ivermectin generique luvox stromectol kamagra ivermektin luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » REKLAM YAZARI HASAN SANCAK YARGITAY’A GİDECEK!

önceki konu   diğer konu
1 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
REKLAM YAZARI HASAN SANCAK YARGITAY’A GİDECEK!
43 Mesaj -
Reklam Yazarý Hasan Sancak Yargýtay’a Gidecek!

BÝLÝRKÝÞÝ RAPORUNA KARÞI SÖZ HAKKI ÝSTÝYORUM!

Samsun‘da 2006 yýlýndan itibaren devam eden dava BÝLÝRKÝÞÝ HEYETÝ’ nin taraflý ve objektif olmayan kararýndan dolayý aleyhime sonuçlanmýþtýr.Þu anda hakimin gerekçeli kararý beklenmektedýr.15 gün içinde yazmasý gerekiyordu.COCA AVUKATLARI, pul parasýný ödemediðinden dosya SAMSUN 3.ASLÝYE HUKUK MAHKEMESÝ’nde beklemektdir.Bundan sonra Yargýtay safhasý olacaktýr.Bu haberimi ne yazýk ki kendi doðduðum memleketimde televizyonlara yaptýramýyorum.
HÜR-BAÐIMSIZ VE ONURLU BÝR ULUSAL TELEVÝZYON BULAMADIM.BEN,BÝLÝYORUM DÝYEN VARSA,BANA MAÝL ATSIN.
SAYGILARIMLA.

NOT:BU HABERÝM YARGITAY’A GÖNDERÝLDÝÐÝNDE,BÝLÝRKÝÞÝ HEYETÝNE VERÝLEN CEVAPLARLA KAMUOYUNA DUYURULACAKTIR!

Para ve çýkar ile-Türk Basýný susarsa
Yurdumuz elden gider-ne mal kalýr ne yasa

ÝSTANBUL’DAKÝ ULUSAL TELEVÝZYONLARIN ADRESLERÝNÝ ARIYORUM!

ÝNSANÝYET NAMINA, ‘HÜR, BAÐIMSIZ, ONURLU ULUSAL TELEVÝZYONLARIN ADRES, MAÝL VE TELEFONLARININ YA DA YERLERÝNÝN BÝLDÝRÝLMESÝNÝ RÝCA EDÝYORUM!

Televizyonculuk; hür, baðýmsýz ve onurlu olmaktýr. Bunlara sahip deðilseniz, kesinlikle ‘TELEVÝZYONCU’ olamazsýnýz! Dünyada ve Türkiye’de ‘HÜR, BAÐIMSIZ, ONURLU, YÜREÐÝ YETEN, PARANIN KÖLESÝ OLMAYAN BÝR ULUSAL TELEVÝZYON’ arýyorum! Þu ana kadar bulamadým. Eðer böyle biri iseniz, sesime ses veriniz. Bu özellikleri taþýmýyorsanýz, kesinlikle ‘TELEVÝZYONCU’ olamazsýnýz. Emir alan, haber yapmaktan korkan televizyonlarý ve gazeteleri protesto ediyorum. Ne yazýk ki benim ülkemde, ulusal ‘TELEVÝZYONLARIN’ çok büyük bir bölümü kuþatýlmýþtýr. Özgürce haber yapamamaktadýrlar. Onlar Dolar ve paranýn kölesi olmuþlardýr. HÜRRÝYET YOLUNDA EMEK VEREN, VERECEK OLAN BÜTÜN YÜREKLÝ GAZETECÝLERE, TELEVÝZYONCULARA VE BASIN MENSUPLARINA ÞÜKRANLARIMI SUNARIM.

ONURLU BASIN MENSUBU ÝLE ONURSUZ BASIN MENSUBUNUN ÖZELLÝKLERÝ!

YA BAÐIMSIZDIR YA DA DEÐÝLDÝR!
YA BASIN MENSUBUDUR YA DA DEÐÝLDÝR!
YA DÜÞÜNCESÝNÝ SATANDIR YA DA DEÐÝLDÝR!
YA EMÝR ALANDIR YA DA DEÐÝLDÝR!
YA GAZETECÝDÝR YA DA DEÐÝLDÝR!
YA HABERCÝDÝR YA DA DEÐÝLDÝR!
YA HÜRDÜR YA DA DEÐÝLDÝR!
YA KALEMÝNÝ SATANDIR YA DA DEÐÝLDÝR!
YA ONURLUDUR YA DA DEÐÝLDÝR!
YA PARANIN KÖLESÝDÝR YA DA DEÐÝLDÝR!
YA RUHUNU SATANDIR YA DA DEÐÝLDÝR!
YA TELEVÝZYONCUDUR YA DA DEÐÝLDÝR!
YA UÞAKTIR YA DA DEÐÝLDÝR!
YA YÜREÐÝ YETENDÝR YA DA DEÐÝLDÝR!..
HASAN SANCAK

COCA COLA RÜYA REKLAMI'NI SEYREDÝNÝZ!..
http://www.reklamlar.tv/rtv/sin/one/N/P_P/rv/BHDGB

(TIKLANMIYORSA, LÝNKÝ ADRES ÇUBUÐUNA KOPYALAYIP, ENTER TUÞUNA BASINIZ.)

COCA COLA RÜYA REKLAMIIIN KONUSU

Coca Cola Rüya Reklamýnda bir arkadaþ diðer arkadaþýný rüyada görmektedir.Rüya gören, bir koltukta uyumaktadýr.Susuzluk ihtiyacý vardýr.Ýlk önce yanýnda oturan arkadaþýna içecek aratýyor.Bu arkadaþý yanýndan kalkarak,odanýn içinde yürüyor.
Buzdolabýnýn yanýna gelerek,kapaðýný açýyor.Ýçinde içecek arýyor.Buzdolabý boþtur.Rüya gören arkadaþýný devreden çýkartýyor.Buzdolabýnýn içinde bir içecek hayal ediyor.Arkadaþýnýn bulamadýðý içeceði evden dýþarý çýkarak arýyor.Marketlere içecek var mý soruyor.Market sahibinin biri olmadýðýný dünyada sadece bir tane kaldýðýný söylüyor.Dýþarýlarda içecek arýyor.Boþ kamyon kasalarýnýn olduðu Coca Cola içecek þiþelerinin yanýndan geçiyor.Herkesin, elinde bir dolu içeceðin olduðu bir atleti kovalaadýðýný görürken, rüyasýndan uyanýyor.Dolu olan içecek, arkadaþýnýn elindedir.Bunu paylaþýyorlar.

NOTER ONAYLI ‘RÜYA’
GERÇEK ‘RÜYA’ GIDA IÞINLAMA REKLÂMI
ÂLEMDE ÝLK VE TEK
DÜNYADA EÞÝ VE BENZERÝ YOK

BU YAZININ TAMAMI ALAÇAMLI HALK ÞAÝRÝ REKLÂM YAZARI EÐITÝMCÝ-GAZETECÝ HASAN SANCAK'A AÝTTÝR. DÜZENLEME ÞEKLÝNDE ÝFADE TESBÝT TUTANAÐI

Ýki bin yýlý Aralýk ayýnýn birinci günüdür. 1.12.2000 Aþaðýda mühür ve imzasý bulunan, ben Bafra 2. Noterliði NÝLGÜN KURT Çakýrmahmut Ýþ haný Kat:1 Bafra adresindeki dairemde görev yaparken, yanýma gelen ve gösterdiði Alaçam nüfusundan YENÝLEME nedeni ile verilen 22.08.1989 gün ve V01-985727 numaralý fotoðraflý nüfus cüzdaný kimliðine göre Samsun ili Alaçam ilçesi Yeni cami Mah. Nüfusunda 008,5 cilt 16 sayfa 290-7 kütükte kayýtlý olup, baba isminin Yakup, anne isminin Emine olduðu ve 1956 tarihinde doðduðu anlaþýlan ve hâlen Yeni cami Mah Alaçam adresinde oturduðunu ve okuryazar olduðunu söyleyen HASAN SANCAK Düzenleme þeklinde bir ifade TESBÝT TUTANAÐI tanzimini istedi. Kendisini yukarýda yazýlý hüviyet ile tanýdýðým gibi, bu iþi yapma yeteneðinin bulunduðunu ve okuryazar olduðunu gördüm. Bunun üzerine þu suretle söze baþladý.

‘RÜYA’MDA GÖRDÜÐÜM DÜÞ

KONU: ‘Rüya’mda karnýmýn zil çaldýðýný fark ederek uyandým. Saat gece 03.00'dý. Yataktan kalkarak, mutfaða gittim. Buzdolabýnýn kapaðýný açtým. Ýçerisinde yiyecek aradým. Ne yazýk ki buzdolabýnda ve evde yiyecek namýna hiçbir þeyin olmadýðýný gördüm. Açlýktan ayakta duracak dermaným kalmamýþtý. Su ile karýn doyurulmaz diyordum. Birden aklýma misafir odasýndaki bilgisayarým geldi. Hemen misafir odasýna koþtum. Bilgisayarýmý açtým. Bilgisayar faresini elime alarak, Ýnternet'e geçtim. Büyük bir market aramaya baþladým. Uzun uðraþlardan sonra karþýma Ýnternet'te büyük bir süper market çýktý. Reyonlarda ne yoktu ki… Tavuk, peynir, zeytin, sucuk, pastýrma... Canýmýn çektiði hangi yiyecekler varsa, farenin imlecini o yiyeceklerin üzerine teker teker getirerek, bir bir týkladým. Her týkladýðým yiyecek benim buzdolabýna üstten dolmaya baþladý. Buzdolabýný süper marketten aðzýna kadar doldurdum. Sevincimden havalara zýplýyordum. Kendi kendime bolluk ne güzel þey diyordum. Birden aklýma bu yiyeceklerin parasýný vermediðim geldi. Doldurduðum o yiyeceklerin hesabýný yapmaya baþladým. Ortaya çýkan toplam rakamýn maaþýmý kat kat aþtýðýný gördüm Hanýmýn seslenmesiyle tatlý düþten uyandýðým zaman durmadan elimin aðzýma gittiðini, sanki o yiyecekleri yiyor gibi bir hâl aldýðýný gördüm... Yazýlan bu tutanak okunmasý için kendisine verildi. Okudu. Yazýlanlarýn hakiki arzularý olduðunun bildirilmesi üzerine altý tarafýmýzdan imzalandý ve mühürlendi.
1 ARALIK 2000
Ýki bin yýlý Aralýk ayýnýn birinci günü
T.C.
BAFRA ÝKÝNCÝ NOTERÝ
NÝLGÜN KURT
RESMÝ MÜHÜR VE ÝMZA
ASLININ AYNIDIR
NO:1 6 8 6 2
1 ARALIK 2000

COCA COLA RÜYA REKLAMI VE NOTER ONAYLI ‘RÜYA’ REKLAMININ EN ÖNEMLÝ ORTAK ÖZELLÝÐÝ ÞUDUR.

“RÜYA”DA BÝLÝNMEYEN, BULUNAMAYAN, ORTADA OLMAYAN “ÝÇECEK” VE “YÝYECEK” MADDESÝNÝN ARANMASIDIR. COCA COLA’DA ‘SUSUZLUK’, NOTER ONAYLI ‘RÜYA’DA ÝSE ‘AÇLIK’ ÇEKENLERÝN, BULMAK ÝÇÝN ÇABALARI ANLATILMAKTADIR.

NOTER ONAYLI ‘RÜYA’DA ‘RÜYA’YI GÖREN BENÝM. ‘YÝYECEK’ ARAMA ÝÞÝNÝ BEN YALNIZ BAÞIMA YAPIYORUM.COCA COLA RÜYA REKLÂMI’NDA ÝKÝ ARKADAÞTAN BÝRÝSÝ DÝÐER ARKADAÞINI ‘RÜYA’ DA GÖRMÜÞTÜR. RÜYADA GÖRDÜÐÜ ARKADAÞI YANINDAKÝ BÝR KOLTUKTA OTURMAKTADIR. ONU GÖRDÜÐÜ RÜYADA YANINDAN KALDIRARAK,’ÝÇECEK’ ARATMAKTADIR.

1- Ýki ‘Rüya’ reklâmýnda da bir yerde yatmaktadýrlar.

2- Ýki ‘Rüya’ reklâmýnda da bir yerde uyumaktadýrlar.

3- Ýki ‘Rüya’ reklâmýnda da bulunduklarý yerden kalkmaktadýrlar.

4- Ýki ‘Rüya’ reklâmýnda da bir yere doðru yürümektedirler.

5-Ýki ‘Rüya’ reklâmýnda da buzdolabýnýn yanýna gitmektedirler.

6- iki ‘Rüya’ reklâmýnda da buzdolabýnýn kapaðýný açýp, birisi ‘Yiyecek’ diðerinde ise ‘Ýçecek’ aranmaktadýr. Birisinin ‘Açlýk’ diðerinin ise, ‘Susuzluk’ ihtiyacý vardýr.

7- Ýki ‘Rüya’ reklâmýnda da buzdolabý boþtur.

8- Ýki ‘Rüya’ reklâmýnda da buzdolabýnýn kapaðýný kapatarak, birisi ‘Yiyecek’ diðerin de ise ‘Ýçecek’ aramaya yönelmektedir.

9- Ýki ‘Rüya’ reklâmýnda da birisi internetten dükkân=market, diðeri ise yürüyerek, dükkân=market aramaktadýr.

10-Ýki ‘Rüya’ reklâmýnda da uzun uðraþlardan sonra dükkân=market te ‘Yiyecek’ ve ‘Ýçecek’ maddesine ulaþýlmak anlatýlmaktadýr.

COCA COLA RÜYA REKLÂMINDA FARKLI OLAN BÖLÜM:

— Coca Cola Rüya Reklâmýnda da tek deðiþiklik þudur.Coca Cola’da rüya gören kiþi marketleri aradýktan sonra içecek bulmak için sokaða çýkar.Kamyona boþ þiþe koyanlara bakar ve bu esnada bir atletin elinde bir þiþe ile koþtuðunu, arkasýnda da çeþitli insanlarýn bu kiþinin arkasýndan koþtuðunu görür.

11- Ýki ‘Rüya’ reklâmýnda da ‘Rüya’dan uyanmaktadýrlar.

12- Ýki ‘Rüya’ Reklâmýn sonunda bunun bir ‘Rüya’ olduðu görülmektedir.

HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ÞAÝRÝ
REKLÂM YAZARI
(EÐÝTÝMCÝ-GAZETECÝgöz kırpma
Gönderen: 08.07.2011 - 16:43
Bu Mesaji Bildir   HASAN SANCAK üyenin diger mesajlarini ara HASAN SANCAK üyenin Profiline bak HASAN SANCAK üyeye özel mesaj gönder HASAN SANCAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 725 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55493 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.