generique kaletra fluvoxamine lopinavir ritonavir colchicine colchicine apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » Admin ve moderator kardeslerime,

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 9 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Admin ve moderator kardeslerime,

541 Mesaj -

En Son On: 23.02.2008 - 21:36
Cinsiyeti: ----- 
degerli admin ve moderator kardeslerim,

bazi basliklar,tamamen forumdan kaldiriliyor,hicbir gerekcede gosterilmiyor,tabiki sizler yanlis birseyler gormussunuzdurde kaldirmissinizdir,bundan hicbir supemiz yok,lakin,konular kaldirilacagi yere,kilitlense,veya illaki kaldirilacaksa,baslik dursa ve yorumlar kaldirilsa,yorumlarin kaldirilma nedenide,su su nedenlerden dolayi kaldirildi veya kilitlendi diye bir not birakilsa,daha saglikli ve aydinlatici olmazmi,bakiyorum yazdigim bir baslik kaldirilmis,neden kaldirilmis,aceba bir yerde bir hatami yaptim diye dusunuyorum,
ne kadarda ne yazdigimi bildigim halde...

yada egerki hatali buldugunuz,konusmalarindan uslubunda,haddini asanlar varise uyarin,herkes hatasini anlasin vede duzeltmeye calissin,bir orta yol bulunsun,yoksa siz boyle bir konuyu kapatiyorsunuz,ayni tarzda bir konu baska baslik altinda tekrar aciliyor,bununda hic kimseye faysasi yok diye dusunuyorum

bunlar benim acizane dusuncelerim,degelrndirmek veya es gecmek size kalmis,sizin fikirlerinizede saygiliyim...

hakkinizi helal ediniz..

selametle...
Ekleme Tarihi: 04.02.2006 - 13:12
Bu mesajı bildir   sofuoglu38 üyenin diğer mesajları sofuoglu38`in Profili sofuoglu38 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 13:07
Cinsiyeti: Erkek 
Konuyu bende defalarca gündeme getirmiştim ama mod'lara çok fazla yoğunluk getireceği düşüncesiyle kabul görmedi.

Bu konuda Mod'lar ve yönetim sadece kendini düşünüyor.

Peki ya üyeler?

Şükür ki böyle bir durum başıma gelmedi.
Ekleme Tarihi: 04.02.2006 - 13:31
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
F a t i h su an offline F a t i h  

Moderator
1050 Mesaj -

En Son On: 24.10.2023 - 13:03
Merhaba kardeşlerim,

Mevla razı olsun sizler gibi anlayışlı dostlarımızdan.

Ekipteki kardeşler gerçekten fedakarca gayret ediyorlar. Ancak zaman zaman yine de bu tür hadiseler oluyor. Aslında kaldırdığımız konuyu eğer bir üyemiz eklemiş ise, sebebibi özel mesaj yoluyla kendisine bildirmeye çalışıyoruz. Ancak bazen ya kısa süreliğine kaldırıldığından (istişare için) ya da unutulduğundan mesaj çıkmamış oluyor. Bazı kişiler içinde birçok kez uyarı gönderildiğinden tekrar aynı hata olursa özel mesaj gönderilmeyebiliyor.

Buna rağmen hatalarımız olabilir. Hepinizden özür dileriz, hakkınızı helal ediniz...

Ricam şudur ki;
Çok önemli değil ise ısrarcı olmayınız. Kaldırılmış ise vardır bir sebebi. Eğer önemlı bir mesaj veya konu ise ya buradan özel mesaj ile o kategorinin sorumlusuna yazınız, ya da irtibattan bildiriniz. Geç te olsa mutlaka cevap verilir.

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 04.02.2006 - 13:47
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  
RE:

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 13:07
Alıntı
Orijınalı F a t i h

Merhaba kardeşlerim,

Mevla razı olsun sizler gibi anlayışlı dostlarımızdan.

Ekipteki kardeşler gerçekten fedakarca gayret ediyorlar. Ancak zaman zaman yine de bu tür hadiseler oluyor. Aslında kaldırdığımız konuyu eğer bir üyemiz eklemiş ise, sebebibi özel mesaj yoluyla kendisine bildirmeye çalışıyoruz. Ancak bazen ya kısa süreliğine kaldırıldığından (istişare için) ya da unutulduğundan mesaj çıkmamış oluyor. Bazı kişiler içinde birçok kez uyarı gönderildiğinden tekrar aynı hata olursa özel mesaj gönderilmeyebiliyor.

Buna rağmen hatalarımız olabilir. Hepinizden özür dileriz, hakkınızı helal ediniz...

Ricam şudur ki;
Çok önemli değil ise ısrarcı olmayınız. Kaldırılmış ise vardır bir sebebi. Eğer önemlı bir mesaj veya konu ise ya buradan özel mesaj ile o kategorinin sorumlusuna yazınız, ya da irtibattan bildiriniz. Geç te olsa mutlaka cevap verilir.

Selam ve dua ile...

Allah senden razı olsun...

Bizim eliştirilerimizi dostane bir uyarı kabul gördüğün için.

gül
Ekleme Tarihi: 04.02.2006 - 13:52
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
vehbi70 su an offline vehbi70  

919 Mesaj -

En Son On: 04.01.2015 - 20:05
KONU HAKINDA HİÇ BİR YORUMUM YOK RAVDA YÖNETİMİNİN KALDIRMAYI UYGUN BULDUYSA SAYGI DUYARIM...

SEVGİDE GÜNEŞ GİBİ OL,
DOSTLUK VE KARDEŞLİKTE AKAR SU GİBİ OL,
HATALARI ÖRTMEDE GECE GİBİ OL,
ÖFKEDE ÖLÜ GİBİ OL,
TEVAZUDA TOPRAK GİBİ OL,
HER NE OLURSAN OL
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN,
YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL...

KABUĞU KIRILAN SEDEF ÜZÜNTÜ VERMESİN SANA ,İÇİNDE İNCİ VARDIR...

SEVGİ SAYGI VE DUA İLE

Bu mesaj 1 kez ve en son vehbi70 tarafından 04.02.2006 - 14:26 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 04.02.2006 - 14:25
Bu mesajı bildir   vehbi70 üyenin diğer mesajları vehbi70`in Profili vehbi70 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sofuoglu38 su an offline sofuoglu38  
admin kardeslerime.......

541 Mesaj -

degerli fatih kardesim,

Allah(c.c)sizdende razi olsun ,
yazima cevabiniz icin,
lakin bugun bir konu daha kaldirilmis,tarafimada herhangi bir bilgi veya mesaj gonderilmemis,bu konuda hala israr ediyorum,konunun kaldirilma nedenini ogrenmek en dogal hakkim,egerki bir konuda karsilikli satasma oluyor diye dusunuyorsaniz,o zaman ozel mesajlari acin ,ordan karsiliklli dile getirelim,yada konulari kaldirmayin,kilitleyin veya uyarin,bunu sizden Allah rizasi icin istiyorum....

bence, konularin herhangi bir uyari ve bilgi verilmeden kaldirilmasi,karsidakinin hakkini gaspdir diye dusunuyorum...ben birine birseyler soyluyorsam,o kiside bunu gormeden konu siliniyorsa,yada bu benim icinde gecerli,karsidaki bana itamda bulunuyorda ben onu gormeden konu siliniyorsa,onun hakki bende,veya benim hakkim onda kalmis olmazmi?

bu konuda hassasiyet gostermenizi istirham ediyorum,lutfen,silecekseniz,bir neden gosterin silin,yada kilitleyin,

simdiden anlayisiniz icin Allah(c.c) razi olsun...

hakinizi helal edin...

selametle...
Ekleme Tarihi: 06.02.2006 - 16:39
Bu mesajı bildir   sofuoglu38 üyenin diğer mesajları sofuoglu38`in Profili sofuoglu38 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
F a t i h su an offline F a t i h  

Moderator
1050 Mesaj -

Merhaba,

konuya baktım ve konuya siz cevap eklemişsiniz. Konuyu kaldıran kardeşimle istişare etmedim henüz lakin doğru yaptığına hemfikirim.

Konu yanlış yerlere çekilmiş. Ve de aslında görevini tamamlamıştır.

Ümmet olarak zor bir dönemeçten geçiyoruz. Bu ortamda birde ümmetin fertleri olarak bizler zorluklar koymamalıyız önümüze...

Özel mesajların faideden çok zararı olduğundan açmıyoruz. Ayrıca tartışmaktan ziyade tefekkürü öneriyoruz.

Anlayışınızı rica ediyorum..

Meas Selam...
Ekleme Tarihi: 06.02.2006 - 16:51
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast ahmet gunay  
RE:

Misafir

Alıntı
Orijınalı vehbi70

KONU HAKINDA HİÇ BİR YORUMUM YOK RAVDA YÖNETİMİNİN KALDIRMAYI UYGUN BULDUYSA SAYGI DUYARIM...

SEVGİDE GÜNEŞ GİBİ OL,
DOSTLUK VE KARDEŞLİKTE AKAR SU GİBİ OL,
HATALARI ÖRTMEDE GECE GİBİ OL,
ÖFKEDE ÖLÜ GİBİ OL,
TEVAZUDA TOPRAK GİBİ OL,
HER NE OLURSAN OL
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN,
YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL...

KABUĞU KIRILAN SEDEF ÜZÜNTÜ VERMESİN SANA ,İÇİNDE İNCİ VARDIR...

SEVGİ SAYGI VE DUA İLE

Anlayısınıza ve yorumunuza teşekkür ederiz.gül
Ekleme Tarihi: 06.02.2006 - 17:30
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
sofuoglu38 su an offline sofuoglu38  
aah, ah

541 Mesaj -

Allah hepinizden razi olsun,butur aciklama yapildiktan sonra sorun yok degerli kardeslerim,dogrusunu yaptiginizdanda suphem yok,

Ayrıca tartışmaktan ziyade tefekkürü öneriyoruz.

aslinda cok dogrusunuz bu onerinizde,lakin olmuyor iste,nefs tasiyoruz,seytan,muslumani ofkelendirip,emellerine alet etmeye calisiyor,bizlerde bazen seytanin bu oyununa geliyoruz,gelmesek kirici olmasak tabiki en iyisini yapmis oluruz...laki rabbim affetsin,hirstan ve kinden uzak eylesin insaAllah...

Allah Rasulü Hazret-i Muhammed (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) buyurdular ki : Kim haksız olduğu bir münakaşayı terkederse kendisine cennetin kenarında bir ev kurulur. Haklı olduğu bir münakaşayı terkedene de cennetin ortasında bir ev kurulur. Tirmizi, 1994

ah bunu bir yapabilsek,ne mutlu bizlere ...

hepimize ....

hepiniz hakkinizi helal edin....

guzel seyler paylasmak umuduyla...

Allah(c.c) emanetsiniz.....
Ekleme Tarihi: 06.02.2006 - 17:58
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 688 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54441 saniyede açıldı