generique stromectol generique luvox ivermectine kaletra dexamethasone fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » MAKALELER » selam

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
mikail yesiloz su an offline mikail yesiloz  
Themenicon    selam

1 Mesaj

En Son On: 04.07.2006 - 20:03
Cinsiyeti: Erkek 
yandi yüregim bir damla su veren olmaz derdim büyük caresi bulunmaz senden aldim buderdi careside sende bir yol yüzün göster yarama merhem ol sabah günesiyle gel gir odama nurun delsin karanliklari ulassin zindanlara hatiran var kalbimde onunla yasiyorum , sevdim seni tarifi olmayan bir sevgiyle bazan gözlerimden icime döküldün bazan oldu bagrimin yaniklarindaki küldün bazan ulasilmaz bir güldün hasret yasadim sana hasretinle gecti ömrümün en güzel cagi sarardi soldu askinla gül dali ,yaprak döker ufuklarimda hazana ugradi gönül bagi bir bilsen ben nasil sevdim seni bir bilsen nasil özledim seni yollara baka kaldi gözlerim asirlars sonra da kulaklarimda cinlar sözlerin sen gelmesende ben beklerim br selamin gelse de yeter sende bir degerim var bunu bilmemde yeter ....
Ekleme Tarihi: 31.12.2005 - 15:31
Bu mesajı bildir   mikail yesiloz üyenin diğer mesajları mikail yesiloz`in Profili mikail yesiloz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 657 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54638 saniyede açıldı