kaletra colchicine ivermektine stromectol generique colchicine cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » ARKADAŞLARA....

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 4 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
muhammedfevzi su an offline muhammedfevzi  
ARKADAŞLARA....

379 Mesaj -

En Son On: 08.09.2007 - 22:03
Cinsiyeti: Erkek 
Arkadaşlar bir karara vardım.Bu siyaset forumuna mesaj yazmaktan tehlikeli başka birşey yok gibi.

Bundan dolayı bu SİYASET forumuna yazı yazmayacağım bir daha.Ama ekonomi forumunu kullanacağım.

Çünkü şamar yememin vakti gelecek eğer buralara yazı yazarsam.Bir anlama protesto ediyorum bu mekanı.(Kendim için)

Ya çünkü samimiyetle söylüyorum ki şunu gördüm ki,günlük hayatta bile bu SİYASET meselesi arkadaşlıklara,dostluklara yansıyor.

En samimi müslüman kardeşlerimizle bile bu SİYASET yüzünden kanlı-bıçaklı oluyoruz.Yani bunu hakikaten yaşıyorum.Zaten Cenabı Hak bana laf yapma sanatı vermemiş.Derdimi sözel olarak anlatmaktan çok,biraz daha sayısal yönlü anlatabiliyorum.

NEYSE;eğer kardeşlerimden gönlünü kırdığım olduysa,hakkını helal etsin.Bunu şiddetle rica ediyorum.Bu iş bana göre değil.

Bütün müslümanlar ancak kardeştir,bunu unutmayalım.

ALLAHA EMANETSİNİZ.....

Ekleme Tarihi: 28.05.2005 - 18:02
Bu mesajı bildir   muhammedfevzi üyenin diğer mesajları muhammedfevzi`in Profili muhammedfevzi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
_Resul_ su an offline _Resul_  

627 Mesaj -

En Son On: 18.11.2005 - 12:51
Kaldıysa helal olsun, senin için de hayırlısı olsun, kararna saygı duyuyorum ama şahsım adına en hararetli tartışmadan sonra bile kimseye kin duymadığımın bilinmesini isterim, tartıştığımız orada kalır... Yine de sen bilirsin...
Ekleme Tarihi: 28.05.2005 - 18:11
Bu mesajı bildir   _Resul_ üyenin diğer mesajları _Resul_`in Profili _Resul_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GlobaLiberationArmy su an offline GlobaLiberationArmy  

112 Mesaj -

En Son On: 14.08.2006 - 14:57
evet haklısın,,,siyaset meselesi başka şeylere benzemio.ben şahsen gittiğim bir cemaatten sırf mantıksız siyasi görüşleri yüzünden soğudum ve bıraktım...
ve tabiki bu siyasi görüş farklılıkları bizim en yakınımz yada güvenilir gördüğümüz kişlere karşı bile sarsızı rol oynuo.ama şuda bir gerçek ki yaşıyorsak hayatta tartışma olacaktır...çünkü bu kadar kafadan elbette aynı fikir ve yorumlar çıkmayacaktır....

s.a

Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Ekleme Tarihi: 28.05.2005 - 22:53
Bu mesajı bildir   GlobaLiberationArmy üyenin diğer mesajları GlobaLiberationArmy`in Profili GlobaLiberationArmy Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Afaki su an offline Afaki  

224 Mesaj -

En Son On: 18.03.2010 - 03:18
devlet ekonomisinin siyasetten ayri oldugu düsüncesi cok ilginc !

bakalim ne kadar uzak kalabileceksin siyasetten !

yinede hakkinda hayirli olsun !

selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 31.05.2005 - 04:25
Bu mesajı bildir   Afaki üyenin diğer mesajları Afaki`in Profili Afaki Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 776 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
meleknur58 (71), fatih4194 (45), F.U (43), güngör (51), mematii (41), ravza81 (43), turgay gnl (63), mgs 41 (55), ilknurakan07 (44), islamicboy (40), eminefendi (51), mirac6363 (45), adempece (52), AKKUS61 (50), binerve (41), ahirzaman (57), akay-350 (46), nuraymelek95 (29), AydinG (39), batuhan_ (47), markad (50), simales (39), bülent21 (43), mucahide33 (39), polat0000 (59), gülkokuþl.. (41), minik (43), Baykara (38), mecide_sümeyye (35), mustafakumbar (53), gringo (51), vefalidost (50), saidmirza (55), yaramaz (41), vuslateli (37), pascal (37)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53567 saniyede açıldı