kaletra generique colchicine generique colchicine stromectol kamagra cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » Salevat-ı Tefriciyenin 4444 kere okumak Simdiye kadar kime yardim etti?

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 7 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Salevat-ı Tefriciyenin 4444 kere okumak Simdiye kadar kime yardim etti?

12 Mesaj -

En Son On: 01.04.2007 - 21:02
Cinsiyeti: Erkek 
Arkadaslar, lütfen bir kisacik yaziniz, icinizden
salevat-ı tefriciyenin uygulayip hacetinin aninda, denecek kadar, kisa zamanda kabul olduguna taniklik edeniniz var mi?

Bana hacetlerimizin aninda ve 100% kabul olacagina, inanmasi Güc geliyor. Lütfen bana yardim edin.
Ekleme Tarihi: 23.12.2005 - 04:42
Bu mesajı bildir   Yildirim2005 üyenin diğer mesajları Yildirim2005`in Profili zum Anfang der Seite
Gast Nur 66  

Misafir

En Son On: 01.04.2007 - 21:02
Cinsiyeti: ----- 
S.A.

İbadetin en makbulü sırf ALLAH (C.C.) rızası için yapılanıdır. Salat-ı Tefriciye veya başka bir Dua veya sure Hiçbirinnde Dua yüzde yüz kabul olunacak garantisi ve HAŞA pazarlığı olamaz. Biz İbadetimizi sırf ALLAH (C.C.) rızası için yaparsak ALLAH (C.C.) da bizim Dualarımızı kabul eder İNŞALLAH.

ALLAH (C.C.) kendisine yapılan her Duaya cevap verir. O Duayı ya hemen kabul edip hacatını giderir. Ya sonraya bırakıp ileride başına gelecek bir musibeti kaldırır. Yada Ahirete bırakır. En Hayırlısıda Ahirete bıraktığıdır ( eğer anlayabilirsek).

Selam ve Dua ile.
Ekleme Tarihi: 23.12.2005 - 08:09
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
ABDULHAKEM su an offline ABDULHAKEM  

31 Mesaj -

En Son On: 26.01.2006 - 21:35
Hic bir sahih hadis kitabında bulunmayan salat-ı tefriciye 4444 kere okumak bidat tır .
Evvela bunu kabul edenler sahih delillerini sunmak zorundadırlar.
Bu sayıyı nereden buldunuz ?
peygamberin sayı ile verdigi hadisler bellidir.

33 kere subhanallah elhamdulillah allahuekber
100 kere subhanellahil azim - subhanellahi vebi hamdihi

Günde 70 kereden fazla istigfar ettigi -100 kere tevbe ettiği :
"Esteğfirullahel aziimellezii la ilahe illa huvel hayyul kayyuumu ve etuubu ileyh"

la ilahe illallah - Eallahu ekber
gibi zikirleri 100 kere söylemeyi sahih hadis kaynaklarında bildirmiştir.

Farklı ibadetler yapanlar Peygambere ya iftira atmasınlar ya da sahih delillerini sunsunlar .
Ekleme Tarihi: 23.12.2005 - 11:04
Bu mesajı bildir   ABDULHAKEM üyenin diğer mesajları ABDULHAKEM`in Profili ABDULHAKEM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast Nur 66  
RE: ABDULH...

Misafir

En Son On: 26.01.2006 - 21:35
Alıntı
Orijınalı ABDULHAKEM

Hic bir sahih hadis kitabında bulunmayan salat-ı tefriciye 4444 kere okumak bidat tır .
Evvela bunu kabul edenler sahih delillerini sunmak zorundadırlar.
Bu sayıyı nereden buldunuz ?
peygamberin sayı ile verdigi hadisler bellidir.

33 kere subhanallah elhamdulillah allahuekber
100 kere subhanellahil azim - subhanellahi vebi hamdihi

Günde 70 kereden fazla istigfar ettigi -100 kere tevbe ettiği :
"Esteğfirullahel aziimellezii la ilahe illa huvel hayyul kayyuumu ve etuubu ileyh"

la ilahe illallah - Eallahu ekber
gibi zikirleri 100 kere söylemeyi sahih hadis kaynaklarında bildirmiştir.

Farklı ibadetler yapanlar Peygambere ya iftira atmasınlar ya da sahih delillerini sunsunlar .

S.A.

Diyorsunuzki Salat-i Tefriceyi 4444 kre okumak bidad tır. Bununla ilgili kaynağınız nedir veya kimdir. Hadisten ve Sünnetten bahseden sizler Bunun bidat olduğu hangi Hadiste geçiyor? Bir iddiayı kaynağı ile açıklanmasına önem veren sizler. Soruyorum bunun kaynağı nedir?

Bir Dua ya Salavata bidat deme cüretini nereden alıyorsun?

VASSELAM.
Ekleme Tarihi: 23.12.2005 - 13:34
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
memnune su an offline memnune  

53 Mesaj -

En Son On: 19.12.2007 - 12:27
selamünaleyküm hayırlı cumalar arkadaşlar
selat-ı tefriciye sahih hadis kaynaklarında vardır. ben bu dua ile ve tabiki Allah(c.c)'ın izniyle bir muradıma ulaştım . yüzde yüz gerçekleşti burada itikat ve amel çok önemli.
Ekleme Tarihi: 23.12.2005 - 13:52
Bu mesajı bildir   memnune üyenin diğer mesajları memnune`in Profili memnune Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
Salati-i Tefriciyye'yi okumak..!

1576 Mesaj -

En Son On: 11.11.2012 - 23:24
Cinsiyeti: Bayan 
Kardesim..

Efendimiz (s.a.v.) söyle buyurmuslardir.

"Kim altindan kalkamayacagi güc bir isle karsi karsiya gelirse, üzerime cok cok salavat-i serife getirsin. Cünkü Allah-u Teala, üzerime getirilen salavat-i serife sebebi ile onun kederlerini giderir, rizkini cogaltir, Alalh'in yardimi ile muradina nail olur."
...

"...Olur ki, bir sey hosunuza gitmez. Fakat o, sizin icin hayirdir. Bir seyi de seversiniz. Fakat o, sizin icin ser'dir. Allah bilir, siz ise bilmezsiniz."
(Bakara, ayet; 216)

Allah azze ve Celle'nin kudretinden (hasa) süpheniz mi var?

Bizler birseyi cok istiyor olabiliriz fakat hakkimizda hayrli olmayabilir.
Allah-u Teala kisinin yapacagi Duaya hemen icabet edecegi, hacetini giderecegi gibi, sonraya birakip, zamaninda icabet edecektir. Veyahut ahirete birakacaktir.
Bunlarda bizler icin alinmasi gereken ibretler vardir.

Ben bu Dua ile istegime nail oldum kardesim nitekim okuyanlarinda olduguna sahid oldum..!

Ves-Selam

Bu mesaj 1 kez ve en son SuMeYRa tarafından 24.12.2005 - 13:52 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 23.12.2005 - 21:41
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
aybars77 su an offline aybars77  
Dua ve salavatları okuyanın Allah'a yakınlığı çok önemli...

264 Mesaj -

En Son On: 07.04.2006 - 23:17
Arkadaşlar,
Görülüyor ki, bu dua ve salavat-ı şeriflerin okunmasına ve sayılarına bazıları kafayı takmış durumdalar.Şimdi size şunu arzedeyim ki, bu tür ibadetlerde ve rukyelerde (okumalarda) okuyan kişilerin takvası,Allah Korkusu ve yakinliği çok önemlidir.Her okuyan veya duanın-salavatın sayısına uyan muhakkak faydasını bizatihi görür denilemez.
Çünkü, okuyan şahısların Rabbimize yakınlığı ve ve takvası netice almada birinci şarttır.
Bu hususları dikkate almak lazımdır.Vesselam
.
Ekleme Tarihi: 23.12.2005 - 22:09
Bu mesajı bildir   aybars77 üyenin diğer mesajları aybars77`in Profili aybars77 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 875 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55226 saniyede açıldı