kaletra ivermektine ivermectin generique luvox ivermektine imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil
     

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30095 *** Toplam Mesaj: 148183
Forum Anasayfa » Arama Sonuçları

36 Sonuç - Yeni Arama
Sayfa (2): (1) 2 Devam >
Ekleyen Mesaj
Konu: Hatim Online Community....
AhmedK su an offline AhmedK  
Hatim Online Community....
56 Mesaj -

Ekleme Tarihi: 16.06.2007 - 17:04
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Konu: AHMED K KARDEŞE ÖNEMLE DUYURULUR
AhmedK su an offline AhmedK  
56 Mesaj -
Ve aleykum Selam...

İnternete hangi browserden giriyorsunuz?

İnternet Explorer denmi? Yoksa Mozilla Firefox ilemi giriyorsunuz?

Birde hangi dil bilgisayarınız sevinçli

Meas Selam...
Ekleme Tarihi: 13.06.2007 - 00:39
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Konu: Ben Mürteciden Değil Atatürkçülerden Korkuyorum...
AhmedK su an offline AhmedK  
Ben Mürteciden Değil Atatürkçülerden Korkuyorum...
56 Mesaj -
Bu ülkede bazı insanlar inandıklarına göre yaşamak istiyorlar. Bundan daha doğal ne olabilir. Bu tam da insan haklarının gereği, insanca bir taleptir. Türkiye’nin laik sisteminde bu hak insanlara çok görülüyor. Türkiye’de günlük hayatını kendi inançlarına göre yaşamak isteyen insanlar mürteci denilerek aşağılanıyor, sanki ülke için bir tehlikeymiş gibi gösterilerek toplum hayatımdan dışlanmak isteniyor.

Mürtecilerin Tankı Yok
Ben irticanın bir suç olmadığını bir yaşam biçimi olduğunu düşünüyorum. Türkiye'nin hukukunda da irtica diye bir suç olabileceğini zannetmiyorum. Kanımca, yasalar üstü bir terör estirilerek böyle bir suçlama ile insanlar sindirilmeye çalışılıyor. İnsanlar birbirini bencil, pinti, korkak, mürteci diye her zaman suçlayabilir belki; ama insanlar bencil, pinti, korkak, mürteci diye hâkim karşısına çıkarılamaz diye düşünüyorum.

Ben irticadan korkmuyorum. Kız çocuklarının peygamberin doğum gününde ilahi okumaları, bazı üniversiteli kızların başlarını örtmeleri, bazı insanların çocuklarının dinini öğrenmesini istemeleri, Çarşamba’da bazı insanların inançlarına göre giyinmeleri, okulların bodrum katlarında bazı insanların gizlice namaz kılmaları beni korkutmuyor.

Mürteciler kimsenin yaşam biçimine karışmıyorlar. Kimsenin başını zorla kapatmaya çalışmadılar. Kimseyi zorla camiye götürmüyorlar. Bunlar içkinin haram olduğuna inanıyorlar; kafayı bulup direksiyon başına geçerek diğer insanların hayatını tehlikeye sokmuyorlar; kimsenin meyhaneye gitmesini de engellemiyorlar. Mümkün olduğu kadar diğer insanlarla birlikte, kendi yaşam biçimlerini koruyarak var olmaya çalışıyorlar. Devletin ve rejimin ağır baskısına rağmen, kimseyle çatışmadan yaşamaya çalışıyorlar.

Eğer irtica tehlikesi olarak, devlet yönetiminin bir gün din devleti kurmak isteyenler tarafından ele geçirilmesi düşünülüyorsa, ben bundan da kaygılanmıyorum. Eğer bunlar demokratik yöntemlerle iktidar olmak istiyorlarsa, bu istek de demokrasiye aykırı değildir ve meşrudur. Onların topu, tüfeği, tankı yoktur, devleti zorla ele geçirerek şeriat devletini ilan edemezler.

Atatürkçülerin Tankı Var
Yakın tarihimiz Atatürkçülerin teşvik ettiği ve arkasında durduğu darbe ve darbe teşebbüsleri açısından oldukça zengindir. Bunu ispat etmek için fazla bir gayrete gerek yoktur. 1960'tan bu yana yaşadığımız darbe ve müdahalelerin bildirilerini ve muhtıralarını hatırlamak yeterlidir. Darbeciler yaptıkları işi hep Atatürkçülükle ilişkilendirirler ve yaptıkları işi devrimler zincirine eklenen bir halka olarak görürler.

Sivil Toplum Kuruluşları Birliği, Atatürkçü Düşünce Derneği, 68'liler Vakfı, Çağdaş Eğitim Vakfı, Sosyal Demokrasi Vakfı gibi kuruluşlar, "Cumhuriyetten yana gözüken fakat gerçekte cumhuriyetin temeline dinamit koyan Gülen ve cemaati, Türkiye'nin geleceği açısından en büyük tehlikedir" diye bildiriler yayınlıyorlar.

Bilmiyorum, Fettullah Hocacılar Türkiye'nin geleceğinde herhangi bir şekilde tehlike olabilirler mi? Bildiğimiz ve yaşadığımız ise, sürekli totaliter bir sistem için çağrıda bulunan Atatürkçü kuruluşların Türkiye demokrasisi için çok büyük bir tehlike olduğudur. Çünkü onlar sürekli topu, tüfeği, tankı olanları tahrik etmeye çalışıyorlar. Bu tahrikler zaman zaman sonuç veriyor ve darbeler oluyor.

Türkiye’de Genelkurmay Başkanları, “İrticai faaliyetlere asla izin verilmeyeceğini” söyleyerek göreve başlıyorlar. Diğer rütbeli askerler de, buldukları her fırsatta irticaya fırsat vermeyeceklerini tekrarlayıp duruyorlar.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hüseyin Kıvrıkoğlu’na göre: ‘‘Türkiye'de irtica, bakarsınız bir gün yok gibi görünür, ertesi gün ortaya çıkar. Yok gibi görünmesine rağmen yok demek mümkün değildir, sinmiştir. Kendini gizliyordur. Fırsatını bulursa ortaya çıkmak isteyecektir. Ortaya çıktığı takdirde de daima ona karşı tedbir alacak, Atatürkçü, laik kişiler ve kurumlar her zaman bu görevi yapmaya hazırdır. Tehlike tamamen geçmiştir gibi bir şeyi söylemek mümkün değildir. Zaman içinde bakılır, görülür, gereği yerine getirilir.’’ (Hürriyet, 14.06.2001)

Bu tarife göre irtica olsa da vardır, olmasa da vardır. Her an irtica tehlikesi sebebiyle darbe yapılabilir.

Doğrusu ben Genelkurmay Başkanlarının ve askerlerin laikliği kendilerine dert edinmelerinin sebebini anlayabilmiş değilim. Dünyanın başkaca hiçbir ülkesinde de laikliğin generalleri ilgilendirdiğini zannetmiyorum.

Atatürkçüler Demokrasi İstemiyor
Atatürkçüler, dindarların demokrasiye bağlılığına kuşku ile bakıyorlar.

Ama demokrasi konusunda dincileri sorgulamaya kalkan Atatürkçülerin durumu kuşkusuz: Demokrasiyi sevmiyorlar ve istemiyorlar. Ülkede demokrasinin karşısında en büyük engel kendileri…

Atatürkçüler demokrasiyi hiç sevmediler. İlk demokratik seçimin gerçekleştiği 14 Mayıs 1950’yi bir kara gün, karşı devrimin başlangıç günü olarak anıyorlar. Uydurma bir demokrasi uğruna Atatürk devrimlerinden tavizler verildiğini, Atatürk'ün devrimlerinin en iyi silah zoruyla tamamlanması gerektiğini hep tekrarlayıp duruyorlar.

Mina Urgan'ın 27 Mayıs'tan beklentileri de öyle: "[27 Mayıs] bizim açımızdan ardına kadar umuda açılan bir kapıydı aynı zamanda. Benim kadar saf olmayanlar bile umutlar içindeydiler: Uydurma bir demokrasi uğruna, Mustafa Kemal devriminin yok edilmesine göz yumulmayacaktı bundan böyle. Darbeyi yapanlar uslu uslu kışlalarına dönmeyeceklerdi. Güzel bir anayasa yapılacak ve bu güzel anayasaya uyarak, memleket gül gibi yönetilecekti." (Mina Urgan, 1998. Bir Dinazorun Anıları, Yapı Kredi Yayınları, s. 276).

Atatürkçülerin iddiası, demokrasi olursa, şeriatçılar demokratik ortamdan yararlanırlar, halk cahildir, onlara kolayca kanar, şeriat gelir. Şeriatın gelmemesi için de tam demokrasi olmamalı, yalnız kendilerine ordunun himayesinde konuşma hakkı veren yarım yuvarlak bir demokrasi bizim için yeterlidir.

Bunlar böyle bastırdıkça, insan merak ediyor doğrusu, yoksa şeriat bu bozuk düzenin alternatifi mi?

Atatürkçüler bütün kavramların içini boşaltarak, kendilerine göre doldurmuş, içinden çıkılmaz bir kargaşa yaratarak, bütün kavramları çarpıtmış durumdalar. Öyle ki, bugün Türkiye’de farklı görüşte olanlar bir yana aynı görüşü savunun insanlar bile birbirleriyle konuşamaz, birbirinin dediğini anlamaz hale gelmiştir. “Demokrasi”, “laiklik”, “cumhuriyet”, “şeriat”, “özgürlük”, “bağımsızlık”, “eşitlik”, “adalet” gibi temel kavramlar Atatürkçülerin dilinde sosyologların ve toplum bilimcilerin kullandıklarından çok farklı anlamlarda kullanılmaktadır.

“Cumhuriyetçilik” demokrasi düşmanlığını ifade için kullanılıyor. Cumhuriyet kutlamaları ve Cumhuriyeti koruma mitingleri de ülkenin sivilleşmesi ve demokratikleşmesine karşı direnişi ifade ediyor.

Milletlerarası araştırma yapan birçok kuruluşun değerlendirmesine göre şu ülkelerde demokrasi Türkiye'den daha ileri: Bahamalar, Barbados, Belize, Bolivya, Şili, Kosta Rika, Dominik, Ekvator, Granada, Guyana, Jamaika, Estonya, Litvanya, Letonya, Slovenya, Hırvatistan, Hindistan, Benin, Botsvana, Gambiya, Mali, Senegal, Maritus, Namibya, Güney Afrika, Kiribati, Mikronezya, Moğolistan, Nauru, Solomon Adaları, Tonga, Vanuatu, Bulgaristan, Romanya, Sırbistan…

Atatürk’ün Cumhuriyeti ilan ettiği 1923 yılında bu ülkelerden pek çoğunun ismi yoktu. Birçoğu bağımsız bir devlet bile değildi. Bazıları da belki henüz keşfedilmemişti.

Aslında, Atatürkçüler Laikliği de İstemiyor
Atatürkçüler, ya laikliğin gerçekten ne olduğunu bilmiyorlar, ya da kavramı bilerek çarpıtıyorlar. Atatürkçülerin laiklik anlayışı demokratik değil ve uzlaştırıcı değil. Bu laiklik anlayışında inanç özgürlüğü hiç yok. İnancına göre yaşamak isteyen insanları dinci, şeriatçı, mürteci, yobaz, sıkmabaş vs diyerek horluyorlar. İnsanların inançlarını günlük hayatında yaşamak istemelerini kendine yapılmış bir tehdit olarak göstermeye çalışıyorlar.

“Dinin, bireyin manevi yaşamını aşarak, toplumsal yaşamı etkilemesine izin verilemez; bireyin inanç ve ibadet yaşamına, kamu düzenini, güvenini ve çıkarlarını korumak amacıyla sınırlamalar konulabilir” diyen Cumhurbaşkanı Sezer, “Laiklik uğruna temel hak ve özgürlüklerin sınırlanabileceğini”, “dinin bireyin manevi yaşamını aşarak toplumsal yaşamı etkilemesine izin verilemeyeceğini” söylüyor.

Etyen Mahçupyan bunu, “Yani bu laiklik anlayışına göre din toplumsal niteliği olmayan, kişisel dünyalarımızda kendi kendimize yaşayacağımız bir olgu... Temel sosyoloji bilgisinden bu denli uzak, hayali bir din algısı bize garip gelebilir.” (Zaman, 09.10.2006) diye değerlendiriyor.

Cumhurbaşkanımızın düşündüğü gibi bir laiklik anlayışı demokratik ülkelerin hiç birinde yoktur. Demokratik ve laik ülkelerde insanlar toplumun her alanında inançlarına göre yaşar ve ölürler. Devletin görevi de onların bu haklarını kullanmalarına yardımcı olmak ve güvence altına almaktır.

Atatürkçülerin kaygılarının laikliği korumak olduğunu zannetmiyorum; sadece, inançlarına göre yaşamak isteyen insanları devletten ve toplum hayatından dışlayarak, kendi imtiyazlı konumlarını sürdürmek istediklerini düşünüyorum.

Sorunumuz Atatürk değil, Atatürkçülük... Geçmişte yaşanan, Türkiye’nin çağdaşlaşma projesi olarak ortaya çıkan Atatürkçülük değil, günümüzde yaşadığımız Türkiye'nin demokratikleşme özlemlerinin karşısına dikilen Atatürkçülük...

A. Faruk ÖZGÜR
Ekleme Tarihi: 10.06.2007 - 21:08
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Konu: bana biri yardım etsin
AhmedK su an offline AhmedK  
56 Mesaj -
Merhaba Suayb kardesim...

Cookies (cerezleri) siliniz...

öyle çıkış deniyiniz.

Meas selam...
Ekleme Tarihi: 10.06.2007 - 20:40
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Konu: MUHAMMED YUSA ABI NEDEN BANLANDI HAKSIZLIK DEGILMI
AhmedK su an offline AhmedK  
56 Mesaj -
Allah'ın Selamınıda dosdoğru vermesini öğrensek...

Biz dini inancında hatası vardır diye banlamadık ki... Veya dini yaşantısında hataları vardır diye banlamadık ki...

Biz tam sizinde dediğiniz gibi kurallardan dolayı engelledik.
Dini inancı ve yaşantısı bütün olan kişilere kurallar geçerli değilmi?

Sanırm yaptığımız hata da burada bizim arkadaşlar. Dinimizide bütün olarak görüyorsak dini sitelerde dokunulmazlığımızın olduğunu sanıyoruz ve hiçbir kural, ikaz falan dinlemiyoruz. Hele de birkaç yandaşımızı buldukmu tamamdır yeri yerinden oynatıyoruz...

Dini bütün kişiler her şeyden evvel kurallara ve ikazlara uymasını bilmeli ve daha bir titizlikle uymalıdır ki, diğer insanlara örnek olalım.
Ben dinimi yaşıyorum benim kırmızı ışıkta durmama gerek yok deyip, kırmızıda geçmemiz doğru olurmu?

Elin adamı okuyor, meslek sahibi oluyor bizde daha konuşmasını bilmeden çıkıp ilmi kaynağı olmayan şeyleri bağırıp çağırarak hak talep ediyoruz...
Sonrada müslümanların cahilliğinden bahs ediyoruz...

Buraya üye olurken kuralları kabul ederek üye olunuyor. Daha ilk mesajından sonra hak talep etmeye kalkılıyor. Bu ne cüret? Her yerin kendine özgü kuralları vardır. Zorlayanmı var üye olun diye...

Burası da kuralları olan bir sitedir. Kişilerin dini inançları veya yaşantısı doğrultusunda karar verilmez ve kurallar çerçevesinde değerlendirilir. Kurallara uymayan hakkında gerekli işlemler yapılır...

Protestonuz sizi bağlar ama sizin yeinizde olsam kuralların olduğu yerde kuralları uygulayanları değil, kurallara uymayanları protesto ederdim. Zira kurallara uymayanlar hem dünya da hemde ahirette hesaba çekilirler...

Meas Selam...
Ekleme Tarihi: 10.06.2007 - 15:38
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Konu: iLGiNC TARAMALAR...
AhmedK su an offline AhmedK  
iLGiNC TARAMALAR...
56 Mesaj -
http://www.google.de/search?hl=de&q=ravda&btnG=Google-Suche&meta=

http://www.google.de/search?hl=de&q=sevgiye+acilan+kapi&btnG=Suche&meta=

http://www.google.de/search?hl=de&q=akinzen&btnG=Suche&meta=

.....
Ekleme Tarihi: 10.06.2007 - 11:33
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Konu: MUHAMMED YUSA ABI NEDEN BANLANDI HAKSIZLIK DEGILMI
AhmedK su an offline AhmedK  
56 Mesaj -
Bu sizin veya diğer üyelerin sormaları veya istmeleri ile ilgili değil tamamen o kişinin tavrıyla ilgilidir...

Ve bize yazdığı mesajlar hiçte hoş değil. Buraya eklememde Rabbimin huzurunda hesaba çekilmeyeceğimi bilseydim ekleyince sizde hak verirdiniz ama işte idarecilik kolay değildir...

Meas Selam...
Ekleme Tarihi: 08.06.2007 - 21:19
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Konu: MUHAMMED YUSA ABI NEDEN BANLANDI HAKSIZLIK DEGILMI
AhmedK su an offline AhmedK  
56 Mesaj -
Emirlerinizi değerlendireceğim sayın müdürüm...

Özür dilerim ama siz üye olurken:
http://www.ravda.net/include.php?path=login/register.php

buradaki kuralları okumadınızmı?

Özellikle de alt kısımda bulunan:
• Site görevlilerinin site üyelerinden birini veya birkaçını siteden uzaklaştırmasına ve herhangi bir konuyu silme, kapatma, değiştirme veya başka bir kategoriye taşıma ile ilgili hiçbir üyenin itiraz hakkı yoktur ve itiraz eden siteden uzaklaştırılır.

bu kuralı okumadıysanız lütfen okumanızı rica ediyorum...

Meas Selam...
Ekleme Tarihi: 08.06.2007 - 21:01
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Konu: MUHAMMED YUSA ABI NEDEN BANLANDI HAKSIZLIK DEGILMI
AhmedK su an offline AhmedK  
56 Mesaj -
Arkadaşlar...

http://www.ravda.net/rf/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=55880

http://www.ravda.net/rf/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=55902

http://www.ravda.net/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=55878

Bu konuları okumanızı rica ediyorum.

Ve lütfen sorumlu olan kardeşlerin işine mudahale etmemenizi rica ediyorum...

Aksi halde aynı durum ile sizde karşılaşacaksınız ve hoş olmayacak. Sonrada çıkıp bizi suçlayacaksınız ne yaptıkta banlandık diye...

Bırakın herkes kendi iradesini kullanabilsin. Ve siz sorumlu olduğunuz işlerle mesul olunuz.

Anlayışınızı rica ediyorum. Bu ve benzeri konuların uzatılmamasını rica ediyorum.

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 08.06.2007 - 18:57
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Konu: radyo hakkında
AhmedK su an offline AhmedK  
56 Mesaj -
http://www.ravda.net/rf/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=54296
Ekleme Tarihi: 07.06.2007 - 17:01
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Konu: et icin bir soru daha...
AhmedK su an offline AhmedK  
56 Mesaj -
Merhaba kardeşim,

müslümanın yiyebileceği et ancak müslüman kişi tarafından ve Allah adına kesilen ettir. Alimlerimiz ehli kitabın yanı gerçek kuran, incil, tevrat ve zebura inananların da kestikleri yenir çünkü onlarda Allah'ın adına kesiyorlar demişlerdir. Lakin günümüzdeki hıristiyan veya yahudilerin Allah adına kesim yapmadıklarını görüyoruz.

Müslüman olmayanların kestikleri et dolayısıyla yenmez. Mutlaka müslümanın kesmiş olması gerekmektedir.

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 08.03.2007 - 23:07
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Konu: SEZER (ce)...
AhmedK su an offline AhmedK  
SEZER (ce)...
56 Mesaj -
Sezer neden takım elbiseyle uyur?
( Kamusal alanda pijamayla dolaşmamak için)

Sezer’in başörtüsü düşmanlığının nedeni nedir?
( Çocukluğunda öcü diye türbanlıları gösterirlermiş ondan)

Sezer niye karpuzu çok sever?
( Karpuzun yenen kısmı kırmızı, atılan kısmı yeşil olduğu için)

Sezer neden Köşkte et yemez?
( Besmeleyle kesilmiş koyun etini kamusal alan için sakıncalı bulduğundan)

Sezer niye kalpsiz görünür?
(Kalbi çok, çok ince de ondan)

Sezer bilgisayarcı olsa ne yapardı?
( Meclise format atardı)

Sezer meclis kararlarını niye hep veto eder?
( Köşkte psikolog olmadığı için)

Sezer kırmızı ışıkta neden durur?
( Kızıla bayılır çünkü)

Sezer neden kaktüs sever?
( Dikenlerini mürtecilere batırmak için)

Sezer İrlanda ve İran’dan neden gıcık kapar?
( İkisi de irticanın ilk harfleriyle başlıyor da ondan)

Sezer’in tansiyonu ne zaman çıkar?
( Demokrasi ve insan hakları sözlerini duyunca)

Yökçüler, türbanlıları ezdikçe Sezer neresine kına yakar?
( Eline)

Sezer yemek yemeyince annesi O’nu nasıl korkuturdu?
( Yemeğini yemezsen seni türbanlılara veririm )
Ekleme Tarihi: 23.02.2007 - 20:30
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Konu: LEZiZ BiR YEMEK TARiFi
AhmedK su an offline AhmedK  
LEZiZ BiR YEMEK TARiFi
56 Mesaj -
Kullanılacak malzeme:
- Bir ölçü GÜNAYDIN
- İki ölçek İYİ GÜNLER
- Birazcık İLGİ
- Bir tutam ANLAYIŞ
- Normal ölçüde NEZAKET
- Bir tatlı kaşığı TÖLERANS.

Malzemeyi iç dünyanızdan alın. Yıkamanıza gerek yok tertemizdir. Gönül teknenizde yavaşca karıştırın. Kokusu her yanınıza sinince içine mutluluk şerbeti ekleyin ve karıştırın

Karışımı hayat tabagının üzerine yavaşca boşaltın. Üzerini sevgi marmelatı ile süsleyin . Bir parça gökkuşagının renginden serpiştirin. Gün boyunca afiyetle yiyin.

Not: Sadece kendiniz yemeyin her kese verin.

İNSANLIK MUTLU BİR GÜN DİLEKLERİMLE...
Ekleme Tarihi: 20.02.2007 - 17:30
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Konu: MESAJLARIN SiLiNMESi...
AhmedK su an offline AhmedK  
MESAJLARIN SiLiNMESi...
56 Mesaj -
Selamun Aleykum,

birçok kardeşimizden mesajlarının silindiği ve mesaj sayısının azaldığına dair mesajlar almaktayız.

Forumda zaman zaman temizlik yapmaktayız. Bu durumda da haliyle birçok mesajlar silinmektedir.

Sizinde mesajlarınızın sayısı düşüyorsa endişelenmeyin, bundan dolayıdır...

Anlayışınızı rica ediyoruz.

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 20.02.2007 - 11:37
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Konu: RAVDA KADIN BÖLÜMÜ ACILDI
AhmedK su an offline AhmedK  
RAVDA KADIN BÖLÜMÜ ACILDI
56 Mesaj -
Selamun Aleyküm,

Bayan görevlilerimizin gayretleri sonucu RAVDA KADIN hizmete girdi.

Sitemizin üst kısmından ziyaret edebilirsiniz.

Geliştirilmesi devam eden bu bölümde ayrıca Forum bölümüde mevcut ve sadece kayıtlı bayanların gçrebildiği bu bölüme kayıt yaptırmak isteyen bayanlar:

http://kadin.ravda.net/include.php?path=muracaat.php

bu linkten kayıt yaptırabilirsiniz...

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 17.02.2007 - 22:08
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Konu: ??????????????????????
AhmedK su an offline AhmedK  
56 Mesaj -
B.P.. kardeşim...

Lütfen başlığı değişerek uygun bir başlık verirmisiniz?

Meas Selam...
Ekleme Tarihi: 17.02.2007 - 15:36
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Konu: RAVDA COCUKTA MODERATOR OLMAK iSTERMiSiNiZ?
AhmedK su an offline AhmedK  
RAVDA COCUKTA MODERATOR OLMAK iSTERMiSiNiZ?
56 Mesaj -
Selamun Aleyküm,

RAVDA Çocuk bileniniz vardır mutlaka sevinçli

Forumdan isteyenler çok şey öğrenebilirler. Çocukluk yıllarınıza dahi gidebilirsiniz sevinçli

RAVDA Çocuk Forumuna burası kadar mesaj ekleniyor. Takibini de yapmakta zorlanıyoruz...

Çocuklardan olsun istedik ancak sürekli giremiyorlar. Malum aileleri yasaklardır kesin sevinçli

Aranızda oraya girenleriniz varmı? Vakti olanınız var ise o blümde Moderator olmak isteyen kardeşlerimiz kısa bir özgeçmişleri ile üstte RAVDATeam yazan yerden Fatih kardeşimize muracaat etmeleri rica olunur.

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 14.02.2007 - 16:30
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Konu: RAVDA YÖNETİMİNE AÇIK MEKTUP.....
AhmedK su an offline AhmedK  
56 Mesaj -
Allah razı olsun...

Rabbimiz bizleri HAK yola tabi kılıp ondan ayırmasın...

Bizleri kendine hakiki kul, Habibi kibriyası (a.s.)'na hakiki ümmet ve büyüklerine hakiki evlad eylesin...

Bizleri, hakiki manada imanın şartı sayılan kardeşlerden eylesin...

Bizleri her türlü şerlerden muhafaza kılsın...

Amiiin... Amiin... Amiiin...

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 12.02.2007 - 23:02
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Konu: SUNUCUARIMIZDA BAKIM YAPACAGIZ (6. Subat - 10 Subat)
AhmedK su an offline AhmedK  
56 Mesaj -
Ve aleyküm Selam HAKBIR kardeşim...

internet şirketiniz size RAVDA IP adreslerini blokladıından giremiyordunuz. Bu yıllık bakım esnasında yaptığımız işlemlerden bir taneside IP adresimizi değiştirdik. Ve sizde girebiliyorsunuz...

Ancak şirketiniz ay sonuna doğru en çok ravda'ya takıldığınızı görünce yine bloklayabilir sevinçli
Bu sayede şirketiniz size ucuza sunduğu internet transferinden bayağı kazanç etmiş olacak sevinçli

Meas Selam...
Ekleme Tarihi: 11.02.2007 - 16:53
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Konu: SUNUCUARIMIZDA BAKIM YAPACAGIZ (6. Subat - 10 Subat)
AhmedK su an offline AhmedK  
56 Mesaj -
Birkac sayfa olduğunda DEVAM değilde sayfa numaralarına tıklayarak deneyiniz. Çok olunca sayfalar veya mesajlar ve de sizde uzun süre tıklamadığınızdan yeni mesajlar eklenmiş olabilir veya da sistem kriterlerinden dolayı veri tabanından hata verebilir...

Meas Selam...
Ekleme Tarihi: 11.02.2007 - 01:12
AhmedK üyenin diğer mesajları AhmedK`in Profili AhmedK Özel Mesaj Gönder Sayfanın başına dön
Sayfa (2): (1) 2 Devam >
İmzalar göster - Konuları göster

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 167 Misafir mevcut. En son üyemiz: merve02


Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
yunuscem (60), Nan_Gibi (40), gülser kara (45), kalpten kalbe (49), feyzamin (45), AYKIZ19 (38), sancaktarbey (50), mücahid34 (39), enginergin (62), bertsina (32), leventozgec (57), Karakule_55_ (36), OFLUYUM61 (38), hilall67 (55), sonngüll (47), Asl@n (44), yanliz kurt (49), fatma_sultan (45), serkan keskin (44), tazzi (34), kanal-7com (48), huzeyfa (60), gizemli_kiz (39), numanda (51), malatya_44 (35), talebe15 (31), balikci (51), sirine (39), abdussamed (47), Salik55 (37), abdussamed_549 (33), mehmet akif 44 (33), adem_fr (40), yuzbaslar (49), sakird01 (37), mehmetbesni2005 (34), leo® (44), sema nur (39), milli görü&thor.. (35), dostmurat81düzc.. (39), Berlin-Fatih (47), abtac (68), cimmybones (40), hakyolcusu (36), islamiçi.. (36), cemali514 (44), GüLBeYi (42), KELEBEKMU (45), _HANLARHANI_ (57), Yusuf.Hamza (41), cagri_ist (49), hunalan (46), polatmen123 (40), nebi (32), MuhammedEnes (47), Beyazzambak (40), y.s.selim (45), cigilbeyi (44), cikks (33), gonul bahcesi (39), cemal (44), misafirr (41), BerlinFatih (52)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.77381 saniyede açıldı