generique rhinocortkamagra lopinavir ritonavir generique kaletra ivermectine cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » GÜZEL SÖZLER » HAYATTA NEYİ ÖĞRENDİK?

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 5 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
HAYATTA NEYİ ÖĞRENDİK?

26 Mesaj -

En Son On: 02.10.2006 - 19:47
Cinsiyeti: Bayan 
HAYATTA NEYİ ÖĞRENDİK
İnsanlara kendimi zorla sevdiremeyeceğimi..........
Yapabileceğin tek şey sevilebilecek biri olmak, gerisi onlara kalmış. İnsanları ne kadar düşünürsen düşün,onların seni o kadar düşünmediklerini............
Güven kazanmak için yılların gerektiğini, ama yok etmek için saniyelerin bile yettiğini ..........
Önemli olanın hayatındaki eşyaların değil, önemli olanın hayattaki kişilerin olduğu……..
İnsanın ancak 15 dakika çekici olabildiğini, ondan sonra alışıldığını ..............
Kendimi karşılaştırmak için başkalarının en iyi yaptıklarını değil, kendimin en iyi yaptıklarını ölçü almam gerektiğini
İnsanların seni hep hesapsız sevdiğini, ama bunu nasıl göstereceklerini bilmediklerini ............
İnsanlar için olayların değil, onların daha önemli olduklarını ..........................
Ne kadar ince kesersen kes,kestiğinin her zaman iki yüzü olacağını ..................
Sevdiğin kişilere sevgi değil dolu sözler söylemen gerektiğini, belki bu defa onları son görüşün olabileceğini.............................
Her ne kadar onu çok düşünsen de ,yine de gidebileceğini..............................
Kahramanların,yapılması gerekenleri ne pahasına olursa olsun, yapanlar olduğunu................
Sinirlendiğimde gerçekte buna değse bile asla acımasız olmamam gerektiğini............................
Birisinin seni istediğin gibi sevmemesi, onun seni tüm benliğinle sevmediği anlamına gelmediğini............................................
Bir arkadaşın ne kadar iyi olursa olsun seni üzeceğini ve senin yine de onu affetmen gerektiğini.......
Bazen başkaları tarafından affedilmenin yetmediğini...............
Kalbin ne kadar kırılmış olursa olsun,dünyanın senin acılarından dolayı durmayacağını..........
Geçmişimiz ve durumumuzun,olduğumuz kişiliği etkilediğini,ama olmamız gerekene karşı sorumlu olduğumuzu ... ........
İki kişinin tartışmasının,birbirlerini sevmedikleri anlamına gelmediğini,Ve tartışmadıkları zaman da sevdikleri anlamına gelmediğini...........
Bazen kişiliğini eylemlerinin önüne koyman gerektiğini.........
İki kişinin tamamen aynı olan bir şeye baktıklarında bile farklı şeyler görebildiklerini............
Hayatlarında her zaman dürüst bir şekilde daha ileriye gitmek isteyen kişilerin sonuçları önemsemediklerini...........
Seni doğru dürüst tanımayan kişilerin,hayatını birkaç saat içinde değiştirebileceklerini............
Verebileceğin bir şey kalmadığında bile bir arkadaşın ağladığında,ona yardım edebilecek gücü bulabileceğini...........
Yazmanın,konuşmak kadar duygusal gayret gerektirdiğini ...
En fazla önemsediğim kişilerin,benden hep uzaklaştırıldıklarını ............
İnsanları üzmeden ve duyarlı olarak kendi fikirlerini söylemenin çok zor olduğunu.........
Sevmeyi ve sevilmeyi.........
Bu dünyada öğrenecek daha çoooook şeylerin olduğunu.............

Bu mesaj 1 kez ve en son olumlum tarafından 22.03.2006 - 15:57 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 22.03.2006 - 15:53
Bu mesajı bildir   olumlum üyenin diğer mesajları olumlum`in Profili olumlum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
firuZe su an offline firuZe  

29 Mesaj -

En Son On: 09.03.2007 - 15:30
hayattan bugün ;sevdiklerimi sevgiden bir kafese koymakla mutlu edemicemi öğrendim.. yani doğrusu şu ki ÖZGÜRLÜK SEVGİDEN daha önceymişş...:( telaşlı
Ekleme Tarihi: 22.03.2006 - 19:13
Bu mesajı bildir   firuZe üyenin diğer mesajları firuZe`in Profili firuZe Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
gonca gül65 su an offline gonca gül65  

173 Mesaj -

En Son On: 11.06.2007 - 10:22
Yazmanın,konuşmak kadar duygusal gayret gerektirdiğini ...
En fazla önemsediğim kişilerin,benden hep uzaklaştırıldıklarını ............
İnsanları üzmeden ve duyarlı olarak kendi fikirlerini söylemenin çok zor olduğunu.........
Sevmeyi ve sevilmeyi.........
Bu dünyada öğrenecek daha çoooook şeylerin olduğunu.............
ÇOK SEVDİĞİM AİLEM VE DOSTLARIMIN HASRETİ BENİM İÇİMİ YARALAR...
Çok güzel ellerine sağlık...
Selam ve dua ile.
Ekleme Tarihi: 22.03.2006 - 19:28
Bu mesajı bildir   gonca gül65 üyenin diğer mesajları gonca gül65`in Profili gonca gül65 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
seherce su an offline seherce  

3 Mesaj

En Son On: 29.04.2006 - 14:45
Cinsiyeti: ----- 
evet.Bunların hepsini tecrübeyle öğrenmekse bencileyin 38 yıllık bir ömre eşdeğer oluyor.Ellerinize yüreğinize sağlık....
Ekleme Tarihi: 23.03.2006 - 00:22
Bu mesajı bildir   seherce üyenin diğer mesajları seherce`in Profili zum Anfang der Seite
utaniyorum su an offline utaniyorum  
HAYATTA NEYİ ÖĞRENDİK?

1942 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 02:21
Cinsiyeti: Erkek 
Cennet ve Cehennem niye var?
hayatta, yaşarken öğrendim.
Ekleme Tarihi: 23.03.2006 - 00:29
Bu mesajı bildir   utaniyorum üyenin diğer mesajları utaniyorum`in Profili utaniyorum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 609 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54150 saniyede açıldı