemli degil
sevindirlmek düsünülmek onemsenmek istenilen

bu gün bizleri sevindiren siz kardeslerimizden RABBIM razi olsun
ALLAH herkesin gonlüne gore versin
Ekleme Tarihi: 14.05.2006 - 20:00
Bu mesajı bildir   HAKBIR üyenin diğer mesajları HAKBIR`in Profili HAKBIR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
abdullatif su an offline abdullatif  
sELAMUN aLEYKÜM

173 Mesaj -

En Son On: 22.01.2011 - 14:21
Cinsiyeti: Erkek 
Hattâ hâlis muhabbet,fıtrat-ı insaniyede ve umum validelerde derc edilmiştir. İşte bu hâlis muhabbete tam mânâsıyla validelerin şefkatleri mazhardır.

(Demek anneleri bu kadar değerli yapan şefkatlerinde çıkan bu HALİS MUHABBET'miş)

Valideler, o sırr-ı şefkatle, evlâtlarına karşı muhabbetlerine bir mükâfat, bir rüşvet istemediklerine ve talep etmediklerine delil;

Ruhunu, belki saadet-i uhreviyesini de onlar için feda etmeleridir. Tavuğun bütün sermayesi kendi hayatı iken, yavrusunu itin ağzından kurtarmak için kafasını ite kaptırır.

(Bir ana tavuk, yavrusu için böyle fedakarlık etse kimbilir en eşref mahluk olan insan anaları ne fedakarlıklar yaptığını kıyas ediniz.)

RABBİM BÜTÜN ANNELERİ RAHİM İSMİNİN ŞEFKAT BURCUNDA DAİM VE KARARLI KILSIN. AMİN.

Bu mesaj 1 kez ve en son abdullatif tarafından 14.05.2006 - 22:50 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 14.05.2006 - 22:49
Bu mesajı bildir   abdullatif üyenin diğer mesajları abdullatif`in Profili abdullatif Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (2): < Geriye1 (2)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 612 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54775 saniyede açıldı