fluvoxamine budesonide generique plaquenil ivermektin fluvoxamine 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » ben daha 11 yaşındayım :)

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 10 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
ben daha 11 yaşındayım :)

8 Mesaj

En Son On: 13.03.2007 - 19:15
Cinsiyeti: Bayan 
az önce sitenizi gezdim herşey ii hoş ama bu tartışmalara bi anlam veremedim islam ın kardeşlik dini olduğunu öğrettiler bana tartışma dini değil. özellikle tefriciye konusu çok güldürdü beni ve inanın hala tartışmanızın asıl konusunu kavrayamadım çok anlamsız geldi bana şimdi siz sen küçüksün daha ondan anlamamışsındır dersiniz ama asıl anlamayan kavga eden abilerim ve ablalarım bence. ben bu yaşımda bunları görmekten çok utandım açıkcası yanlış anlamayın lütfen amacım sizleri rencide etmek değil yalnızca benim gördüğümü size göstermek ben biriyle tartıştığım zaman babam bana hep sus der haklı olsanda sus. ama gördüm ki ben yanlış yapıyorum sizler benden çok büyük olmanıza rağmen sizler susmuyosunuz bu yaşımda sizlere öğüt vermek beni çok üzdü biiyorum çoğunuz nerden çıktı şimdi bu çocuk herkese rezil etti diyeceksiniz ama demeyin tekrar söylüyorum AMAÇ REZİL ETMEK DEĞİL bunu okuyan herkesin düşünmesini istiyorum ne olur tartışmayın kavga etmeyin unutmayın:İSLAM ŞEFKAT, MERHAMET, BAĞIŞLAMA, YARDIMLAŞMA,HOŞGÖRÜ VE SEVGİ DEMEKTİR KISACASI ÖZGÜRLÜKTÜR.(sonda büyük harfle yazanlar ablama ait hepinizi çok seviyorum) <<========ALLAH'A EMANET OLUN========>>
Ekleme Tarihi: 30.01.2006 - 12:50
Bu mesajı bildir   melike üyenin diğer mesajları melike`in Profili zum Anfang der Seite
melih58 su an offline melih58  
KARDESIM

176 Mesaj -

En Son On: 06.12.2008 - 14:19
Cinsiyeti: Erkek 
MELIKE KARDESIM YASIN KÜCÜK AMA ZEKAN COK BÜYÜK MASALLAH BENDE TARTISMA KONULARINDAN RAHATSIZ OLUYORUM VE ÜRKÜYORUM AMA BIZ BÜYÜKLER BAZEN VERDIGIMIZ ÖGÜTLERI TUTAMIYORUZ BILMEDIGIMIZDEN DEYIL DE. YINEDE BÜYÜKLERE HATIRLATTIGÍN ICIN ALLAH SENDEN DE RAZI OLSUN DERSLERINDE BASARILAR CANIM BENIMDE SENIN YASINDA KIZIM VAR NERDEYSE O NUNDA SENINKADAR ZEKI OLMASINI RABBIMDEN DILERIM INSALLAH KAL SAGLI CAKLA..
Ekleme Tarihi: 30.01.2006 - 13:00
Bu mesajı bildir   melih58 üyenin diğer mesajları melih58`in Profili melih58 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
dava yolcusu su an offline dava yolcusu  

19 Mesaj -

En Son On: 25.02.2010 - 19:33
Selamün aleyküm Melike kardeşim
Allah senden razı olsun çok önemli bir konuya değinmişsin.Gerçekten şu güzel sitede bile bazen bu sitede neden bulunduğumuz unutulup gereksiz,faydasız ve dahi bazen zararlı tartışmalar vuku buluyor.Gerçekten inanıyorumki bu sitede bulunma amacımız kardeşlik bağlarımızı güçlendirmektir.Keşke bunu hatırımızdan hiç çikarmasak kardeşlerimizi zerre incitecek hareketlerden ve hakaretlerden kaçınsak.
Evet Müslümanlar kardeştir.
Allah senden ve seni yetiştirenlerden razı
olsun inşaallah bu Allah ın lutfu ile henüz bu yaşta edindiğin bu maneviyat üzre yaşar bu yolda saliha kullardan olursun.İnşaallah bu yaptığın küçük uyarı gayemiz ve davamız yolunda bizleri üzen bu tür tartışmaların ve ihtilafların sona ermesine vesile olur.Allah a (cc) emanet ol güzel kardeşim
Selametle..ağlarağlar
Ekleme Tarihi: 30.01.2006 - 14:04
Bu mesajı bildir   dava yolcusu üyenin diğer mesajları dava yolcusu`in Profili dava yolcusu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
melike su an offline melike  
teşekkürler!!

8 Mesaj

beni ilk başta yanlış anlayıp kızacağınızdan çok korktum enaniyet gibi olmasın ama kendi adıma çok sevindim.inşallah hepimiz Allah ın segilisi olabiliriz.lütfen ::. AMELLER NİYETLERE GÖREDİR. bunu unutmayalım inşallah diğerleri de sizinle aynı düşüncededir. bu arada melih abi Allah yarattığını en güzel biçimde yaratırmış dedem öyle der. senin kızının benden daha üstün yönleri mutlaka vardır inşallah ben onun gibi olurum. beni anlayışla karşıladığınız için teşekkür ederim. SELAMÜNALEYKÜM inşallah...
Ekleme Tarihi: 30.01.2006 - 14:27
Bu mesajı bildir   melike üyenin diğer mesajları melike`in Profili zum Anfang der Seite
melih58 su an offline melih58  
canim melike cigim

176 Mesaj -

En Son On: 06.12.2008 - 14:19
canim melikecigim insallah onunda güzel yönleri var tabiki ama rabbim bütün evlatlarimizin imanini arttirsin dogruyoldan ayirmasin,bütün güzellikler benim yavrumun ve sizlerin olsun insallah kardesim ailenlede grur duyuyorum böyle bi cocuk yetisdirdikleri icin hep her yazinda arkandayim kücük kardesim korkma yaza bilirsin herkesin bi söz hakki mutlaka vardir karsidakini rencide etmedigi sürece kal selametle kardesim seni o güzel yanaklarindan öpüyorum allaha emanet ol
Ekleme Tarihi: 30.01.2006 - 14:36
Bu mesajı bildir   melih58 üyenin diğer mesajları melih58`in Profili melih58 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  

2338 Mesaj -

En Son On: 03.08.2006 - 02:19
Cinsiyeti: ----- 
Melike gül
Ekleme Tarihi: 30.01.2006 - 17:29
Bu mesajı bildir   ((( ... ))) üyenin diğer mesajları ((( ... )))`in Profili ((( ... ))) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Nazligul su an offline Nazligul  

1113 Mesaj -

En Son On: 10.01.2009 - 17:18
Akil yasda degil...
Basdadir...

Masallah... gül

Ekleme Tarihi: 30.01.2006 - 18:01
Bu mesajı bildir   Nazligul üyenin diğer mesajları Nazligul`in Profili Nazligul Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sure34 su an offline sure34  

1 Mesaj

En Son On: 07.02.2006 - 21:09
ben de senle aynı görüşteyim kardeşim ama bir şeye katılmıyorum "haklı olsan da sus" lafı doğru deği.çünkü bir hadis-şerif te"doğruyu bildiği halde susan dilsiz şeytan gibidir".burda önemli olan doğru olarak kabullendiğimiz şeyin doğruluğnun kesin olarak bilinmesi.ben de tartışmayı doğru bulmuyorum.fikir alışverişi bizim için daha yararlı olduğunu da biliyorum fakat haklı olduğun halde susmak yanlış.
Ekleme Tarihi: 30.01.2006 - 18:46
Bu mesajı bildir   sure34 üyenin diğer mesajları sure34`in Profili zum Anfang der Seite
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  

2687 Mesaj -

En Son On: 16.01.2010 - 23:25
gül gül gül gül gül gül gül
Ekleme Tarihi: 30.01.2006 - 22:14
Bu mesajı bildir   NurBahcesi üyenin diğer mesajları NurBahcesi`in Profili NurBahcesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
melike su an offline melike  
sağolun

8 Mesaj

teşekkür ederim sure34 yalnız babam bana sus derken bildiğini söylememe manasında dediğini sanmıyorum orda banademek istediği hoşgörü idi. bildiğin yararlı bir şeyi söylememek tabiki yanlış.sonra nasıl öğrenicezsevinçli ancak böyle tartışmalı ortamlarda karşılık verildiği zaman tartışma dahada büyüyor susmak o yüzden. hani diyorlar ya "büyüklük bende kalsın " hesabı. hepinize çok teşekkür ederim bbeni yanlış anlayıp kızmadığınız için Allah a emanet olun SELAMÜNALEYKÜM İNŞALLAH.

Ekleme Tarihi: 31.01.2006 - 19:09
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 674 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56218 saniyede açıldı