generique plaquenil lopinavir ritonavir generique stromectol generique colchicine generique colchicine seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » NASİPSE GEİLR ŞAMDAN YEMENDEN NASİP DEĞİLSE NE GELİR ELDEN

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 7 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
NASİPSE GEİLR ŞAMDAN YEMENDEN NASİP DEĞİLSE NE GELİR ELDEN

785 Mesaj -

En Son On: 15.12.2007 - 15:26
Cinsiyeti: ----- 
EVLİLİK NASİP İŞİ BEEsevinçli

SELMANI FARİSİ HAZRETLERİ RASULULLAH SAV EFENDİMİZN BERBERİ ESHABI KİRAMIN İLERİ GELENLERİNDEN ALLAH ŞEFAATLERİNE NAİL EYLESİN BİR GUN BİR KIZA TALİP OLUR (BU ARADA SELMANI FARİSİ HAZRETLERİ 150 YIL KADAR YAŞAMIŞTIR PEYGAMBER EFNDİMİZDEN ONCE DUNYADA YAŞIYOR İDİ)

VE İSTETMEK UZERE BİR ZAATI GÖNDERİR, O ZATTA ALLAH-IN EMRİ PEYGAMBERİN KAVLİ İLE İSTER KIZI, ANCAK KIZ BABSI ŞOYLE DER...

OLMAZ , AMA SANA VERİRİM HATTA BURDA DA HEMEN NİKAHINIZI KIYALIM DER O ZAT AMA NASIL OLUR BEN SELMANI FARİSİ HAZRETLERİNE İSTEMEYE GELDİM BU ŞEKLİDE OLMAZ DEYİNCE ISRARLAR VE İŞTE EZELDE Kİ NASİP İLE EVLİLİK TAHAKKUK EDER....

ÇOK MAHCUP BİR VAZİYETTE SELMANI FARİSİ HAZRETLERİNİN YANINA GELİR VE DURUMU OLDUĞU GİBİ ANLATIR..

SELMANI FARİSİ HAZRTELERİ O FERASET VE O KADERE OLAN İNANCI İLE HEMEN O KİŞİYE SOYLE DER...

EY KİŞİ BEN SENDEN OZUR DİLİYORUM HAKKINI HELAL ET MEĞER BEN SENİN NASİBİNE GÖZ DİKMİŞİM.

EFENDİMİZ SAV BİR GENÇ GELİR VE YA RASULALLAH BEN BİR KIZI SEVİYORUM VE ONUNLA EVLENMEK İSTİYORUM LUTFEN DUA BUYURSANIZDA EVLENSEK DEYİNCE...
EFENDİMİZ SAV : EY GENÇ BEN DUA ETSEM GÖKTEKİ MELEKLER ELLERİNİ AÇIP AMİN DESE HZ ALLAH CC SANA ONU,ONU SANA YAZMADIĞI MUDDETÇE EVLENEMEZSİNİZ.. BUYURMUŞLARDIR...

EFENDİMİZE YA RASULALLAH BİRBİRİNİ SEVNLER HAKINDA Kİ HUKMUUZ NEDİR DİYE SUAAL EDİLİNCE... BİRBİRİNİ SEVENLERİN EVLENMELERİNDEN BAŞKA YOL GÖREMİYORUM BUYURMUŞTUR...

NASİYBUKE YUSİYBUKE VELEV KAANE TAHTEL CİBAAAL:NASİBİNSE EĞER DAĞLARIN ALTINDA BİLE OLSA SANA GELİR...

SEVDİKLERİNİZLE BİR OMUR BOYU SAADET VE MUTLULUKLARRR

SAYGILAR
Ekleme Tarihi: 20.04.2006 - 21:57
Bu mesajı bildir   ~KeMaL~ üyenin diğer mesajları ~KeMaL~`in Profili ~KeMaL~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  

941 Mesaj -

En Son On: 19.02.2010 - 15:40
Cinsiyeti: Bayan 
Allah razi olsun Kemal-K abi
Rabbim cumlemiz icin hayirli es nasip etsin...
Allah'ım sevgini ve Seni sevenin sevgisini ve seni sevmeye yaklaştıranın sevgisini bizlere nasip et...
gül

Ekleme Tarihi: 20.04.2006 - 22:23
Bu mesajı bildir   ~eSRa~ üyenin diğer mesajları ~eSRa~`in Profili ~eSRa~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
:::MeDiNe::: su an offline :::MeDiNe:::  
RE:

238 Mesaj -

En Son On: 29.08.2007 - 18:48
Alıntı
Orijınalı Esra_can

Allah razi olsun Kemal-K abi
Rabbim cumlemiz icin hayirli es nasip etsin...
Allah'ım sevgini ve Seni sevenin sevgisini ve seni sevmeye yaklaştıranın sevgisini bizlere nasip et...
gül

gül gül
Ekleme Tarihi: 20.04.2006 - 22:31
Bu mesajı bildir   :::MeDiNe::: üyenin diğer mesajları :::MeDiNe:::`in Profili :::MeDiNe::: Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 13:07
Cinsiyeti: Erkek 
İlk vecize bana çok komik geldi. Gerçekten yaşandığı konusunda da ciddi endişelerim var.

Biri benim için kız istemeye gidecek ve orda bana istediği kızla nikahlanacak.

belki günümüz şartları için komik gelebilir bilmiyorum ama pek akla mantığa uygun değil gibi.

Eğer Salman-ı Farisi; Iranda yaşıyor iken bu olay vukuu bulduysa doğaldır ama müslüman birisi diğer bir kardeşine bunu yapmaz gibi geliyor.

Ama yazı genel olarak olumlu.

Birinden bu gün nefret ediyorken yarın aşıkolabiliyorsunuz ve evlenebiliyorsunuz.

Kısmet...
Ekleme Tarihi: 20.04.2006 - 22:32
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Alıntı
Orijınalı ~KeMaL~

NASİBİNSE EĞER DAĞLARIN ALTINDA BİLE OLSA SANA GELİR...

Dogru.. gül
O yüzden kimse kafasina takmasin..
Kimse evde kaldim demesin..
Nasip isi..

RABBIM herkeze hayirli bir Es nasip etsin..

Paylasim icin tesekkürler..
ALLAH Senden razi olsun Kemal Kardesim..

Measselam..
Ekleme Tarihi: 01.03.2007 - 08:45
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
RE:

1293 Mesaj -

En Son On: 14.11.2012 - 14:17
Alıntı
Orijınalı YeSiLKuBBeM

Alıntı
Orijınalı ~KeMaL~

NASİBİNSE EĞER DAĞLARIN ALTINDA BİLE OLSA SANA GELİR...

Dogru.. gül
O yüzden kimse kafasina takmasin..
Kimse evde kaldim demesin..
Nasip isi..

RABBIM herkeze hayirli bir Es nasip etsin..

Paylasim icin tesekkürler..
ALLAH Senden razi olsun Kemal Kardesim..

Measselam..

gül
Ekleme Tarihi: 01.03.2007 - 09:38
Bu mesajı bildir   ~Firdevs~ üyenin diğer mesajları ~Firdevs~`in Profili ~Firdevs~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
güle sevdali su an offline güle sevdali  

168 Mesaj -

En Son On: 06.10.2007 - 18:49
ALLAH RAZI OLSUN GERÇEKTEN COK HOSUMA GİTTİ EKLEMEN İÇİM RAHATLADI NE OLURSA OLSUN NASİBİMİZSE OLURMUŞsevinçli
Ekleme Tarihi: 05.03.2007 - 15:53
Bu mesajı bildir   güle sevdali üyenin diğer mesajları güle sevdali`in Profili güle sevdali Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 840 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55200 saniyede açıldı