stromectol generique stromectol generique rhinocortbudesonide generique rhinocortdetrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » ~*~DuA~*~

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 5 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
AkasyaDaphneAcelya su an offline AkasyaDaphneAcelya  
Themenicon    ~*~DuA~*~

212 Mesaj -

En Son On: 23.04.2008 - 20:10
Cinsiyeti: Bayan 

ALLAHIM!!!

BANA ÖYLE BiR GÖNÜL VER Ki:

Bir kurulusun tepe noktasinda yetkili olsam bile, bunu asla baska sekilde kullanmamaliyim. Günlük yasamda "ben" yerine, daha çok "sen" sözcügünü kullanabileyim...

BANA ÖYLE BiR SEVGi VER Ki:

Sonsuz bir hazine gibi bitmesin, çogalsin daha da sevdikçe, doldursun sarsin çevremi.
Hatta düsmanlarimi da sevebileyim...

BANA ÖYLE BiR GÜÇ VER Ki:

Herkesten daha çok çalisabileyim, tutsak düsmeyeyim doganin kosullarina, esim ve çocuklarimi da mutlu et ki, mutlulugu baskalarina da götürebileyim...

BANA ÖYLE BiR SAGLIK VER Ki:

Düsünebileyim, konusabileyim.

BANA ÖYLE BiR ERDEM VER Ki:

ibadet edebileyim, iyilik etmeyi ve sevinçten bugulanmis gözlerle, tesekkür edenlere;
bir sey yapmadim, animsamiyorum diyebileyim.

BANA ÖYLE BiR YETENEK VER Ki:

iyi es, baba, anne, iyi komsu, iyi arkadas, iyi vatandas olabileyim.

BANA ÖYLE BiR UMUT VER Ki:

Bugüne kadar yapmis oldugum hatalar için karamsarliga düsmeyeyim, herseyden aklanmis olarak yasama yeniden baslamak üzere bagislanabilecegimi bileyim.

BANA ÖYLE BiR ANLAYIS VER Ki:

düsünebildigim, yargilayabildigim, inandigim, kahroldugum, varoldugum þu anda bu sözleri söyleyebildigim için sükredebileyim.

BANA ÖYLE BiR TALiH VER Ki:

Yillar sonra beni hatirlayanlar "herkese iyilik eden, tüm insanlari seven, o düzeyde de sevilen bir kisiydi " diye konussanlar ve ben de huzur içinde olabileyim.

BANA ÖYLE BiR iRADE VER Ki:

Birgün yenilip, içimdeki seytanin kurallarina dogru yönelirsem; bu bir düsünce ise düsüncemi, bu bir adim ise ayagimi, bu bir uzanma ise elimi durdurabileyim.

BANA ÖYLE BiR SABIR VER Ki:

Sükûneti bulayim, durabileyim, düsünebileyim.

Ekleme Tarihi: 21.06.2004 - 12:49
Bu mesajı bildir   AkasyaDaphneAcelya üyenin diğer mesajları AkasyaDaphneAcelya`in Profili AkasyaDaphneAcelya Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
heLaL_eyLe su an offline heLaL_eyLe  

44 Mesaj -

En Son On: 12.03.2008 - 21:19
Cinsiyeti: ----- 
ALLAH(c.c) sizden razi olsun .
buraya rklediginiz dualar icin cok sagolun
Rabbim cumlemizin yar ve yardimcisi olur insallah ..
Selam ve dua ile.
Ekleme Tarihi: 21.06.2004 - 13:14
Bu mesajı bildir   heLaL_eyLe üyenin diğer mesajları heLaL_eyLe`in Profili heLaL_eyLe Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  

443 Mesaj -

En Son On: 10.08.2011 - 17:04
Cinsiyeti: Bayan 
AMin....
Bizimle bu Duayi paylastigin icin ALLAH (c.c.)razi olsun insallah...

Ekleme Tarihi: 21.06.2004 - 20:28
Bu mesajı bildir   Gönülbagi üyenin diğer mesajları Gönülbagi`in Profili Gönülbagi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sultanim su an offline sultanim  
dua.

23 Mesaj -

En Son On: 22.08.2006 - 08:16
Cinsiyeti: ----- 
ALLAH'M!
bizi korkutma ki,biz yeryüzünde aslan kesilen ceylanlarıyız..
korkudan yüreğimiz telaşlanır..
bizi zorlukla sinama ki,kirilgan bir cesaretimiz ve
zayıf irademizle yoldan çikarız..
SENDEN ayrı koma ki,sevdiğimiz ayrılık,ferini alır gözlerimizden..
RABBİMİZ!
kalblerimizde ki yaralarimizi iyileştir..
SANA VE AŞKA olan yolculuğumuzu tamama erdir..
AMİN
Ekleme Tarihi: 05.06.2006 - 14:05
Bu mesajı bildir   sultanim üyenin diğer mesajları sultanim`in Profili sultanim Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
eminkardes2000 su an offline eminkardes2000  
ALLAH RAZI OLSUN

58 Mesaj -

En Son On: 02.01.2011 - 14:25
Cinsiyeti: Erkek 
GERÇKETEN ÇOK GÜZEL

AYRICA KOPYALADIM HAKKINI HELAL ET
Ekleme Tarihi: 05.06.2006 - 14:29
Bu mesajı bildir   eminkardes2000 üyenin diğer mesajları eminkardes2000`in Profili eminkardes2000 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an 1 üye ve 573 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
mukaddes (42), kayzersoze (40), kardelen_99 (), Cihad-i_Ekber (37), 86Feyza (38), sahmal (47), 99Feyza (38), ismail dogan (45), ber (45), numanözen (37), sonsuzdiyar (36), 999Feyza (38), abd04 (39), k.aslan1000 (52), yunus76 (48), shadowsz (39), sevcan (39), s.f. (59), hatce (55), CengizC (54), cicek.ayhan06 (52), Habesi (48), _osmanli_ (42), cesuryurek (40), basri_ciftci (39), selamyolcu (37), kara gözlüm03 (37), iyi (27), Melike88 (36), enkin (44), oglum_burak (46), reco (42), muslima06 (35), DJ_NEZO (33), urartul (47), dinsizliginkabu.. (39), squid (48), süphan (47)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53240 saniyede açıldı