stromectol kaletra lopinavir ritonavir stromectol ivermektin detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » KİTAP & DERGİ » YARDIM !

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 4 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
YARDIM !

74 Mesaj -

En Son On: 06.02.2006 - 08:54
Cinsiyeti: Erkek 
Selamun Aleykum...

Değerli Kardeşlerim bir kitap yazıyorum, daha doğrusu bir derleme diyebiliriz !

Kitabın konusu Türkiye üzerine oynanan oyunlar, büyük ortadogu projesinde türkiyeye biçilen rol, Türkiyedeki legal ve illegal örgütleşmelerin Türkiye coğrafyasındaki iz düşümleri, Armegedona giden yolun Türkiyedeki durakları ve o duraktaki yolcuları!, Hedef Türkiyeden lider Türkiyeye geçiş senaryosunun yazılıp oynanması! Musluman aleminin Turkiyeey bakışı ve Türkiyenin bulunması gereken yer ve hepsinin İslam kimliğine sığdırılması...

Kısaca özetledim...

Şimdi ! sizden isteğim içeriği birkaç ana başlıkta toplanan ve yukarıda anlatılan kitaba bir isim bulmanız ... Teklifleriniz çok ciddi düşünülüp dikkata alınacaktır...
Unutmadan ben yazar değilim sevinçli Esas meslegim güç elektronigidir buda ilk kitap denemem olacaktir...

Simdiden Tesekkurler...
Ekleme Tarihi: 26.03.2004 - 09:05
Bu mesajı bildir   dava üyenin diğer mesajları dava`in Profili dava Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast GULRANA  
Themenicon   

Misafir

Cinsiyeti: ----- 
masaallah..Rabbim yardimciniz olsun kardesim..umarim muvaffak olursunuz bu isinizde...

kitabiniza isim secme isini kendiniz dusunurseniz bence daha iyi olacaktir...bir anahtar kelime secin, kitabinizin icinden...ya da en onemli konusu hangisi ise, onu kisaca ozetleyecek bir ya da iki kelimeden olusan bir baslik olabilir...
bu arada yine de ben de dusunebilrim...
belki bir ampul yaniverir beynimizde belli mi olur.......
tekrar muvaffakiyetler diliyorum kardesim.
davanizda basarilar..sevinçli
Ekleme Tarihi: 26.03.2004 - 09:13
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
GöLGe su an offline GöLGe  

1041 Mesaj -

En Son On: 23.11.2008 - 23:01

Vealeykümselam dava kardesim...

Öncelikle ciktiginiz yolda basarilar dileriz...

"BÜYÜK ORTADOGU DEPREMi"

Büyük ortadogu = Büyük israil...
Büyük israil'in olusumunda en büyük entrikalar
KIBRIS üzerinde dönmektedir!...
Neden KIBRIS?...
Büyük ortadogu = Büyük israil hedeflerini gün be gün
ve adim adim gerceklestirmeyi hedefleyen israil'in korunmasi
icin (tüm dis güclerin hedefi olan) KIBRIS yönetimini eline
gecirmek ve "üs" olusturup Hava alanlarini kurarak Füzelerini de
yerlestirmesi...Neden KIBRIS diye sorarsaniz
Dünya haritasina bir göz atip KIBRIS’in ADA olarak
Konumuna bakiverin...!
Kitabiniza baslamadan önce "Cigerimiz" olan "KIBRIS"imiz üzerinde
oynanan oyunlari ve dönen entrikalari arastirmanizi tavsiye ederiz!

Esselamualeyküm

Ekleme Tarihi: 26.03.2004 - 12:13
Bu mesajı bildir   GöLGe üyenin diğer mesajları GöLGe`in Profili GöLGe Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
dava su an offline dava  

74 Mesaj -

Degerli kardeşim GOLGE. Tabiyki kıbrısta bu kitap icinde gececektir, gecmemeside mumkun degil zaten ! Aklima gelen basliklari siralamistim ama sizin icin suanki kibrisa dair bolumunden biraz aktarayim.Başlığımda ELVEDA KIBRISMI ?....

......MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli, bizce bir “siyaset hatası” yüzünden çıkmaza girmişti. Büyük bir güçle parlamentoya girecekleri anlaşılır-anlaşılmaz... “FP ile DYP şimdilik bir kenarda dinlensinler” demişti. Böylece “pazarlık gücü”nü kaybetmiş, Sayın Ecevit’in sarsak kucağına düşmüş oluyordu. Bir daha da o durumdan kurtulamadı. Ardarda unutulmaz hatalar yaptı. Sonunda beklenen akibete uğradı.
Sanıyoruz ki onun “iç siyasette” yaptığı hatayı... Sayın Recep Tayyip Erdoğan, şimdi “dış siyasette” yapmak üzere... Umarız ki, sadece yüzümüze gülen batılıların kucağına düşmez. O da hata üstüne hata yaparak, Bahçeli’nin akıbeti ile karşılaşmaz. “Her kemalin bir zevali vardır” sözü doğrudur amma... Siyasette zeval mukadderdir. O koltuklar şimdiye kadar kime mal olmuş? Siyasette hüner “zeval”i geciktirmektir.
Sayın Erdoğan, “Annan Planı’nı esas alacağız. Daima Rumlardan bir adım ilerde olacağız” dedi. Batı basını ve bizim kartel medyası bunu “açık sözlülük” diye alkışladılar. Sayın Başbakan sırf onlar alkışladıkları için tutumunun doğruluğundan kuşku duymalıydı. Zira pazarlık gücünü daha baştan kaybetmenin alkışlanacak ne tarafı vardı? Ve bu tutum, Annan Planı’nı, peşinen kabullenmek değil miydi? Bu da yüz ağartacak bir şey miydi?
Sayın Erdoğan, Annan’dan “tarafsız bir arabulucu” istemişti. Bu, “hamamın namusunu kurtarmak” gibi basit ve masum bir talepti. Sayın Başbakan çok iyi biliyordu ki... Arabulucu kim olursa olsun... Annan Planı değişmeyecek. Ancak iç siyasette eli güçlenmiş olacaktı. (İnandırıcı olmasa da) bir savunma imkânı bulacaktı.
“Sayın Annan her istediğimizi yaptı. Tarafsız arabulucu da bu kararı verdi. Artık yapılacak bir şey yok. Her iki tarafa da hayırlı olsun” deyip işin içinden sıyrılacaktı. Ama olmadı. Annan, De Soto’yu bile değiştirmedi. Diplomatik nezaketi de bir yana bırakarak bize davetiye yerine adeta bir “ültimatom” gönderdi. Davet mektubunda, “Gelen taraf şartları kabul etmiş olur. Yeni itiraz ve öneri istemem. Bu iş 25 Mart’a kadar bitecek” diyordu.
Aslında bu işin vebalini AK Parti’ye yüklemek büyük bir haksızlık ve insafsızlık olur. Fazilet Partisi dışında, diğer bütün iktidarlar ve iktidar ortağı partilerin bu mes’elede affedilmez kusurları vardır.
Aslında çoktan iş bitmiş. Rumlara: “Sizi AB’ye aldık” denmişti. İş sadece resmî merasime kalmıştır. Bozulan bekâretin davası olur mu? “Ulus devletleri yoketme temeli üzerine kurulmuş bir Avrupa Birliği, Kıbrıs’ta iki toplumun varlığını kabul eder mi?” Türk kimliğini kabul etmeleri bile bir lütuf...
Biz kabul etsek de, etmesek de Rumlar AB’ye girecek. Hem de orada Yunanistan’la birlikte 2 oya sahip olacaklar.
AK Parti iktidarı haklı olarak, “İş zaten bitmiş. Müzakereden kaçan taraf biz olmayalım. Ne kopartabilirsek kârdır” diyorlar ki... Bu doğru... Yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Bari “Garantörlüğümüzü” garanti altına alsak da... Kıbrıs’ta işgalci durumuna düşmüş olmaktan kurtulsak. Bu bile bir başarı değil midir?
Herkes biliyor ki, “Referandum, Kıbrıs’ı bizden koparmanın, kurnazca hazırlanmış bir kılıfıdır.”
Sonunda, “Demokrasinin gereği” diyerek, bizi susturacaklar ve konuyu kapatacaklar.
Bu iş, bir avuç “başörtülü” bacımıza... Kimseye zararı olmayan sarıklı, sakallı kardaşlarımıza hava atmaya benzemez. Hele cumhuriyet adına marşlar söylemeye hiç benzemez. İşte şimdi “Dağbaşını gerçekten duman aldı.” Yüreğiniz yetiyorsa, “yürüyün bakalım arkadaşlar!”
Laylaylaaayyyy!... Laylaylay! Vay Babo vay!..

Değerli Kardeşlerim yardımlarınızı bekliyorum Kitap ismi için...

Selam ve muhabbetle...
Ekleme Tarihi: 26.03.2004 - 13:17
Bu mesajı bildir   dava üyenin diğer mesajları dava`in Profili dava Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 766 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
meleknur58 (71), fatih4194 (45), F.U (43), güngör (51), mematii (41), ravza81 (43), turgay gnl (63), mgs 41 (55), ilknurakan07 (44), islamicboy (40), eminefendi (51), mirac6363 (45), adempece (52), AKKUS61 (50), binerve (41), ahirzaman (57), akay-350 (46), nuraymelek95 (29), AydinG (39), batuhan_ (47), markad (50), simales (39), bülent21 (43), mucahide33 (39), polat0000 (59), gülkokuþl.. (41), minik (43), Baykara (38), mecide_sümeyye (35), mustafakumbar (53), gringo (51), vefalidost (50), saidmirza (55), yaramaz (41), vuslateli (37), pascal (37)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54313 saniyede açıldı