dexamethasone colchicine stromectol generique stromectol kamagra seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » İBRET TABLOLARI » YARDIM

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    YARDIM
64 Mesaj -
dostlarým bir sýkýntým var dualarýnýzý bekliyorum.oðlum yandý eli(ütüden) çok periþan oldu.eþimde hep bana yükleniyor.öldürcem gebertcem sürekli böyle.kafama kafama vurdu çocuðumun yanýnda.sizlerden dua istiyorum.ben beceriksiz aptalmýþým neden dikkat etmemiþim neden yapmýþýn neden etmiþin...........................................ardý arkasý kesilmeyen laflar takatým kalmadý.kayýnvaldemin kayýnpederimin yanýnda bile sus deme birþey söleme aptal ben sana sorcem kafanda parçalýcem bu ütüyü ..............
olurmu böle rabbim yardým et.Rabbim sen bilirsin...senden baþka sýðýnacak kapým yok.
Gönderen: 19.07.2010 - 15:14
Bu Mesaji Bildir   BETÜLSENA üyenin diger mesajlarini ara BETÜLSENA üyenin Profiline bak BETÜLSENA üyeye özel mesaj gönder BETÜLSENA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
keskinmetal su an offline keskinmetal  
655 Mesaj -
kardeþim inþaallah dualarým seninle
ama malesef allahtan geleni kuldan sanýrýz
hangi anne ciðer paresini o vaziyete görmek ister bunu bir eþinize sorun bakalým
ama anlayýþ tarzý iþte sanki evlat yalnýz onun allah bilir konuþurken bile benim cocuðuma nasýl bakmazsýn
bile diyordur sanki o masum yavru yalnýzca kendisinin evladý sizin hiç hakýnýz yok
sizin evladýnýz deyil

acaba bu olayý kendisi yapmýþ olsaydý siz ona ayný laflarý diyebilecekmiydiniz

olaya biraz gerçekci yönünden bakmasýný saðlaya bilirseniz belki biraz durum deyiþir

yani sizinde bir anne olarak durumdan çok üzüntü duyduðunuzu insanýn kendi evladýný
böyle bir olaya maðruz býrakmayacaðýný ama olacak olursa göz görmezden kalýr lafýnýn ne kadar bildiðini bir sorun bakalým

yani olaya biraz susmak yerine olanlarýn kendinizin elinde olmayan nedenlerden dolayý oluþtuðunu

ve ayný olayýn bir deðiþik farklý yönüyle kendisininde baþýna geleceðini anýnsata bilirsiniz

ayrýca kendisinin bir yandýðýný ama sizin bin defa yandýðýnýzý ona bildirmelisiniz
sonuçta o arkadaþ babasýysa sizde annesisiniz
ama en önemli ayrýntýnýn sizinde evladýnýz olduðu konusunda bir açýklama yaparsanýz belki olaya

biraz farlý yaklaþabilr yani ne desemki

aðlarsa anam aðlar gerisi yalan aðlar derler
kardeþim bu sýkýntýlý anýnýzda sizi daha fazla yormayayým

size sabýrlar diliyorum
o masum yavruya acil þifalar eþinizede biraz anlayýþ ve tefekkür dilemek
allah c.c.den yuvanýza tekrar huzur ve mutluluk vermesini niyaz ediyorum

büyük geçmiþ olsun
selam ve saygýlar
Gönderen: 19.07.2010 - 21:37
Bu Mesaji Bildir   keskinmetal üyenin diger mesajlarini ara keskinmetal üyenin Profiline bak keskinmetal üyeye özel mesaj gönder keskinmetal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
armine10 su an offline armine10  
215 Mesaj -
Allah size sabýr versin, eþinizede booool merhamet,anlayýþ,saygý kýsaca peygamberimizin kadýnlara yaklaþýmýný benimsemeyi nasip etsin. AMÝNgül
Gönderen: 19.07.2010 - 23:20
Bu Mesaji Bildir   armine10 üyenin diger mesajlarini ara armine10 üyenin Profiline bak armine10 üyeye özel mesaj gönder armine10 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
ufak kardesimize Allah sifa versin

dualarimda olacak insAllah

yanik cokmu

keskinmetal abimizin yazisina aynen katiliyorum

hangi anne isterki öyle olsun sonucta kazayla olmus esinizin abartmasina ne gerek var

kayinvalidenizle konussaniz esinizle konussa yararimi olurmuki

sizde üzmeyin kendinizi lütfen
Gönderen: 20.07.2010 - 02:27
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
BETÜLSENA su an offline BETÜLSENA  
64 Mesaj -
Allah razý olsun hepinizden teþekkür ederim.

çok güzel sözler dualar amin amin amin.inþallah
þu anda kayýnvalidelerdeyim beni eve götürmüyor.ayrý duruyoruz arada geliyor gidiyor.biz bir ailemiyiz bazen soruyorum kendi kendime.sabýr sabýr ........diliyorum rabbim...
konuþmak ne mümkün konuþma sus sus kes.deme biþey...ne diyeyim ya
rabbim çok sinirli gözü birþey görmez hiç çocuðum aplýyor arabada hastaneye gidiyoruz o kafama kafama vuruyor.salak aptal nasýl yaparsýn.onun böyle yapmasý çocuðu çok sevmesi üzülmesindenmiþ.çocuk daha çok aðladý çýldýrdý bide acý.eli avuç içi komple yandý ...ruh gibi bacaklarým dahi tutmuyor nasýl ayaktayým bilmiyorum.

hepinizden.
Gönderen: 20.07.2010 - 10:21
Bu Mesaji Bildir   BETÜLSENA üyenin diger mesajlarini ara BETÜLSENA üyenin Profiline bak BETÜLSENA üyeye özel mesaj gönder BETÜLSENA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
seyyahekim su an offline seyyahekim  
211 Mesaj -
eþinizin genel tavrý bu deðilse çocuðunun acýsý yüreðini yaktýðý için kontrolünü kaybetmiþ olabilir... sizin de canýnýzýn yandýðý malumdur.size sabýrlar diliyorum. yalnýz (tamamen kendi görüþüm) bu yazmýþ olduðunuz mesajýn eþiniz tarafýndan görülmesinin pek hoþ olmayacaðýný düþünüyorum. sonuçta aile içi bir konu ve kocanýzý bir sitede þikayet ediyorsunuz... bunlarý onunla konuþmanýzý tavsiye ediyorum... ya da bir aile büyüðünüzle...
tabiki buradan yazmasý kolay oturduðumuz yerden size akýl veriyoruz. lütfen sizi suçladýðým anlamý çýkmasýn... böyle davranýþlar hep sabah kuþaðý programlarýnýn aile hayatýna müdahalesi sonucu meþru görülmeye baþlandý. ama kol kýrýlýr yen içinde kalýr.

o masum yavruya acil þifalar diliyorum...
allah c.c.den yuvanýza tekrar huzur ve mutluluk vermesini niyaz ediyorum
Gönderen: 20.07.2010 - 10:26
Bu Mesaji Bildir   seyyahekim üyenin diger mesajlarini ara seyyahekim üyenin Profiline bak seyyahekim üyeye özel mesaj gönder seyyahekim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
64 Mesaj -
benim istediðim burda birilerini þikayet etmek deðil asla.sadece dua bekliyorum.
halim þu dedim ve sadece dua istedim.
þikayet deðil rabbimden gelene amenna.
konuþabilseydik böyle burlara taþýnýrmýydý.dua istermiydim.
tek elimden gelen dua...
Gönderen: 20.07.2010 - 10:47
64 Mesaj -
2005 den beri ravdadayým ravda ailem dert ortaðým.abilerim kardeþlerimle derdimi paylaþdým.onlarýn yazýlarýyla dualarýyla benimle olduðunu bilmek beni mutlu ediyor.hepsinden
Gönderen: 20.07.2010 - 10:51
seyyahekim su an offline seyyahekim  
211 Mesaj -
incittiðim için özür dilerim...
rabbim dilimi tutmamý nasip eyle sabrýmý artýr...
allah (c.c) size eþinize sabýrlar, çocuðunuza acil þifalar versin...
Gönderen: 20.07.2010 - 10:55
Bu Mesaji Bildir   seyyahekim üyenin diger mesajlarini ara seyyahekim üyenin Profiline bak seyyahekim üyeye özel mesaj gönder seyyahekim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 899 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59259 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.