hydroxychloroquine lopinavir ritonavir colchicine ivermectin ivermectin cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SORULAR & CEVAPLAR » Kaza kılıyorumda!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
bicagre ruzgar su an offline bicagre ruzgar  
Kaza kılıyorumda!

26 Mesaj -

En Son On: 21.04.2006 - 11:27
Cinsiyeti: Erkek 
Esselamunaleykum Acaba doğruumu kılıyorum hocam

Hocam ben Kaza namazına niyet ettim Allah Rızası için kazaya kalan ilk hangi vakiti kılıyosam o vakitin namazını kılmaya diye niyet ediyorum doğru mu acaba bu niyet şeklinin tgrt deki sami ünlü hocadan duymuştum!

Bir de ben namaza 20 yaşında başladım kaç günlüük kaza namazı borcum vardır ben 12 yaşımdan itibaren hesapladım da doğru mu acaba Şimdiden Allah razı olsun esselamunaleykum
Ekleme Tarihi: 05.04.2006 - 15:06
Bu mesajı bildir   bicagre ruzgar üyenin diğer mesajları bicagre ruzgar`in Profili bicagre ruzgar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yoktan su an offline yoktan  
...

1227 Mesaj -

En Son On: 16.03.2009 - 11:55
Cinsiyeti: Erkek 
aleykum selam kardeşim.

Kaza namazı kılarken iki şekilde niyet edebilirsiniz. Mesela öğle namazı kazası için

Birincisi; Niyet ettim Allah rızası için kılamadığım son öğle namazının kazasını kılmaya...

İkinicisi; Niyet ettim Allah rızası için kılamadığım ilk öğle namazının kazasını kılmaya...

Her kaza namazı için bunlardan birini kullanarak niyet edebilirsiniz.

Kaç günlük kaza namazınınız olduğunu hesaplama şansınız olamayabilir. Siz kılabildiğiniz kadar kaza ve nafile namazı kılmaya çalışın.

Selam ve dua ile

Bu mesaj 1 kez ve en son yoktan tarafından 06.04.2006 - 02:18 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 06.04.2006 - 00:22
Bu mesajı bildir   yoktan üyenin diğer mesajları yoktan`in Profili yoktan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 909 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55116 saniyede açıldı