kamagra kaletra stromectol hydroxychloroquine kaletra cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SORULAR & CEVAPLAR » YARDIM EDIN BANA KARDESLERIM

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
YARDIM EDIN BANA KARDESLERIM

16 Mesaj -

En Son On: 25.05.2006 - 19:13
Cinsiyeti: Bayan 
SELAMUN ALEYKUM

BENIM AKLIMA TAKILAN BI SORU VAR NE YAPMAM GEREKIYO HOCALARIM BEN ISLAMIYETIMI YASAMAK ISDIYORUM KAPANTIM FAKAT NAMAZIMI KILAMIYORUM IRADEM COK ZAYIF ONU GÜCLENDIRMEK VE ISLAMIYETIMI TAM ANLAMIYLA YASAMAK VE ALLAH;U TEALAYA KULLUK GÖREVIMI YAPMAK ISDIYORUM LÜTFEN BANA BI FIKIR VERIN YARDIM EDIN SVGILI HOCALARIMIZ BEN ISLAM DINI ICIN CARPAN BI YÜREK ISDIYORUM KULLUK GÖREVINI YAPAN
Ekleme Tarihi: 09.06.2005 - 22:55
Bu mesajı bildir   xEslaMx üyenin diğer mesajları xEslaMx`in Profili xEslaMx Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yoktan su an offline yoktan  

1227 Mesaj -

En Son On: 16.03.2009 - 11:55
Cinsiyeti: Erkek 
aleykum selam xEslaMx kardesim.

Rabbim insaAllah bu güzel baslangıcınızı sevgisiyle daim eylesin..

Ne güzel ki en güzel başlangıçlardan biri olan tesettür ile tanışmışsınız...

Herşey bi anda olmaz.. her başlangıç yeni güzellikler icin bir besmele olur.. önemli olan bu besmeleyi en güzeliyle devam ettirebilmektir.. şeytan her an bu güzelliğinizi bozmak için çaba içinde olucaktır.. bazen yılgınlık.. bazen umarsamazlık.. bazen yapamıyorum olmuyor sözleri ile sizi bu yoldan döndürmeye çalışacaktır..

Vesvese ile yaptığınız işlerin değersiz oldugunu hissettirmeye calışacaktır.. ne olursa olsun bu vesvelere kanmayın. unutmayın ki Allah en ufak bir gayreti dahi karşılıksız bırakmaz.. sizin icin ilk tavsiyemiz bu olucaktır.. vesveselere ve şeytanın aldatmalarına kanmayın.. sadece Allah sığının..

İkinci bir tavsiyemiz çevrenizde gönlü Allah aşkı ile yanan insanlar vardır.. onlarla beraber olmaya çalışın.. mümkün olduğu kadar onlarla sohbet edin.. dertlerinizi içinize atmayın çünkü bu sizi daha cok yıpratır.. ama bu güzel insanlarla paylaştıkça yüreğiniz daha bir rahat olucaktır..

Yine uslubu güzel olan kitaplar okumanınızı tavsiye ederiz.. eğer bu konuda tavsiye isterseniz size bazı kitaplar önerebiliriz inşaAllah..

Ayrıca boş kaldıgınız zamanlarda Kur'an okuyun eğer bilmiyorsanız dinleyin.. bu şeytanın size yaklaşmasını engelleyecektir..

ve en son şöyle düşünün.. "ne kadar şanslıyım... o kadar insan varken tesettürle tanıştım.. Rabbimi tanıdım.. bu şansımı kaybedemem.. ne olursa olsun kaybetmemeliyim" deyin.. ve şeytanın vesveselerine kulaklarınızı kapatın..

Rabbim kendisine kavuştursun

selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 14.06.2005 - 11:41
Bu mesajı bildir   yoktan üyenin diğer mesajları yoktan`in Profili yoktan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast ahmet gunay  

Misafir

En Son On: 16.03.2009 - 11:55
Cinsiyeti: ----- 
Rabbim hayırlı eylesin kardeşim;

Üzülmeyin inşallah .Kendinizi zorlayıp bir anda her şeyi yapmaya kalkmayın.Herşey yavaş yavaş olacaktır.
Hiç kılamıyorsanız günde hiç değilse iki rekat Allah rızası için namazkılın.
Yavaş yavaş alışırsınız beş vakit namaza başlarsınız inşallah.

Allahım yardımcınız olsun.
Ekleme Tarihi: 14.06.2005 - 11:49
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 574 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
marullar (63), aozcifci (45), gunel303 (60), saniye25 (43), ayse (52), didedar (42), amb2616 (55), SevYa (39), adilyagsagan (52), BenCesur (48), tiryakinim_ (44), filem (42), arius (44), optimistic (39), ramazanakcay (38), mehter02 (40), kemal2358 (36), laparako (68), maksut5994 (31), ozlemkaya25 (39), mustafa öz (45), ErdemOgrtm (44), erolgunel (61), TERAZÝ (51), tongac27 (46), Gunahkar (56), özvatan (59), asým (49), Miray_2006 (48), guelbahcesi (45), abdulkerim öztü.. (49), gült@ze (46), cemilcihan (48), SeveNCLoveS (40), Ben (37), aklin_gozyaslar.. (38), furkanburak (47), myorulmaz (46), koney2001 (55), ncinici (54), barman35 (44), webduskunu (49), ahakan (48), funda78 (36), erhanim15 (36), mehmet66 (60), nurfeyza (), zeyneb-ikübra (42), esma.s (35), mertoglan1 (47), empati74 (50), yusufcihan (47), MUSLIME KUBRA (41), nurcu80 (44), kztpkp (57), osman72 (52), OlcayS (46), menzilsevdalisi (43), salomo (42), buses_ (43), Halilcan (43), iremnur (48), çilek (53), Abdulkadir Abu .. (44), asgold35 (64), eyyüp (38), gokdeniz (59), siyabe (45), hayrettin (44)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.50949 saniyede açıldı