colchicine dexamethasone generique luvox lopinavir ritonavir generique kaletra apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » SSK İLE ANLAŞMALI HASTANELER

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
SSK İLE ANLAŞMALI HASTANELER

153 Mesaj -

En Son On: 10.04.2008 - 14:47
Cinsiyeti: Erkek 
Bismillahir Rahmanir Rahim.
Elhamdülillahir Rabbil Alemin Vesselatu vesselamu ala Seyyidina ve Nebiyyine Muhammed.S.A.V.
Mevcud hükümet in yapmış olduğu icraatlardan görünen en hayırlısı SSK lı hastaların özel anlaşmalı hastanelerde muayene olmaya imkan tanıması idi. Fakat daha sonradan anlaşıldı k i bu da menfeata daya lı kendi yandaşlarını ve partili olan hastane sahiplerine arka çıkmak.Gerçi akp nin sağlık bakanı bunu yalanlasada işin hakikatı böyle ve bunun böyle olduğunu bal gibi biliyor.Şimdi size bir örnek vereceğim akp denen ve şu anda iktidar olan fakat müktedirsiz İstanbul il başkanı olan şahsın kendi hastanesinde ssk lı hastalardan 25 milyon muayene ücreti aldığına şahit oldum ve kendim de bu parayı ödedim çocuğum rahatsızlandı bizde bu na güvenip götürdük ver 25 milyon yok sen ssk lıymış sın falan palavra.Daha önce den 12 milyon olan muayene ücretini 25 milyona çıkarmış bu şahıs akp nin il başkanı ve sağlık bakanıda diyor yok öyle bir şey varsa bize bildirin.ve aynı zamanda bu il başkanı olan şahıs Allah onu bildiği gibi yapsın!yapımı biten devlet hastanesini başka bir kamu binasına çevirmiştir.
Allah Resulu buyurdu s.a.v " Şöhret afet getirir"Buyurun size örneklerini işte iktidar sahibi hemde islami kimlikleriyle iktidar olmuş bir akp nin il başkanı sağlık bakanı maliye bakanı.Hani bizim bir Türk ata sözü var "İmam ...İ.E.VE.A.A.S (islam edeb ve ahlakına aykırı bir söz )Cemaat...
Tayyip Erdoğan boğazdan almış üç tane villa dünya bankasında çalışan bilal oğlunada amerikada iki daire ve daha bilinmeyen kimbilir neler artık Allahu alem. alan bir parti başkanının! il başkanı ve bakanlarının böyle yalancı olmasıda normal.Bu il başkanın hastanesinde bekliyoruz eşim içerde sırada bende sıkılmışım arada bir orta yaş karı koca bir de emsal bir adam konuşuyor.biri emekli garibim vergilerden bagırıp duruyor öbürüde tayyibin gönüllü yalakası.Biri diyor tayyibin ne yi vardı kasımpaşada oturuyordu eveliyatı belli.öbür olan zıpladı hemen yok tayyip babadan zengin.zaten canım burnumda adama Allahtan kork tayyibin hesabını sen mi tuttun dedim.Adam kıpkırmızı dondu kaldı yanında hanımı bir bozuk attı beyine ne karişıyorsun diye.Adam daha sonra bana döndü bir şey diyecek yok.en sonunda bana sen mi tuttun dedi.durdum durdum bir şey demedim yaşını almış biri.
Neticede tayyibe anasından mı geliyor babasından mı yoksa dünüründen mi Allah bilir ama belkide bunların iktidar oldukları için dostları filan çok oldu onların hediyeleriyle mi(hediyeleşmekte çok kuvvetli bir sünnet)dostları bunlara hediyeleşme sünnetini bol bol ve devam lı yerine getirerek mi bu villaları alıyor bilemeyiz( neticede mücerred olarak villar orada ve kasımpaşadaki kasım paşalı sıkıysa girsin oraya.)alıyor.Bunlar boyle hediyeleşe hediyeleşe devam etsinler.mazlumun ahı devirir şahı demiş atalarımız.Bunların da suyu ısındı nasıl sa bu son olan kürt olayları bunların başını yer de Allah C.C o tayyibe o villarda rahat oturmayı nasib edermi!Allah C.C o amerikada ki dünya bankasında çalışan ve karısıyla beraber amerikada yaşayan bilal oğlunuda ki aldığı maaş o dairelirin taksitlerini ödemeye yetmiyor.O amerikadan dönmek nasib olurmu.Allahu alem.
son olarak ebu müslim Horasaninin bir sözüyşe bitireceğim "Onlar iktidara gelince sevdiklerini yanından uzaklaştırdılar;Kazaanırım diye düşmanlarını yanına yaklaştırdılar.Yanına yaklaştırdıkları düşmanları dost olmadı yanından uzaklaştırdıkları dostları düşman oldu ve yıkılmalarıda mukadder oldu"Tayyib ve tayfasıda yıkılıp gidecek onlarda biliyor bunu bal tutan parmagını yalar misali...
Allah "Onlar az bir dünya malı karşılığı ahiretini satarlar" buyurmuş.Bunlar da üç villa iki daire bir hastaneden alıacgı 25 milyon muayene ücretine veya bir bakanlık koltuğuna bunu gayet iyi yapıyorlar.
Peygamber efendimiz s.a.v buyurmuş "Bir mümin bir yılan deliğinden iki defa sokulmaz"Bu makamlar gelip geçicidir de bunların kafası basmıyor.bir gün iktidardan inince o zaman dank eder kafaları.tabii öyle bir dertleri varsa.
Ekleme Tarihi: 16.11.2005 - 22:29
Bu mesajı bildir   abdulberr üyenin diğer mesajları abdulberr`in Profili abdulberr Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
duvan su an offline duvan  

127 Mesaj -

En Son On: 25.03.2006 - 00:44
Cinsiyeti: ----- 
S.A.

Özel Hasteneler Türk Milleti ni sömürme sekillerinden birisidir.
Türk insaninin Hastalanma olasiligi batililara nazaran cok fazladir.Bir yerde hasta varsa ve cokta bolsa buraya hastahane kurmak kacinilmazdir.Hastane kurma amacin Millete hizmet ise parasal yönden zarar etme durumdasindir.Amacin para kazanmak ise zengin oldun demektir.
Devlet Milletine hizmet icin var oldugundan devlet Hastahanelerinin varligi hizmetin oldugunu gösterir.
Hükümetin ,Özel hastanaler den yüksek oranda vergi alarak devlet bünyesindeki hastahanelere aktaracagi yere,hastalari özel hastahanelere yönlerdirmesi Milletin soyulmasina ön ayak olmaktir.
Sermaye sahipleri isterde hükümet yapmaz mi?
Yapiliyor iste.

S.A.
Ekleme Tarihi: 03.12.2005 - 00:29
Bu mesajı bildir   duvan üyenin diğer mesajları duvan`in Profili duvan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 648 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53531 saniyede açıldı