colchicine lopinavir ritonavir fluvoxamine generique luvox generique rhinocortvoltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » COK UZGUNUM

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
COK UZGUNUM

32 Mesaj -

En Son On: 16.11.2006 - 15:45
Cinsiyeti: Erkek 
Selamun Aleykum

Buradan Ravda ekibine seslenmek istiyorum. Bundan aylar önce site adminlerine mail aracılığı ile bir adet ppt(powerpoint) sunum dosyası göndermiştim. Dosya içeriği Bosna,Çeçenistan, Afganistan ve Irakt'a sadece müslüman oldukları için o milletin halkına karşı yapılan eziyet zulüm ve işkencelerle, ilgili fotoğrafların yanı sıra bu insanlık dışı davranışları gerçekleştiren devletlerin askeri gücüne katkı sağlayan firmaları boykota çağıran bir sunum dosyası idi. Site adminleri bana mail ile cevap gönderdiler " Dosyayı uygun zamanda yayınlayacağız" fakat aradan aylar geçti dosya yayınlanmadı. Son zamanlarda bu saldırılar Sevgili Peygamberimize kadar intigal etti. Bu rezil karikatür olayı hepimizi derinden yaraladı. Olayın ardından baktım ki her yerde ve Ravda da BOYKOT mesajları açılır oldu listeler oluşturuldu özel mesajlar çekildi, Allah hepinizden razı olsun.

Soru? Peygamber Efendimize ve biz müslümanlara yapılan bu çirkin saldırıda hepimizin canı yandı içimiz titredi. Boykot kararları alındı, meydanlara döküldük. Peki yıllardır yukarıda ismini saydığım bölgelerde müslümanlar öldürülmekte, Analara, Bacılara tecavüz edilmekte, yaşlı genç kadın çocuk erkek ayrımı yapmak sızın öldürülmekte, onların canları yanmakta yıllardır. Onlarda bir Allah' a inanıyor ve onlarda Hz.Muhammet (sav) ümmeti. Neden o zaman bu dosyayı yayınlamadınız? İllaki bizlerindemi canı yanması gerekiyordu böyle bir birliktelik için. Yayınlanmamasının nedeni nedir?

İnanın o günlerden sonra bu siteye girmek dahi istemedim fakat sabrettim. Ara sırada olsa baktım. Çünki Tarafsın bir site bunu yayınlamalıydı. Ben sizlere bir ayeti hatırlatmak istiyorum

De ki : Eğer babalarınız, oğullarınız, kardeşleriniz, eşleriniz, hısım ve akrabanız, ter dökerek kazandığınız mallar, kesada uğramasından korktuğunuz ticaret, hoşunuza giden konaklar, size Allah' tan ve Resulünden ve O' nun yolunda cihad etmekten daha hayırlı ise ve önemli ise o halde Allah emrini gönderinceye kadar bekleyin!
Allah öyle fasıklar topluluğunu hidayet etmez, umduklarına eriştirmez.
Tevbe 24

En azından elimizden geleni yapalım, hiç değilse dualarımızla ve onlara hayince saldıran devletlerin mallarını almayarak yanlarında olalım.

Selam ve Dua ile
Ekleme Tarihi: 26.02.2006 - 02:45
Bu mesajı bildir   YassiNissaY üyenin diğer mesajları YassiNissaY`in Profili YassiNissaY Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YassiNissaY su an offline YassiNissaY  
cevap

32 Mesaj -

En Son On: 16.11.2006 - 15:45
Cinsiyeti: Erkek 
Selamun Aleykum

Üstteki mesajı yazalı 24 saatten çok daha fazla oldu. Buna rağmen hiç bir cevap dahi alamadım. Bu benim üzüntümü bir kat daha arttırdı. Cevap verilebileceğinide sanmıyorum. Üzülerek çok severek ve beyenerek bir zamanlar forumunu takip ettiğim ve ara verdiğim RAVDA' dan ayrılmak istiyorum. Dünya da herşey güllük gülistanlık değil ve ben bunlar karşısında susamam susanların yanında da olamam.

Allah' a emanet olun
Ekleme Tarihi: 27.02.2006 - 14:10
Bu mesajı bildir   YassiNissaY üyenin diğer mesajları YassiNissaY`in Profili YassiNissaY Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
vehbi70 su an offline vehbi70  

919 Mesaj -

En Son On: 04.01.2015 - 20:05
Cinsiyeti: ----- 
VE ALEYKÜMSELAM YassiNissaY KARDEŞİM

BAHSETTİĞİNİZ DÖKÜMANLARI BANADA GÖNDEREBİLİRMİSİNİZ E POSTA İLE...

E POSTA ADRESİM kurallar gereği tarafımca silinmiştir a

duyarlılığın için ALLAH RAZI OLSUN

SEVGİ SAYGI VE DUA İLE
gül

Bu mesaj 1 kez ve en son HaSReT tarafından 27.02.2006 - 19:26 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 27.02.2006 - 14:17
Bu mesajı bildir   vehbi70 üyenin diğer mesajları vehbi70`in Profili vehbi70 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 848 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
nokta54 (45), karapapak (46), dosteren (60), ahmetkaya5v (40), AKIN TALHA (45), memetnur (60), ssarikoc2003 (43), yolcuxxx (38), adige11 (46), aydemir (45), terekeme (), tolga_27 (44), turkcomtayfur (), CNN (44), faruk741 (39), kürtislam (37), kenan_k (59), ercosserdar (42), siyahi (46), Ay Yuzlum (42), sevgim (45), sekersey (55), Melek_90 (34), mkilincarslan (33), emel meydan (48), karabela2000 (54)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56159 saniyede açıldı