kaletra lopinavir ritonavir generique rhinocortgenerique plaquenil ivermectin oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » Bas Ortusu

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 8 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Themenicon    Bas Ortusu

21 Mesaj -

En Son On: 27.03.2008 - 00:30
Cinsiyeti: Erkek 
Selamun Aleykum

Uzun zamandir dusunuyorum . Ama bir turlu bir yol yontem dusunemedim. Sizin de bildiginiz gibi Turkiye'de bayanlarin okumasini engelliyen bir faktor var bu da basortusu sorunu o kadar kiz kardeslerimiz var ki, okullara gidemiyor, okumak istedikleri icin sebep bir basortusu..

Okumak istediklerinde disardan basvurarak okuyorlar veya baska bir yontem ariyorlar malasef uzulerek soluyorum..
Yazik!!!
Bir musluman devlette . bir bas ortusunu musluman bacilarimiza coooooooook goruyorlar. acaba onlara gore basini acmak medeniyet mi ki???
Ben yine bunu yapan ve yaptiranlari Yuce Allaha Tealaya havale ediyorum..

Ben fazla sozle kafalari karismak istemiyorum.. Artik bazi sorunlari yazarak halletmemiz gerektigine inaniyorum.

Yurt disinda Bas Ortusu sorun degil... Arti Turkiyenin bu tutumundan dolayi onlarda okullarda bas actirmayi uygulamak istiyorlar.. Kisacasi Turkiyeyi ornek almak istiyorlar bu konuda ..
Tabii ki onlarin kalplerinde neler yatar bilemeyiz. (Yuce Rabbimiz Allah'dan baska !! )

Isterseniz gelin birlik olalim . Sizin de bildiginiz gibi R. Tayyip Erdogan gercekten digerleri gibi bir insan degil, cok farkli!. olduguna da inaniyorum.
Eger bir e-mail, bir imza kampanyasi, toplayalim veya baslatalim. Cunku su zaman gercekten cok onemli, yapabilirsek bu donemlerde yapabiliriz. Bir yerde Avrupa da olmayan bir kanunun Turkiyede Laiklik dedikleri bir yonetim bicimi adi altinda bazi munafiklarin kararlariyla bizim okumak isteyen bacilarimizin baslari ni actirmalari, ve bunlari ikinci vatandas gormeleri..
Gelin bunlari engelliyelim..

Varmisiniz???
R. Tayyip Erdogan veya Yetkili kurumlara email atmaya bu konuda o insanlarin daha duyarli olmaya cagirmaya..
Varmisiniz?
Bu musluman bacilarimizin okumasini saglamaya.

Onlarin okuyamama yuzunden sinir krizleri gecirmelerine, hasta olmalarina hangi gonul, hangi vicdan dayanir.. ister...
Isterseniz buraya yazalim ve bunu yazicidan cikartalim ve kendimizi etrafinizda bulanan kisilerin adlariyla birlikte bu forumu dolduralim ve imzalatalim ve bunlari belli bir bolgede toplayalim . Yurt disi daha iyi olur sanirim. bunlarin hepsiniz R. Tayyip Erdoganá gonderelim.
Bu basortusu olayinda son noktayi koyalim ve bacilarimiz okullarina bas ortuyle gidebilsinler...

Gercekten boyle bir yardimlasma karsisinda R. Tayyip Erdoganin da vurdum duymaz olacagina inanamiyorum..
Cunku ayni sorunu kendisi ( tam bilmiyorum yasadigini ) veya cevresindeki insanlarda yasiyor.. Bunu tum alem de biliyor..
Kardeslerimizin ,bacilarimizin basortusu ile okula gidebilmesi umidiyle, Allahim bu Dualarimizi Kabul Eyle Yarabbi!
Ps: Eger sizin baska bir fikriniz oneriniz varsa, gelin bunu hep birlikte su sorunu ortadan kaldiralim. Biliyorum cok musluman, bunu istiyor...

Nicin Allah rizasi bir yontem daha denemeyelim?..
Bu insanlarin duasini almak istemezmisiniz?..
Bu bacilarimiz okusun basortuslerini acmadan..

Ekleme Tarihi: 25.12.2004 - 06:12
Bu mesajı bildir   ATAK üyenin diğer mesajları ATAK`in Profili ATAK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GlobaLiberationArmy su an offline GlobaLiberationArmy  

112 Mesaj -

En Son On: 14.08.2006 - 14:57
bu işler öle emaille imzayla çözülcek işler değil kardeş....onca eylemler oldu takan oldu mu,şimdiki hükümet de farksız o konuda.yani kolay kolay çözemezler.çünkü olay derin.derin devlet var.laiklik hikayesi ile yaptırmazlar.ayrıca askeride en ufak şeyde açıklama yapıyo.zoor yani şu an.ama düşünmüşsün yeter ginede....

kÜRESEL KURTULUŞ VE ÖZGÜRLÜK İÇİN!!!Güle Güle Güle Güle

Bu mesaj 1 kez ve en son Global_Liberation tarafından 25.12.2004 - 13:09 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 25.12.2004 - 13:05
Bu mesajı bildir   GlobaLiberationArmy üyenin diğer mesajları GlobaLiberationArmy`in Profili GlobaLiberationArmy Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GuLdesTe su an offline GuLdesTe  

307 Mesaj -

En Son On: 18.01.2006 - 12:18
Cinsiyeti: ----- 
aleyküm selam atak abi
Eger avrupa birligi isteseydi coktan bu sorun ortadan kaldirilmisti ama bunu istemediklerinin sebebi islami tamamen kaldirmaktir.özgürlük namina bunu istemeleri gerekirdi ve hala istemediler yani bu bize birsey cagristirmasi gerekyior diye düsünüyorum...

selametleGüle Güle

Bu mesaj 1 kez ve en son BirgulDeste tarafından 25.12.2004 - 13:40 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 25.12.2004 - 13:39
Bu mesajı bildir   GuLdesTe üyenin diğer mesajları GuLdesTe`in Profili GuLdesTe Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GuLdesTe su an offline GuLdesTe  
yaniyor yüregim

307 Mesaj -

En Son On: 18.01.2006 - 12:18
Cinsiyeti: ----- 

ben bunlari birtek Allaha havale ediyorumağlar

Ekleme Tarihi: 25.12.2004 - 14:12
Bu mesajı bildir   GuLdesTe üyenin diğer mesajları GuLdesTe`in Profili GuLdesTe Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Afaki su an offline Afaki  

224 Mesaj -

En Son On: 18.03.2010 - 03:18
hergün onlarca belkide yüzlerce mail gidiyor BASbakanindan CUMhurbakanina kadar
ne etki etti nede edecege benzer
Kur'an'a sarilmadigimiz sürece
böyle gelmis böyle gider
cogu bakanlarin esleri kapali
ama bizlere YASSAH
benim karnim tok
komsum kendini düsünsün misali

önce
Kur'an-i Kerimi okumali
okutmali
anlamali
anlatmali

gerisi masaldan öteye gitmez
Ekleme Tarihi: 26.12.2004 - 05:25
Bu mesajı bildir   Afaki üyenin diğer mesajları Afaki`in Profili Afaki Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ATAK su an offline ATAK  

21 Mesaj -

En Son On: 27.03.2008 - 00:30
Selamun aleykum

Arkdaslar cok guzel dusunuyosunuz.. Haklisiniz insanlarin icinde olmali. Ama bir insanin dinine el uzatilmasin.. Varya avrupa turkiyeyi ornek aliyor.. Ozellikle avrupada musluman kesimlerin okumak isteyen bacilarimizin da bacini actirmak icin calisiyorlar .. Iste avrupa da serbest bulunan bu kanun turkiyenin yasakladigi basortusu avrupayida saracak.
R. T.Erdogan biliyorum bunu cozmek isteyenlerden birisi ama zamanla eger bizlerde destek olursak cok daha cabuk olur.

Allah bizimle ve bizimle olacak .
Allah cumlemizin yardimcisi olsun

Selamet ve dua ile
Ekleme Tarihi: 26.12.2004 - 13:55
Bu mesajı bildir   ATAK üyenin diğer mesajları ATAK`in Profili ATAK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
EBRAR-NESIBE su an offline EBRAR-NESIBE  
COK DOGRU

113 Mesaj -

En Son On: 04.07.2006 - 12:49
Cinsiyeti: Bayan 

HANIMLAR ICIN BAS ÖRTÜSÜ BIR DINI SEMBOLDUR
YASAKLANMAMASI GEREK

Bu mesaj 1 kez ve en son EBRAR-NESIBE tarafından 26.12.2004 - 16:28 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 26.12.2004 - 14:11
Bu mesajı bildir   EBRAR-NESIBE üyenin diğer mesajları EBRAR-NESIBE`in Profili EBRAR-NESIBE Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
G_O_Z_Y_A_S_I su an offline G_O_Z_Y_A_S_I  
Themenicon    esselamu aleykum..

427 Mesaj -

En Son On: 07.11.2009 - 23:26
Cinsiyeti: Bayan 
Cok dogru diyorsunuz, ne yazik ki böyle bir sorunumuz var. allahima bin sükür ki bizleri müslüman yaratti, müslüman oldugum icin o kadar guruluyum ki, ama bazen türk oldugum icin utandigim anlar bile oluyor. ya müslüman bir devlet nasil böyle bir yasak koyabiliyor. ben almanyada yasiyorum. bu basörtü konusu burada taa okullara kadar geldi, ders konusu oldu bu konu üzerinde sinavlar bile yapildi. alman ve yabanci arkadaslarim soruyorlar bazen bana, neden türkiyede basörtüsü yasak müslüman bir devlet oldugu halde diyorlar. bende diyecek söz bulamiyorum. laiklik asil cevabi, dinle devletin ayri olmasi. ama müslüman bir devletin laiklige uymasi dogrumu?
Egerki mailler, imzalar bu yasagi kaldirabilirse seve seve varim, ama denildigi gibi, onca protestolar fayda etmedi.. ama bende R.T.Erdogan'in bu konuda eski basbakanlardan farkli düsüdügüne inaniyorum, onunda basi kapali kizlari var, ve duyduguma göre bu yasak nedeniyle amerikada okuyorlarmis. benim düsüncem tahminim, allahin izniyle bu yeni basbakanimiz bu yasaga güzel bir nokta koyacak. bende kapaliyim ve bu yasagin kalkmasini her müslüman kardeslerimiz gibi bende yürekten istiyiroum.

Herseyin basi dûa dûa dûa, bir hadis-i serif var "kazayi ancak dûa cevirir" diye, bizde dualarimizi eksik etmedigimiz sürece yüce mevlam yarimiz ve yardimcimiz olur insaALLAH..

Selam ve Dûa ile...
Kalin Selametle..

Bu mesaj 1 kez ve en son Hak_Yolu50 tarafından 28.12.2004 - 02:26 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 28.12.2004 - 02:24
Bu mesajı bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diğer mesajları G_O_Z_Y_A_S_I`in Profili G_O_Z_Y_A_S_I Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 493 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
meleknur58 (71), fatih4194 (45), F.U (43), güngör (51), mematii (41), ravza81 (43), turgay gnl (63), mgs 41 (55), ilknurakan07 (44), islamicboy (40), eminefendi (51), mirac6363 (45), adempece (52), AKKUS61 (50), binerve (41), ahirzaman (57), akay-350 (46), nuraymelek95 (29), AydinG (39), batuhan_ (47), markad (50), simales (39), bülent21 (43), mucahide33 (39), polat0000 (59), gülkokuþl.. (41), minik (43), Baykara (38), mecide_sümeyye (35), mustafakumbar (53), gringo (51), vefalidost (50), saidmirza (55), yaramaz (41), vuslateli (37), pascal (37)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53806 saniyede açıldı