ivermectin ivermektin generique rhinocortstromectol stromectol voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » Bir Kaç Öneri.

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Bir Kaç Öneri.

9 Mesaj

En Son On: 18.10.2007 - 15:41
Cinsiyeti: Erkek 
S.Aleyküm arkadaşlar.

Çok güzel bir site hazırlamışsınız, sileri can-ı gönülden tebrik ediyorum. Lakin sitede ilk bakışta gördüğüm bir kaç eksiği kendimce sizlerle paylaşmak istedim.

Sayfalar çok cafcaflı... Sayfadaki bilgilerin ve linklerin, giflerin daha sade olması sayfanın açılış hızını ve bir çok sitede gezinirken bilgisayar kilitlenmelerini minimum seviyeye indirecektir. En basitinden Her sayfada açılan

Giriş Vaktiniz: Cuma, 27. Ocak 2006 - 17:46

Browseriniz: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)

IP Adresiniz: 85.xx.xxx.xxx
Hostname:

dsl.dynamicxxxxxxx.ttnet.net.tr

gibi bir bilgi bence gereksiz.

İkinci bir konu avatar seçimi. Kişisel avatar yüklemeyi aktif hale getirirseniz daha hoş olacağına inanıyorum. Çünkü mevcut durumda insanlar sınırlanmış oluyorlar, eminim üyeler bu şekilde daha güzel avatarlar sergileyeceklerdir.

Şimdilik aklıma gelen bu iki hususu sizlerle paylaşmak istedim. 5 yıldır profesyonel webmasterlik yapan bir kardeşiniz olarak sitenin daha iyi yerlere gelmesini can-ı gönülden istediğim için naçizane bir kaç öneriydi sadece..

A.E.O
Ekleme Tarihi: 27.01.2006 - 18:54
Bu mesajı bildir   Earthquake üyenin diğer mesajları Earthquake`in Profili Earthquake Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
F a t i h su an offline F a t i h  

Moderator
1050 Mesaj -

En Son On: 24.10.2023 - 13:03
Cinsiyeti: Erkek 
Ve aleyküm Selam...

Allah rayi olsun, önerilerinizi değerlendireceğiz...

İstatistik bilgileri hızı engellemiyor.

Avatar eklemeyi kapattık. Zira .gif dosyalarına virus eklenebilmektedir. Bu girişimler olduğundan, sunucularımızın güvenliği açısından dışarıdan eklemeyi kapattık.

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 27.01.2006 - 19:27
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 676 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55931 saniyede açıldı