generique stromectol generique plaquenil ivermectin ivermektin ivermectin voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SORULAR & CEVAPLAR » cemaat

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
cemaat

4 Mesaj

En Son On: 04.07.2008 - 10:05
Cinsiyeti: Bayan 
selamünalyküm
ben bir soru yöneltmek istiyorum.cemaatlerle ilgili olacak.bir cemaate bağlı bulunmayan insanın mahşer yerinde başıboş kalacağı konusunda bir hadisten bahsediyorlar.ben bu hadisi bulamadım gerçekten böyle bir hadis varmı.yani bir tarikat yada cemaaate bağlı bulunmayan kişiler ahirette başıboş mu kalacak aslı varmıdır.yada bir yere bağlanmak mecburimidir.teşekkür ederim şimdiden
Ekleme Tarihi: 28.02.2005 - 23:41
Bu mesajı bildir   mavigül üyenin diğer mesajları mavigül`in Profili mavigül Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast ahmet gunay  

Misafir

En Son On: 04.07.2008 - 10:05
Cinsiyeti: ----- 
Değerli kardeşim,
Dinmiz sürekli birlik olmayı ,topluluk olmayı önermiş ve tavsiye etmiştir.Hatta yalnız kıldığınız namazı cemmatle kılarsanız 27 kat fazla sevabı vardır.Bu demek değildir bir tarikata tabi olun öyle bir mecburiyet yoktur ikisini karıştırmayın.
Cemmat demek bir araya gelen birbirlerinin dertleri ve sorunlarıyla ilgilenebilen bir topluluk zümresidir.
Camide biliyorsunuz toplanılan yer demektir.
Rabbim cümlemize bu birlik bilincini nasip etsin.
Selam ve dua ile..
Ekleme Tarihi: 28.02.2005 - 23:52
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 614 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54625 saniyede açıldı