kamagra kaletra hydroxychloroquine generique luvox dexamethasone apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » -----aSKINdAn---

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 5 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
-----aSKINdAn---

31 Mesaj -

En Son On: 17.09.2011 - 20:12
Cinsiyeti: Erkek 
ASKINDAN NE HALLERE DUSTUM GORMEZMISIN BENI
UMUTLARIMI SANA BAGLADIM DUYMAZMISIN BENI
NERDEN SEVDIM SENI VURULDUM SANA DELİCE .
SEN TAHT KURDUN YUREGIME BEDENIME EY RABBIM

SANA GELIRIM YAKINDA COK YAKINDA KORKUM YOK
HAZIRIM OLMEYE SANA FEDA OLSUN BU CANIM.
ATESLERE ATSALAR BENI SENDEN VAZGECMEM KI
ASKINDAN NE HALLERE DUSTUM GORMEZMISN BENI

SANA TABI OLURUZ DONMEYIZ YOLUMUZDAN HICBIR ZAMAN
HER SEYE RAZIYIZ AMA SENSIZ AYRI OLMAK ZOR
GUNDE BES DEFA SENINLE OLUR MUSLUMAN KISI
ASKINDAN NE HALLERE GELDIK GORMEZMISIN BIZI

ALLAHA OLAN YAKINLIGIMIZI DILE GETIRDIM AZ COK ONA KAVUSMA ARZUSUYLA YAZDIM UMARIM BIR SEYLER VEREBILMISIMDIR SIZE SELAMUN ALEYKUM OZDEMIR BABA.. HATA YAPTIGIM YERLERDE LUTFEN ELESTIRILERINIZI BEKLIYORUM KI BENDE BIR DAHA YAPMAMAYA CALISAYIM.

Bu mesaj 1 kez ve en son ozdemir_baba tarafından 04.07.2003 - 02:19 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 04.07.2003 - 01:07
Bu mesajı bildir   ozdemir_baba üyenin diğer mesajları ozdemir_baba`in Profili ozdemir_baba Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast gulsen  
Themenicon    slm

Misafir

Cinsiyeti: ----- 
madem elestiri istiyon siz bilirsiniz
siirden anlamam ama sanki ilk misranizda bu isten isteksiz gorunuyorsunuz
"nerden sevdim seni vuruldum sana '
ifadasi zorlaisteksiz katilma anlami veriyor
diger yerlerde ise olumlu dusunce sergilemisiniz
biras celisiyo bence
HER SEYE RAZIYIZ AMA SENSIZ AYRI OLAMAK ZOR
"olamak" "olmak" olcak galiba
UMUTLARIMI SANA BAGLADIM DUYMAZMISIN BENI
umut duyulmaz bence
anlatim bozuklugu gibi
ASKINDAN NE HALLERE DUSTUM GORMEZMISN BENI

"gomezmisin" olcak galiba
kusura bakma hata bulmak istemem ama sadece istedigin icin yorum yaptim
Allah(cc) kabiliyetini arttirsin
Ekleme Tarihi: 04.07.2003 - 01:26
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
Gast spiroglu  
Themenicon   

Misafir

Cinsiyeti: ----- 
Allah razi olsun!.. siir çok güzel olmus ellerine saglik ama bence o son misralardaki görmezmisin bizi kelimelerini degistirsen daha güzel olabilir çünkü Rabbim herseyi görür.. zaten burda benden gayri herkes siir yaziyo hemde çok güzel..
Ekleme Tarihi: 04.07.2003 - 01:27
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
ozdemir_baba su an offline ozdemir_baba  
allah razı olsun

31 Mesaj -

sabaha kadar elestirileri goz onunde tutarak dilediginiz gibi bir siir sergilerim . selamun aleykum
Ekleme Tarihi: 04.07.2003 - 02:23
Bu mesajı bildir   ozdemir_baba üyenin diğer mesajları ozdemir_baba`in Profili ozdemir_baba Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
endulus su an offline endulus  

611 Mesaj -

En Son On: 08.01.2011 - 22:52
Allah razi olsun özdemir baba...

Elestirilerin bir bölümüne katiliyorum. yanliz kelime hatalarindaki elestiri sayilmamali, onlar hizli yazmanin sonucunda kontroller yapilmamis. biraz daha dikkatli olunursa daha iyi olabilir. Gulsen kardesin dedigi gibi nerden sevdim seni ifadesi yanlis bir ifade. Sevdigimiz bir insan ise nerden sevdim seni ifadesini kullanabiliriz. Ifade edilen Allah cc olursa böyle ifade etmek yanlis olur.Cünki sevdigimiz Allah cc oldugundan, nicin? neden? nerden? gibi kelimeleri kullanmamiz sakincalidir. Spir oglu kardesin ifadesindeki görmezmisin telafuzuda yanlis.Yukarida anlattigim gibi insan icin bunlari kullanabiliriz. Ben inaniyorumki düsüncelerini kendini gelistirdikce daha güzel ifade edeceksin. Bu yapilan elestiriler sana dogrulari bulmani saglayacak. Elestirildim diye yilginlik gelmemeli.Seni seven kardesin endulus...selam ve dualarimla..
Ekleme Tarihi: 04.07.2003 - 23:57
Bu mesajı bildir   endulus üyenin diğer mesajları endulus`in Profili endulus Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 693 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53236 saniyede açıldı