generique rhinocortgenerique kaletra generique plaquenil ivermektine chloroquine cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 29 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...

919 Mesaj -

En Son On: 04.01.2015 - 20:05
Cinsiyeti: ----- 
SELAMUNALEYKÜM...RAVDA ÜYELER VE MİSAFİR BAYANLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...

......

SEVGİ SAYGI VE DUA İLE...
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 13:49
Bu mesajı bildir   vehbi70 üyenin diğer mesajları vehbi70`in Profili vehbi70 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
HAKBIR su an offline HAKBIR  

374 Mesaj -

En Son On: 17.12.2008 - 19:45
Cinsiyeti: Bayan 
tesekkür ederim vehbi70 abi
(desem daha iyi olcak galiba)

kimse gelmden pastanin ikinci dilimini ben aliyim

hanimlar gün bizim günümüz buyrunyemek yemek

Bu mesaj 2 kez ve en son HAKBIR tarafından 08.03.2006 - 14:40 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 14:36
Bu mesajı bildir   HAKBIR üyenin diğer mesajları HAKBIR`in Profili HAKBIR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast murat mutlu  

Misafir

haydaaa yanlıs geldim affedinsevinçli

neyse gelmişken günün anlam ve önemini anlatan kısa bir konusma
yapayım sevinçli

KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

...gül...

Bu mesaj 1 kez ve en son murat mutlu tarafından 08.03.2006 - 14:46 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 14:44
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
Nazligul su an offline Nazligul  

1113 Mesaj -

En Son On: 10.01.2009 - 17:18
oo ne kadar güzel yapmissiniz sevinçli

Cok tsk ederiz... gül

Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 14:50
Bu mesajı bildir   Nazligul üyenin diğer mesajları Nazligul`in Profili Nazligul Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sofuoglu38 su an offline sofuoglu38  
sacmalik..........

541 Mesaj -

En Son On: 23.02.2008 - 21:36
butun bacilarimdan vede kardeslerimden ozur diliyorum...

lakin,

butur sacma birseyin hristiyan oyunu oldugunu bilmesi gerekir musluman,vede uyanik olup tuzaga dusmemesi lazim diye dusunuyorum....

her firsattda;siyonizim diyecegiz,bati emparyalizimi diyecegiz,sonrada onlarin oyuncagini alip hosbirseymis gibi yayinlayip alkis tutacagiz,kusura bakmayin ama biraz gercekci olun Allah rizasi icin...

sadece 365 gunde birgun degil,butun gunler bacilarimiza ,analarimiza,kadinlarimiza mubarek ve hayirli olsun insaAllah....

yanlis anlasilmamak dilegimle......

selametle kalin........
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 17:35
Bu mesajı bildir   sofuoglu38 üyenin diğer mesajları sofuoglu38`in Profili sofuoglu38 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
murat1 su an offline murat1  
guzellik

253 Mesaj -

En Son On: 16.04.2012 - 19:49
Cinsiyeti: Erkek 
bu garip dunyada cok garip seyler oluyor anneneler gunu babalar gunu ogretmenler gunu sacma cunku islama bakacak olursa her daim anaya babaya ogretmene buyuklere saygi ve kiymetinin bilinmesini emrediyor biz muslumanlar olarak butun degerlerimize son derece saygili ve alakadar olmaliyiz saygi ve sevgilerimle
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 17:45
Bu mesajı bildir   murat1 üyenin diğer mesajları murat1`in Profili murat1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Alıntı
Orijınalı murat1

bu garip dunyada cok garip seyler oluyor anneneler gunu babalar gunu ogretmenler gunu sacma cunku islama bakacak olursa her daim anaya babaya ogretmene buyuklere saygi ve kiymetinin bilinmesini emrediyor biz muslumanlar olarak butun degerlerimize son derece saygili ve alakadar olmaliyiz saygi ve sevgilerimle

alkıs KATILIYORUM.. gül
Bizlerin kutlayacak günlerimiz bellidir.. Bayram Ramazan ve daha nice Kandiller.. gül
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 17:46
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  

618 Mesaj -

En Son On: 04.08.2007 - 13:15
Sofuoglu kardes ALLAH razi olsun...,

Bize söyleyecek birsey birakmamissin.

Batinin kesip bicdigi butür elbiseler bizim vücudumuza sigmaz. Biz özümüzde kalalim.
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 17:52
Bu mesajı bildir   Hadimül Islam üyenin diğer mesajları Hadimül Islam`in Profili Hadimül Islam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast murat mutlu  

Misafir

o kadar büyütmeyin arkadaslar herkes farkında
sanırımgül
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 17:59
vehbi70 su an offline vehbi70  
RE: sacmalik..........

919 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı sofuoglu38

lakin,

butur sacma birseyin hristiyan oyunu oldugunu bilmesi gerekir musluman,vede uyanik olup tuzaga dusmemesi lazim diye dusunuyorum....

her firsattda;siyonizim diyecegiz,bati emparyalizimi diyecegiz,sonrada onlarin oyuncagini alip hosbirseymis gibi yayinlayip alkis tutacagiz,kusura bakmayin ama biraz gercekci olun Allah rizasi icin...

sadece 365 gunde birgun degil,butun gunler bacilarimiza ,analarimiza,kadinlarimiza mubarek ve hayirli olsun insaAllah....

selametle kalin........

ALLAH RAZI OLSUN sofu oğlu kardeş yine muhalefetlik yapacak konu buldun...
bunda ne var kardeşim YANİ 365 GÜN İÇERİSİNDE BİR GÜNÜ BAYANLARI ONURLANDIRMAKTA NE KÖTÜLÜK BULDUN YİNE ANLAMIŞ DEĞİLİM...

SEVGİ SAYGI VE DUA İLE
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 18:06
Bu mesajı bildir   vehbi70 üyenin diğer mesajları vehbi70`in Profili vehbi70 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SOFUOĞLU 38 E

919 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı vehbi70

Alıntı
Orijınalı sofuoglu38

lakin,

selametle kalin........

bunda ne var kardeşim YANİ 365 GÜN İÇERİSİNDE BİR GÜNÜ BAYANLARI ONURLANDIRMAKTA NE KÖTÜLÜK BULDUN YİNE ANLAMIŞ DEĞİLİM...
YA BİR BAYANA BİR HEDİYE ALSAN YANİ EŞİNE GÜNÜNÜN KUTLU OLSUN DESEN EŞİN SENİN KAFANA ÇİÇEĞİ VURACAK DĞİLYA VEYA BİR HEDİYE BUNUN NERESİNDE İSLAMA TERS DÜŞEN TARAF VAR ACUKLARMISIN???
18 MART ÇANAKKALE SAVAŞLARI İÇİN ÖNÇEDEN AÇTIĞIM KONUDAKİ FOTOĞRAFLARI YENİDEN DÜZENLEYECEĞİM HAZIRLIYORUM İNŞALLAH ONA DA MUHALEFETLİK YAPMASSIN!!!
SEVGİ SAYGI VE DUA İLE

Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 18:22
RE: RE:

618 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı murat mutlu

sanırımgül

murat kardesim, burada meseleyi büyütecek bir sey yazmadik.
Yalnizca kendime göre uygun görmedigim bir olayi paylasmak istedim.
Senin nasilki bu günü kutlama hakkin varsa ve bunu burada kullaniyorsan, benimde uygun görmedigim butür faaliyetleri elestirme hakkim var ve bunuda kimsenin kalbini kirmadan yapiyorum.

Sen kutlayacakmissin kutla. Benim Sözüm anlamak isteyenleredir.

selametle kardesim.
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 18:25
Bu mesajı bildir   Hadimül Islam üyenin diğer mesajları Hadimül Islam`in Profili Hadimül Islam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: RE: RE:

919 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı vatandas72

Alıntı
Orijınalı murat mutlu

sanırımgül

Senin nasilki bu günü kutlama hakkin varsa ve bunu burada kullaniyorsan, benimde uygun görmedigim butür faaliyetleri elestirme hakkim var ve bunuda kimsenin kalbini kirmadan yapiyorum.

selametle kardesim.

BAKIN KARDEŞİM ALLAH SİZE HAK SELAMET VERSİN BİRAZDAN İŞ ÇIKIŞI EŞİME BİR HEDİYE ALIP GÜNÜNÜ KUTLAYACAĞIM SİZİN NE YAPACAĞINIZ BENİ İLGİLENDİRMEZ!!!
SİZ YİNE YAZILARINIZDA BENİ HEDEF ALIYORSUNUZ YİNE KELİME OYUNLARI PEŞİNDESİNİZ.....
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 18:32
Gast murat mutlu  
RE: RE: RE:

Misafir

Alıntı
Orijınalı vatandas72

Alıntı
Orijınalı murat mutlu

sanırımgül

selametle kardesim.

eyvALLAH kardesim sorun yokgül

s.a
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 18:41
aFrA - yetim kiz su an offline aFrA - yetim kiz  
RE:

68 Mesaj -

En Son On: 18.01.2007 - 16:30
Alıntı
Orijınalı ALLAHA kavusmak

Alıntı
Orijınalı murat1

alkıs KATILIYORUM.. gül
Bizlerin kutlayacak günlerimiz bellidir.. Bayram Ramazan ve daha nice Kandiller.. gül

slm

bende katiliyorum göz kırpma

allaha emanet olun
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 19:00
Bu mesajı bildir   aFrA - yetim kiz üyenin diğer mesajları aFrA - yetim kiz`in Profili aFrA - yetim kiz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

618 Mesaj -

vehbi kardes,

Bugüne kadar foruma en az mesaj yazanlardanim ki sana karsi hic bir mesajimda yoktur...ama buna ragmen beni kendini hedef almakla itham ediyorsun, bu hic hos degil. sevgili kardesim ben yalnizca kendi acimdan dogru bildiklerimi paylasmak istedim, seni kendime hedef almak bir yana aklimin ucundan bile gecirmem.
uzun lafin kisasi, dogru bildigimi yazdim ve her zamanda yazarim.

istemeden kalbini kirdiysam hakkini helal et.
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 19:04
aFrA - yetim kiz su an offline aFrA - yetim kiz  
tsk

68 Mesaj -

En Son On: 18.01.2007 - 16:30
selam vehbi

bak arkadaslar vehbi kardes bizim
icin ugrasip yapmis o pastalari
degil mi vehbi kardes??sevinçli
bir tesekkür etmemiz lazim

kimi kadinlar gününü kutlar kime kutlamaz

allaha emanet olun...

k.i.b
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 19:11
Bu mesajı bildir   aFrA - yetim kiz üyenin diğer mesajları aFrA - yetim kiz`in Profili aFrA - yetim kiz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
RE:

595 Mesaj -

En Son On: 13.01.2009 - 16:02
Alıntı
Orijınalı ALLAHA kavusmak

Alıntı
Orijınalı murat1

alkıs KATILIYORUM.. gül

BENDE aynen katiliyorum. Bizim kutlayacak günlerimiz cok var buna ne gerek var !!!!
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 19:16
Bu mesajı bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diğer mesajları ~YaZGuLu~`in Profili ~YaZGuLu~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: tsk

919 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı afra

selam vehbi

bak arkadaslar vehbi kardes bizim
icin ugrasip yapmis o pastalari
degil mi vehbi kardes??sevinçli
bir tesekkür etmemiz lazim

kimi kadinlar gününü kutlar kime kutlamaz

allaha emanet olun...

k.i.b

VE ALEYKÜMSELAM afra kardeşim...
kutlamanın nasıl ve ne şekilde yapıldığı önemli biz alkölle ve ya gece külüplerindede kutlamıyoruz islami çercevede eşimize hediye alıyoruz...
PEYGAMBER EFENDİMİZİN DOĞUM GÜNÜNÜDE KUTLUYORUZ (KUTLU HAFTA DİYE )
KARŞI ÇIKAN ARKADAŞLAR BUNA NE ÇEVAP BULACAKLAR BİLMİYORUM???
BENİM İSLAMİ ANLAYIŞIMA GÖRE KUTLAMANIN NE ŞEKİLDE YAPILDIĞI ÖNEMLİDİR!!!
İSTEYEN İSTEDİĞİ GİBİ YAŞAR..

HER DİNİN BİR (TEMEL) AHLAKİ VARDIR;BU DİNİN AHLAKI DA HAYADIR.''(HADİS-İ ŞERİF.İBN,İ MACE,SÜNEN)
SEVGİ SAYGI VE DUA İLE
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 19:25
EFRAIL69 su an offline EFRAIL69  
Themenicon    kadinlar gunu

33 Mesaj -

En Son On: 19.04.2007 - 12:58
degerli arkadaslar eger kimse uzerine almaz ise bu konu hakkinda bir sey soylemek istiyorum..ben yurt disinda yasayan bir kardesinizim..ama TURKIYE benim ulkem oldugu gibi icerisinde yasayanda benim milletim...malumunuz ulkemizde ki universitelerde bacilarimiz ve ablalarimiz icin sacma sacma oldugu kadar da komik bir uygulama var...dunya kadinlar gunu kutlanirken su siralar benim bacilarim kadin olarak muhatap alinmiyorlar...soylenecek cok sey var ama ozetle bu zulum devam ettikce dunya kadinlar gunu bir safsatadan ibaraettir benim gozumde...sizce bu gunu kutlayanlarin samimi oldugu yonunde bir dusunce var mi...Ayrica dinimin kadinlara 1400 yil once verdigi haklari feministler ve medeni kanun yapicilari yeni kesfediyorlar...
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 19:45
Bu mesajı bildir   EFRAIL69 üyenin diğer mesajları EFRAIL69`in Profili EFRAIL69 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
EFRAIL69 su an offline EFRAIL69  
Themenicon    kadinlar gunu 2

33 Mesaj -

En Son On: 19.04.2007 - 12:58
az once yazmayi unuttugum bir sey var ki birilerinin begenmedigi kaale almadigi dinimiz ISLAM sizi diri diri gomulmekten kurtardi...sadece bir tanesi..ama bazilarinin amaclari baska ...benim bacilarim okuyacak FATIHler doguracak FATIHlerde ISTANBULlar fethedecek..korkulari bu...kadinlar gununden nereye geldik...hepinizi hepimizi YARATANA emanet ediyorum..selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 19:51
Bu mesajı bildir   EFRAIL69 üyenin diğer mesajları EFRAIL69`in Profili EFRAIL69 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  

Admin
1760 Mesaj -

En Son On: 24.01.2016 - 03:39
vehbi kardes tesekkürler bizleri düsündügünüz icin ama bu kadinlar gününde grip oldum olacak ismi yani kahkaha kahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 08.03.2006 - 22:54
Bu mesajı bildir   SaYaCGIN üyenin diğer mesajları SaYaCGIN`in Profili SaYaCGIN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
HoLy su an offline HoLy  

4 Mesaj

En Son On: 02.08.2006 - 01:21
dünya kadınlar günü dünya bilmem ne günü vb daha önemli şeyler yokmu dünyada...
Ekleme Tarihi: 09.03.2006 - 03:48
Bu mesajı bildir   HoLy üyenin diğer mesajları HoLy`in Profili HoLy Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
HAKBIR su an offline HAKBIR  

374 Mesaj -

kardesler vehbi abimiz siteyi biraz neselendirmek ve bacilarini mutlu etmek icin tebrik yazmis ve bu tebrik dogum günü tebriklerimizden farkli degil bizler zaten boyle günleri pek umursamayiz bu sahsahali bir parti degil ve pastamiz bile resimden ibaret ve ortada bir emek ve iyi niyet var
dogum günü olanlara dogum günün kutlu olsun
hasta olanlara gecmis olsun
güzel konu acanlara ellerinize saglik demek gibi
Ekleme Tarihi: 09.03.2006 - 13:52
Bu mesajı bildir   HAKBIR üyenin diğer mesajları HAKBIR`in Profili HAKBIR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

919 Mesaj -

SELAMUNALEYKÜM KARDEŞLERİMDEN ALLAH RAZI OLSUN...

KARDEŞLERİM DÜN BAHSETTİĞİM GİBİ AKŞAM İŞ ÇIKIŞI EŞİME YENİ BİR PARDÜSÜ ALDIM HEDİYE EDİP GÜNÜNÜ KUTLADIM...

Nerede karşılıklı sevgi ve saygı varsa,
Orada İtimat ve İtaat vardır,
İtimat ve itaatın olduğu yerde Disiplin vardır,
Disiplinin olduğu yerde Huzur,
Huzurun olduğu yerde Başarı vardır...

SEVGİ SAYGI VE DUA İLE
Ekleme Tarihi: 09.03.2006 - 14:37
sofuoglu38 su an offline sofuoglu38  
Themenicon    esselamu aleykum vehbi70 kardesim,

541 Mesaj -

En Son On: 23.02.2008 - 21:36
Alıntı
Orijınalı vehbi70

YA BİR BAYANA BİR HEDİYE ALSAN YANİ EŞİNE GÜNÜNÜN KUTLU OLSUN DESEN EŞİN SENİN KAFANA ÇİÇEĞİ VURACAK DĞİLYA VEYA BİR HEDİYE BUNUN NERESİNDE İSLAMA TERS DÜŞEN TARAF VAR ACUKLARMISIN???
18 MART ÇANAKKALE SAVAŞLARI İÇİN ÖNÇEDEN AÇTIĞIM KONUDAKİ FOTOĞRAFLARI YENİDEN DÜZENLEYECEĞİM HAZIRLIYORUM İNŞALLAH ONA DA MUHALEFETLİK YAPMASSIN!!!
SEVGİ SAYGI VE DUA İLE

Allah sahitki senin sahsina karsi degildir benim yazdiklarim ,bundan sonrada boyle bisey olmaz merak etme,
ben inandigim gibi yasamaya calisiyorum,yasantimida islama uygun sekilde dizayn etmeye calisiyorum,
sen tersini yapiyorsun demiyorum ha yanlis anlamiyasin,
ben her attigim adimda aldigim nefeste kriterim islamdir,
elbetdeki sizinkide aynidir,lakin kardesim bu yapilan bana ve inandigim islama gore ters,
egerki biz herseyde ne var bunda dersek vay halimize, zaten bu ne varlar degilmi bizi uyutan,
yanlisa sevketen,yukarda ortada kadin resimleri var, yani ordaki kadin bile musluman kadin portresi degil,belki size gore ufak bir ayrinti olabilir ama benim icin onemlidir,
dinimiz cok hassasiyet ve itima ister,

bunda ne var diyorsunuz,
o zaman yilbasinda icki icmeden, bi araya gelelim o gun icin yemekler yapalim sohbet edelim,bizim niyetimiz sahih diyelim,ee baska gunmu kalmadida o gun bi araya geliyoruz o gune has yemekler yapiyoruz,buda aynen onun gibi bisey iste,
esinize kadinlar gununde degilde baska gun hediye alsaniz olmazmi,sadece bu gune has degil devamli hediye alin kardesim,eger islamda boyle bir gun var ise amenna,yani biz kadinlar gununu kutlamayin derken esinizi bir kenara atinmi diyoruz,
bizim anlatmak istedigimiz sadece bugune mahsus bu sekilde davranmayalim demektir,kafirin oyununa dusmeyelim diyedir,kadinimiza sadece onlarin ongordugu gunde degilde her gun saygiyla sevgiyle sevkatle yaklasalim,onurlandiralim diyedir.....

bazi niyetler vardir safdir temizdir herhangi bir art niyet yoktur ama yanlistir, bizde bunu dile getirmeye calistik,yoksa sana muhalefetlik falan inan ben buna gulerim kardesim...aklina sakin ha oyle birsey gelmesin...inanki ben kardeslerimin ahireti icin biseyler verip almak icin burdayim,kesin konularda bile fikir ayriligi olurken forumda,bu konuda fikir beyan etmem niye sana muhalefetlik olsun kardesim,ben inan sizleri Allah(c.c) icin seviyorum vede Allah(c.c) icin burdayim,bu gaye disina cikdigim anda zaten burda olmam,

birde isteyen kutlar isteyen kutlamaz diyen kardesede sunu demek isterim,kimseye zorla sunu yapin bunu yapin demiyoruz,herkes dogru bildigini kuran ve ehli sunnet isiginda soyler itibar eden olur etmeyen olur oda onlarin kendi sorunudur....

yanlis gordugumu,kuran vede ehli sunnete ters dusen seyleri burda ,adina kim ne derse desin,her zaman dile getiririm,vede bu her musluman uzerine farzdir,benimde herhangi bir yanlisimi goren art niyet vede uslubunu bozmadan dile getirebilir,ben o kardeslerime niye yerine,tesekur eder,yanlisim var ise duzeltmeye gayret eder, saygilarimida sunarim.

baska baslikta yanlis varda niye oraya yazmadinda buraya yazdin diyenler olabilir,forumdaki her eklenen makaleyi okuyamiyorum, malumunuzdur masaAllah Allah(c.c) devamini nasip etsin forumumuz cok faal....

hakkinizi helal edin

selametle kalin........

Ekleme Tarihi: 09.03.2006 - 17:34
Bu mesajı bildir   sofuoglu38 üyenin diğer mesajları sofuoglu38`in Profili sofuoglu38 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
VE ALEYKÜMSELAM SOFUOĞLU KARDEŞİM..

919 Mesaj -

ve ALEYKÜMSELAM sofu oğlu kardeşim

AMELLER NİYETLERE GÖREDİR...

RABBİM CÜMLEMİZİ İSLAMIN YOLUNDAN AYIRMASIN.AMİN

BENİM AMACIMI BEN ÖZEL MESAJ YOLU OLSA BEN SANA BİLDİRİRİM AMA ÜYELER KENDİ ARALARINDA MESAJ YAZAMIYOR MALESEF...

Nerede karşılıklı sevgi ve saygı varsa,
Orada İtimat ve İtaat vardır,
İtimat ve itaatın olduğu yerde Disiplin vardır,
Disiplinin olduğu yerde Huzur,
Huzurun olduğu yerde Başarı vardır...

SEVGİ SAYGI VE DUA İLEgül
Ekleme Tarihi: 09.03.2006 - 17:51
Emirdag su an offline Emirdag  

1071 Mesaj -

En Son On: 03.05.2009 - 16:41
:(ağlarağlar hepiniz Hakkinizi helal edin.Ilk Insan Haklari beyannamesi bizzat Bizim Peygamberimiz tarafindan yazilmistir ve ilk kadin haklarida Islamla baslamistir. Ilk Insan haklari basligi altinda hepsini degerlendirebilirsiniz.Ve Kadinlar gunune gelince ilk cikisini bileniniz varmi?Arastirdinizmi?Birseyleri kutlarken arastirsak ve ilk cikisi nerden cikti baksan ,ogrensek ne iyi olur degilmi?

Bu arada Vehbi70 kardesim Allah Razi Olsun iyi bir niyetle yazdiginizi biliyorum, ama mumkunse bu kutlamalar yapilirken ilk ne zaman baslamis bunlarida ogrensek ve burda insanlarimizi aydinlatsak nasil olur? Hepinizi hergun seviyoruzaşık Hanimlar her dak aniliraşık anmamak mumkunmu her tasin altindan onlar cikarda ondanGüle Güle
Ekleme Tarihi: 10.03.2006 - 11:22
Bu mesajı bildir   Emirdag üyenin diğer mesajları Emirdag`in Profili Emirdag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: emirdağ kardeşim e...

919 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı Emirdag

:(ağlarağlar hepiniz Hakkinizi helal edin.Ilk Insan Haklari beyannamesi bizzat Bizim Peygamberimiz tarafindan yazilmistir ve ilk kadin haklarida Islamla baslamistir. Ilk Insan haklari basligi altinda hepsini degerlendirebilirsiniz.Ve Kadinlar gunune gelince ilk cikisini bileniniz varmi?Arastirdinizmi?Birseyleri kutlarken arastirsak ve ilk cikisi nerden cikti baksan ,ogrensek ne iyi olur degilmi?

Bu arada Vehbi70 kardesim Allah Razi Olsun iyi bir niyetle yazdiginizi biliyorum, ama mumkunse bu kutlamalar yapilirken ilk ne zaman baslamis bunlarida ogrensek ve burda insanlarimizi aydinlatsak nasil olur? Hepinizi hergun seviyoruzaşık Hanimlar her dak aniliraşık anmamak mumkunmu her tasin altindan onlar cikarda ondanGüle Güle

emirdağ kardeşim güzel bir soru nasıl çıktığını tam olarak bilmediğim için yazmamıştım yani tarih ve hangi ülkade olduğunu...

olay batıda gecmiş bir faprikada çalışan bayan işciler grev yapmış ve faprikanın yöneticileri tüm çalışan bayanları faprikaya kapatmışlar,ve faprikata yangın çıkmış ve tüm bayanlar yanarak ölmüş,ve bu tarihide DÜNYA kadınlar günü olarak kutlamaya başlamışlar...
bende biliyorum yaratılana sevgi ve saygının İSLAMLA beraber geldiğini (cins dil ve renk ayrımının yapılmayacağı gibi)

sevgi saygı ve dua ile
Ekleme Tarihi: 10.03.2006 - 11:39
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 722 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58741 saniyede açıldı