ivermektine lopinavir ritonavir budesonide ivermectine generique kaletra detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Canım çok acıyor dostum

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Canım çok acıyor dostum
211 Mesaj -
Kesinlikle fonlu okumanýzý tavsiye ediyorum, buyrun:
Caným çok acýyor dostum - Ýlyas Uçar - Ebû Rudeyha - Evvâh - Kiþisel Bilgi Sitesi

Caným çok acýyor dostum

Üzerimde aðýr bir yük, daralýyorum.
Her saniye bir dehlize yol alýyorum.
Yaralý kalbimi kendimce yamalýyorum
Düþerken üzerime çýð gibi hayaller,
ha kýrýldý ha kýrýlacak, kanatlarým

Ýyi günde var olan yalancý lisanlar.
Kýskaçlarýna almýþ beni kör þeytanlar.
Hanginiz duyar ki beni, hanginiz anlar.
Susun, tek kelime etmeyin yeter artýk,
ha patladý ha patlayacak, kulaklarým.

Caným çok acýyor dostum, dinmiyor aðrým.
Kimin uðrunda ki baðrý yanýk feryadým.
Ben ne garip Keremim ne aþýk Ferhatým.
Durun, gelmeyin birazcýk üstüme artýk,
ha çaðladý ha çaðlayacak, gözyaþlarým.

Susarak cevap veremem tüm sorulara.
Biliyorum bugün hamile yarýnlara.
Gözlerim takýlýp kalýyor uzaklara.
Kalmadý takatim artýk, yardým et Rabbim,
ha çatladý ha çatlayacak, sabýrtaþým.

Ýlyas Uçar - Evvâh - Ebu Rudeyha
13.04.2009 - 00.05

Gönderen: 13.04.2009 - 22:44
Bu Mesaji Bildir   rudeyha üyenin diger mesajlarini ara rudeyha üyenin Profiline bak rudeyha üyeye özel mesaj gönder rudeyha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
455 Mesaj -
Çok teþekkür ederim kardeþim...
Harika bir þiir

yanlýz ben bu müziðiyle beraber farklý dilde dinlemiþtim hatta bende de var...çok güzel...
Gönderen: 14.04.2009 - 10:11
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rudeyha su an offline rudeyha  
211 Mesaj -
eyvallah saðolun kardeþim þiiri mi dinlediniz anlamadým?
Gönderen: 14.04.2009 - 15:07
Bu Mesaji Bildir   rudeyha üyenin diger mesajlarini ara rudeyha üyenin Profiline bak rudeyha üyeye özel mesaj gönder rudeyha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
1090 Mesaj -

elinize saðlýk çok güzeldi

Gönderen: 14.04.2009 - 17:02
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
seyyahekim su an offline seyyahekim  
211 Mesaj -
kardeþim gelene geçene söyle selam
ruhunu satmasýn nefsine gýpta etsin melek
aklý erdiðince oynasýn kalem
istediði makamda çalmasa da felek

allah razý olsun çok güzel olmuþ...
diyebilirsin ki:

güzel diyorsun yazdýðým halime
galiba düþmansýn dost sen..
hani yok muydu baþka kelime?
derde derman olurdun dostsan...

böyle iþte cesaretimi maruz görünüz... allah ferahlýk versin...
Gönderen: 14.04.2009 - 18:53
Bu Mesaji Bildir   seyyahekim üyenin diger mesajlarini ara seyyahekim üyenin Profiline bak seyyahekim üyeye özel mesaj gönder seyyahekim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rudeyha su an offline rudeyha  
211 Mesaj -
Allah razý olsun teþekkürler kardeþlerim eyvallah
Gönderen: 15.04.2009 - 11:35
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 786 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
meleknur58 (71), fatih4194 (45), F.U (43), güngör (51), mematii (41), ravza81 (43), turgay gnl (63), mgs 41 (55), ilknurakan07 (44), islamicboy (40), eminefendi (51), mirac6363 (45), adempece (52), AKKUS61 (50), binerve (41), ahirzaman (57), akay-350 (46), nuraymelek95 (29), AydinG (39), batuhan_ (47), markad (50), simales (39), bülent21 (43), mucahide33 (39), polat0000 (59), gülkokuþl.. (41), minik (43), Baykara (38), mecide_sümeyye (35), mustafakumbar (53), gringo (51), vefalidost (50), saidmirza (55), yaramaz (41), vuslateli (37), pascal (37)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58335 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.