generique rhinocortivermectin generique rhinocortkamagra generique kaletra 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SIR KAPISI » Çok İlginç Bir Olay

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 4 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Çok İlginç Bir Olay

112 Mesaj -

En Son On: 22.11.2005 - 16:10
Cinsiyeti: Erkek 
Esselamün Aleyküm.

Hayırlı Cumalar Olsun Efendim.

Bir arkadaşımın başından geçen olayı sizinle paylaşmak istiyorum.

Arkadaşım pek dinle diyanetle ilgili biri değil (Allah tez zamanda hidayete erdirir inşallah, dua etmek lazım yoksa yazık olacak).

Bu insanın doğuştan spastik (zihinsel ve bedensel engelli) bir oğlu oldu. Götürmediği doktor, çalmadığı kapı kalmadı ancak nafile.

Konuyu kendi ağzı ile size aktarıyorum.

*******Bir gün çarşıda dolaşırken hayatımda ilk kez gördüğüm beyaz sakallı yaşlı biri ile karşılaştım.

Yanıma sokularak *Cevşen alırmısın?* dedi. Bende hiç oralı olmadım. Yürümeye devam ettim.

Bir daha seslendi *Bu cevşenden al*. Ben yine oralı olmadım.

Biraz uzaklaştım. Tekrar arkadan sesini duydum. *Sakat olan çocuğunun hatırı için al!!!*

Bu cümleyi duyunca hem gayrı ihtiyari yürümeye devam ettim hem de beynimden vurulmuşa döndüm.

O anda saniyeler içinde *Kim bu adam, nereden biliyor benim çocuğumun sakat olduğunu?* Soruları kafamda dolaştı ve bir anda durdum ve geriye doğru döndüm.

Ama ihtiyar yoktu. Tekrar gözümü gezdirdim, yok. Çarşıda girmediğim sokak kalmadı saatlerce dolaştım ancak göremedim. Bir anda kaybolup gitmişti.*******

Arkadaşım bunu anlatırken bile tir tir titriyordu. Olaydan çok etkilenmişti.

Gerçekten de etkilenilmeyecek bir olay değil sanırım ne dersiniz?

Tekrar Cumanız Hayırlı Olsun.

Selam ve Dua İle.

Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Ekleme Tarihi: 15.04.2005 - 09:36
Bu mesajı bildir   gamepir üyenin diğer mesajları gamepir`in Profili gamepir Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KIRMIZIGuL su an offline KIRMIZIGuL  

540 Mesaj -

En Son On: 20.07.2007 - 22:39
Cinsiyeti: Bayan 
v.a.s. kardesim...

Sizinde cumaniz hayr olsun insallah...

Anlattiginiz gercekten ibret verici...Allah c.c. istedikten sonra her sey mumkun...

Rabbim insallah arkadasiniza hidayet nasip eder, belki bu olay ona bir sebeb olur...

selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 15.04.2005 - 12:24
Bu mesajı bildir   KIRMIZIGuL üyenin diğer mesajları KIRMIZIGuL`in Profili KIRMIZIGuL Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
Vealeyküm selam

1118 Mesaj -

En Son On: 12.06.2014 - 12:10
Cinsiyeti: Bayan 
Hayirli cumalar.

Mevlam hastalara sifa yakinlarina sabir versin.

Beyaz sakalli yasli adamdan uzaklastiran her adim bin pismanlik duygusunu uyandirmistir kendisinde. ağlarağlarağlar
Ekleme Tarihi: 15.04.2005 - 12:49
Bu mesajı bildir   DiLRuBa üyenin diğer mesajları DiLRuBa`in Profili DiLRuBa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
gamepir su an offline gamepir  

112 Mesaj -

En Son On: 22.11.2005 - 16:10
Cinsiyeti: Erkek 
Alıntı
Orijinali DiLRuBa

Hayirli cumalar.

Mevlam hastalara sifa yakinlarina sabir versin.

Beyaz sakalli yasli adamdan uzaklastiran her adim bin pismanlik duygusunu uyandirmistir kendisinde. ağlarağlarağlar

Pişmanlıkta lafmı? Başta da söylemiş olduğum gibi inanç noktasında çok alakalı değil ama

ortada kendi kanından canından olan evladı var ve öyle bir hastalığı var.

Her ne kadar inanmasa da o olayın kendisi ve çocuğu için çok büyük bir fırsat olduğunun farkında.

Ancak malesef iş işten geçmiş.

Ne diyelim Cenab-ı Hakk Bizleri Çaresiz dertlerle imtihan etmesin.
Ekleme Tarihi: 15.04.2005 - 14:39
Bu mesajı bildir   gamepir üyenin diğer mesajları gamepir`in Profili gamepir Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 959 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59017 saniyede açıldı