ivermectin stromectol kamagra ivermektine generique luvox apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Türkiye devletine ve halkina ithafen!!!

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Türkiye devletine ve halkina ithafen!!!
Admin

700 Mesaj -
Naim, “Biz Filistin halký olarak kýyamet gününde ve Allah’ýn huzurunda hakkýmýzý helal etmeyeceðiz. Biz burada ölürsek sizin payýnýz var bunda; eðer her biriniz çýkýp da elinden geleni yapmazsa. Allah’ýn huzurunda kardeþlik hakkýmýzý isteyeceðiz sizden” dedi.

Filistinli Ýnþaat Mühendisi Muin Naim, internet kanalýyla gönderdiði mektubunda Gazze’de yaþanan dramý gözler önüne serdi. Naim’in Türk halkýndan yardým istediði mektupta þu ifadeler yer aldý:

“Bilgisayarýmýn pilinin son dakikalarýný kullanýyorum”
“Gazze’den selamlar gönderiyorum. Ama Allah bilir belki size gönderebileceðim son selam olabilir; çünkü bilgisayarýmýn pilinin son dakikalarýný kullanýyorum. Gazze’de elektrik, petrol ve su bitmiþ durumdadýr. Hastanelerde jeneratörlerin son mazot litreleri kullanýlýyor, ondan sonra hastanelerdeki elektrikler de kesilecek. O saatten 24 saat içerisinde 400 diyaliz hastasý ölüme mahkum olacak ve yoðun bakýmda olan yaklaþýk 200 genç ve yaralýyý kaybedeceðiz. Bununla birlikte sürekli ilaç ve elektrik gerektiren ameliyatlar durdurulacak. Bu hepsi deðil, Gazze’nin dramý daha çok hikaye anlatýyor. Mesela fýrýnlarda ekmek yok, pazarda un yok, ilaçlarýn çoðu bitmiþ durumda, sýnýrlar Ýsrail ve Mýsýr tarafýndan kapatýlýyor.

"Boynunuza emanettir ki Türk halkýna söyleyin..."
Boynunuza emanettir ki Türk halkýna söyleyin; biz Filistin halký olarak kýyamet gününde ve Allah’ýn huzurunda hakkýmýzý helal etmeyeceðiz. Biz burada ölürsek sizin payýnýz var bunda; eðer her biriniz çýkýp da elinden geleni yapmazsa. Allah’ýn huzurunda kardeþlik hakkýmýzý isteyeceðiz sizden.

“Kendimi Filistinli bir Türk olarak tanýtýyorum”
Ben kendimi Filistinli bir Türk olarak tanýtýyorum. O kadar seviyorum ki sizi; onun için sizden bir þey yapmanýzý bekliyorum. Ben Türkiye Cumhuriyeti’nde okumuþ bir Filistinli inþaat mühendisi. Saygýlarýmla Muin Naim….”

Habervakti
Gönderen: 08.01.2009 - 13:10
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Acý bir yazý, ama Türkler ellerinden ancak geldiðini yapabiliyorlar vede yapýyorlar. Tabiki filistine yetersiz kalýyor.
Gönderen: 17.01.2009 - 16:34
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KUTAY_ su an offline KUTAY_  
335 Mesaj -
bizden baþka yardým eden olmadýki zaten ama yazan kardeþimizde sýðýnacak baþka kapý bulamamýþ Allah yardýmcýlarý olsun.
Gönderen: 18.01.2009 - 02:25
Bu Mesaji Bildir   KUTAY_ üyenin diger mesajlarini ara KUTAY_ üyenin Profiline bak KUTAY_ üyeye özel mesaj gönder KUTAY_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kerim75 su an offline kerim75  
125 Mesaj -
......fýlýstýndeký sýkýntýlarý duydukca gordukce uzuluyoruz ve ýnsan olarak bu vahsýce saldýrýlarý ve adaletsýz tutumu kýnýyoruz,daha once afganýstanda,çeçenistanda,ýrak ve dýger yerdeký mazlum musluman ulkelerde oldugu gýbý....

halk olarak parca parca bolunduk býr parcamýzý afganýstana býr parcamýzý çeçenýstan ýrak a ve fýlýstýne gonderdýk kalplerýmýzýn dadece kalplerýmýzý maddý yardýmlarla manevý yardýmlarla hata ve hatta askerý yardýmlarla dunyanýn neresýnde býr musluman halk zulum altýnda ulke sýyasetýmýz atalarýmýzýn býze ogrettýgý mazlumlumlarý koru gozet ýlkesýný uyguladýk uygulayacagýzda yeterlýmý tabýký degýl ve asla da olmaz cunku ezýyet goren cok yardým potansýyelý yetersýz...

bu gun dunyada krýz varken herkes maaslarýnýn yetýremezken býr gazzeden býr cecenýstandan kardes aýle bulmaya yada uc kurusunu gerek denýz fenerýne yada cansuyuna yada baska yere gonderýyor...oysa zengýn arap ulkelerý 1948 den bu yana kýllarýný kýpýrdatmýyorlar ýsraýl ýcýn býr kasýk suda bogulacak azýnlýgý cogunluk yapýp boyun buktuler...burdan ellerýnden geleceklerý yapmayan arap ulkelerýný kýnýyorumzýra fýlýstýn kokenýnde araptýr ve araplar kendý mýlletlerýne yardýmda býle kýlýný kýpýrdatmayýp her turlu sorunun cozumunu turkýyede aramalarý bence výcdansýzlýk...

tabýký ALLAH gostermesýn yarýn onlarada býr musýbet gelse onlarýnda yanýnda oluruz hýc suphesýz býzler dunyanýn en muhtesem ýmparatorlugunun torunlarýyýz her ne kadar kahpelýk gorsekte aman dýyene yardýma yýne ýlk býzler kosarýz...

o kardesýmýzýn feryadýný anlýyorum kardeslýk hakkýndada dogru olabýlýr ama gel gorký sartlardanda haberdardýr...ýký mektupta arap seyhlerýne muslumaným dýyen kabenýn mekkenýn medýnenýn o kutsal yerlerýn paralarýný yýyýp refah ecerýsýnde bolluk ýceerýsýnde yasayan heryýl mýlyarlarca dolar hac gelýrý elde eden ulkeler býr kýsmýný fakýr arap ulkelerýný gelýstýrmek ve onlara maddý manevý askerý ve donaným techýzatý saglasalar musluman ulkeler bu kadar ezýyet cekmez..

hadý ýký mektupta o taraflara yazalým....

selam ve dua ýle
Gönderen: 19.01.2009 - 08:51
Bu Mesaji Bildir   kerim75 üyenin diger mesajlarini ara kerim75 üyenin Profiline bak kerim75 üyeye özel mesaj gönder kerim75 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 845 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60633 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.