ivermectin dexamethasone kamagra budesonide ivermektine super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » ~ Dua ~

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 8 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
~ Dua ~

Admin
945 Mesaj -

En Son On: 22.11.2011 - 19:31
Cinsiyeti: Bayan 
Ben Senin azabindan çok rahmetine; korkundan çok sefkatine muhtacim. Ve sunu da bütün kalbimle biliyorum ki; Sen istersen severim, sen sevdirirsen severim! Fakat Sen sevmezsen, sevdirmezsen ben sevemem, hissedemem.
"Kulum bana bir adim yaklasirsa, ben ona kosarak gelirim" buyuruyorsun. Ya Rabbi, bana yardimci ol, Sana dogru bir adim olsun atayim. Ki, o benim vuslatim olsun. Beni o vuslata kavusturmadan yanina alma Allâh'im!...
Her hareketimiz, yalniz sana olan muhabbetimizden kaynaklansin. Öyle bir muhabbet ki hep cossun, cossun hiç durmasin. Ve Sensiz bir animiz geçmesin, Allâh'im.
Verdigin nimetin sükrünü yerine getirebilenlerden eyle, nankörlerin listesinde ismimiz bile geçmesin Allâh'im. Benim kalbimi, dilimi ve bütün amellerimi rizandan ayirma. Bize daima râzi olacagin amelleri islemeyi nasip eyle!..
Ya Rabbi, Senden isteyecegimiz seyleri de bilemiyoruz. Eksiklerimizi, noksanlarimizi, hatalarimizi ört, Sen rahmet ve magfiretinle onlari hayra tebdil eyle.
Su güzel bahar günü, agaçlardaki tomurcuklar, dallardaki çiçekler nasil açmissa, Sen de yalniz kalbimizde sevgi çiçeklerini açtir.
Gönlümüzde ise iki cihan günesimiz habibinin ve bütün sevdiklerinin muhabbet goncalari açsin!..
Gönlümüzü, gülümüzü soldurma Allâh'im!
Hazan gelmesin, yapraklari dökülüp boyunlari bükülmesin, daima canli ve taze kalsin. Ve öyle bir rayiha yayilsin ki içimize, onu her zerremizde hissedelim, bütün nefeslerimizle...
Ya Rabbi, Sen affedicisin, afvi seversin, biz günahkar kullarini da affet.
Biz senden gelecek her hayra muhtaciz Allâh'im.
Bir yavru annesine ne kadar dil döker, yalvarir, naz yaparsa; annesi de o kadar sevinir!.. Kirginsa bile alir bagrina basar, "Yavrum!.." der.
Çok iyi biliriz ki, Rabbim, annelerin sevgi ve sefkatinin kaynagi da sensin!.. Ve Sen bütün annelerin merhametinden daha fazla merhamete sahipsin!.. O halde bu aciz, zayif, gönlü kirik, ve günahkâr kullarini da Afv et, Allah'im.. Bizlere aci, günahimizi yüzümüze vurma!
"Ben, yüzlerini görmedigim kardeslerimi çok özledim" buyuran Rasûlümüze layik kardes ve ümmet eyle, Allâh'im.
Bizleri ögrendiklerimizle amel eden, senin yolunda canini, her seyini feda eden Mus'ablar, Rumeysalar, Enesler, Âiseler, Fâtimalar, Sümeyyelerden eyle!..
Senden gelecek her türlü hayra muhtaciz Allâh'im…
Kara yüze ak desem, beni benden al desem; Rahmetinle sar desem, sarar misin? Allâh'im.

Ekleme Tarihi: 12.09.2004 - 15:35
Bu mesajı bildir   Hasret üyenin diğer mesajları Hasret`in Profili Hasret Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
AskSairi su an offline AskSairi  
Themenicon   

1376 Mesaj -

En Son On: 02.04.2005 - 16:30
Cinsiyeti: Erkek 
amin amin amin
Ekleme Tarihi: 12.09.2004 - 15:41
Bu mesajı bildir   AskSairi üyenin diğer mesajları AskSairi`in Profili AskSairi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
cavdar su an offline cavdar  
Allah

14 Mesaj -

En Son On: 06.06.2007 - 23:23
Allah.gercegi görecek göz dusunmek icin akil versin anladigi ile amel etmeyi nasib etsin AMIN!![IMG]http://[/IMG]Allah Razı Olsun
Ekleme Tarihi: 12.09.2004 - 17:25
Bu mesajı bildir   cavdar üyenin diğer mesajları cavdar`in Profili cavdar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Begum su an offline Begum  
Themenicon   

621 Mesaj -

En Son On: 10.10.2012 - 20:34
S.a, cooook güzel!!!!!!!!!!!! 100000000000 defa Amin Amin Amin.... !!!!
Ekleme Tarihi: 12.09.2004 - 17:57
Bu mesajı bildir   Begum üyenin diğer mesajları Begum`in Profili Begum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Hasret su an offline Hasret  
Aleykümselam Begüm

Admin
945 Mesaj -

Rabbim bu dualarimizi kabul eylesin insaAllah..
Ekleme Tarihi: 12.09.2004 - 19:13
Bu mesajı bildir   Hasret üyenin diğer mesajları Hasret`in Profili Hasret Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast ahmet gunay  

Misafir

Cinsiyeti: ----- 
Ne güzel dualar .Rabbim hepinizden Razı olsun inşallah.Allah (c.c)muradınıza erdirsin.
AMİN.........
Ekleme Tarihi: 13.09.2004 - 09:32
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
Ayzitbige su an offline Ayzitbige  
Themenicon    AMIN!

247 Mesaj -

En Son On: 09.07.2006 - 16:45
Yüreginize saglik!
Aminlere karissin aminler
Hulara karissin gönüller
Rahmette bulussun yürekler
Sefkatte kavussun hasretler!

aşık aşık aşık

Yücelerin yücesi Allah´im
Askinla yandir bizi
Rahmetinle kavur bizi
Affinla öldür bizi
Cennetine sevdir bizi
YA RABBI!

Amin
sevinçli sevinçli

Selametle!
Güle Güle
Ekleme Tarihi: 13.09.2004 - 17:08
Bu mesajı bildir   Ayzitbige üyenin diğer mesajları Ayzitbige`in Profili Ayzitbige Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Selman su an offline Selman  

95 Mesaj -

En Son On: 25.12.2009 - 19:52
Rabbim sizleri nurunda nur kilsin...

amin amin amin

selametle...
Ekleme Tarihi: 13.09.2004 - 19:05
Bu mesajı bildir   Selman üyenin diğer mesajları Selman`in Profili Selman Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 671 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54697 saniyede açıldı