colchicine kaletra chloroquine lopinavir ritonavir fluvoxamine naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » KALPTEN GELEN DUA

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
KALPTEN GELEN DUA
Moderator

4254 Mesaj -
KALPTEN GELEN DUA
Allah’ým Senin adýný zikrettiðimde seni yüreðimde hissetmeyi , Seni her þeyden ve herkesten çok sevmeyi, gönülden teslim olup, hakkýyla korkmayý diliyorum Senden.

Allah’ým Senin emirlerine harfiyen uymayý, farz olan ibadetlerin hepsini yerine getirebilmeyi, namazda seninle güçlü bir bað kurup, azametini kalbimde hissedebilmeyi, istiyorum Senden.

Huzurunda sadece Seni zikredeyim. sadece Seni anayým sadece Seni düþüneyim. Seni yüceltebilmeyi öðret bana, nasýl seveceðimi bildir bana.

Ýþte buradayým huzurundayým, acizim ve günahkarým. Gaflet uykusundan uyandýr bizleri.

Doðruyu yanlýþý görmeyi “ Rabbin için sabret” emrine uymayý, iyiliði emredip, kötülüklerden sakýnmayý, bu ayeti yerine getirerek kurtuluþa erenlerden olmayý nasip et bizlere.

Ey yücelerin yücesi Allah’ým seni tesbih ve tasdik ederim. Bütün noksan sýfatlardan tenzih ederim. Sen baðýþlayansýn merhamet edensin. Senden bugünün ve gelecek günlerin hayrýný istiyorum, bu günün ve yarýnýn þerrinde sana sýðýnýrým.

Nefsimin ayaðýmý kaydýrmasýna, þeytanýn beni kötüye sevk etmesine izin verme Yarabbim .Habibim dediðim o güzel insanýn ahlakýyla ahlaklandýr beni. O’nun gibi hayýrlý bir kul, mümin ve Allah aþýðý olmayý diliyorum senden.

Dini ancak sana halis kýlarak iman eden, yürekten tövbe edep, ýslah eden, sana sýmsýký sarýlan müminlerden eyle bizleri.

Eyyüb’ün ün sabrýný, Ýbrahim’in tevekkülünü, Süleyman’ýn ilmini, Ýsa’nýn aþkýný, Meryem’in iffetini, Hatice’nin edebini, Yüce peygamberimizin ahlakýný ihsan et bizlere. Sana layýk, Seni çok seven kullardan, kamil iman sahibi müminlerden olmayý nasip et yüce Allahým

Allah´im! Kulun, habibin, nurlarinin deryasi, sirlarinin nasiri, saltanatinin dellali olan Muhammed´e salat ve selam eyle!

Allah´im Hastaligi artan.. sifasi güclesen, caresiz kalan ve Senden baska siginak ve ümidi olmayan kullarina merhamet et!

Allah´tan baska ilah yoktur, ancak Ona ibadet ederiz. Kafirler hoslanmasalar da Ondan baskasina ibadet etmeyiz...

Allah´im! Helalinle bizi haramdan sakindir, taatinle masiyetinden uzaklastir, falz u kereminde Senden gayrisini bana unuttur!

Allah´im! Kalbime ümidini yerlestir, Senden baskasina umut baglatma, Senden gayrisindan birsey isteme!

Allah´im Gökten inen, göge cikan, yerde dolasan ve yerden cikan bütün mahlukatin serrinden Sana siginirim!

Ey RAbbim! Anne Ve Babami beni cocukken nasil terbiye ettilerse Sen de onlara öyle merhamet et!

Ey Rabbim! Varlgini hissettir bana ve lütfunun isigiyla hosnutlugunun yolunu göster!

Allah´im Cehennem atesinin fitnesinden ve onun azasindan sadece Sana siginirim!

Rabbim Bize, yeryüzüne sevgiyi, barisi, huzuru ve neseyi yaymak nasip eyle...

"Yâ Vehhâb""Yâ Vehhâb""Yâ Vehhâb""Yâ Vehhâb""Yâ Vehhâb""Yâ Vehhâb""Yâ Vehhâb"

Amin

ALINTI
Gönderen: 01.12.2008 - 00:41
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
huzun su an offline huzun  
9 Mesaj
Amin
Gönderen: 02.12.2008 - 20:28
Bu Mesaji Bildir   huzun üyenin diger mesajlarini ara huzun üyenin Profiline bak huzun üyeye özel mesaj gönder huzun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
....AMÝNNN...Allah Razı Olsungül
Gönderen: 03.12.2008 - 16:11
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
Cümlemizden Kardeslerim
Selam ve dua ile
Gönderen: 03.12.2008 - 20:32
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dostlar su an offline Dostlar  
238 Mesaj -
hocam bu kadarmý olur öldürdün beni yaağlar ağlar taaa kalbimin derinliginden gelen ve satýrlara dökemedigim duamý siz vesile oldunuz allah razý olsun tek ümidim tek dayanagým ondan baþka ağlar ağlar yokkk rabbim dayanma gücü versin
Gönderen: 03.12.2008 - 22:33
Bu Mesaji Bildir   Dostlar üyenin diger mesajlarini ara Dostlar üyenin Profiline bak Dostlar üyeye özel mesaj gönder Dostlar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Selma_72 su an offline Selma_72  
20 Mesaj -

Allah’ým Senin adýný zikrettiðimde seni yüreðimde hissetmeyi , Seni her þeyden ve herkesten çok sevmeyi, gönülden teslim olup, hakkýyla korkmayý diliyorum Senden.

Allah’ým Senin emirlerine harfiyen uymayý, farz olan ibadetlerin hepsini yerine getirebilmeyi, namazda seninle güçlü bir bað kurup, azametini kalbimde hissedebilmeyi, istiyorum Senden.

Huzurunda sadece Seni zikredeyim. sadece Seni anayým sadece Seni düþüneyim. Seni yüceltebilmeyi öðret bana, nasýl seveceðimi bildir bana.

Ýþte buradayým huzurundayým, acizim ve günahkarým. Gaflet uykusundan uyandýr bizleri.

Doðruyu yanlýþý görmeyi “ Rabbin için sabret” emrine uymayý, iyiliði emredip, kötülüklerden sakýnmayý, bu ayeti yerine getirerek kurtuluþa erenlerden olmayý nasip et bizlere.

Ey yücelerin yücesi Allah’ým seni tesbih ve tasdik ederim. Bütün noksan sýfatlardan tenzih ederim. Sen baðýþlayansýn merhamet edensin. Senden bugünün ve gelecek günlerin hayrýný istiyorum, bu günün ve yarýnýn þerrinde sana sýðýnýyorum.

Nefsimin ayaðýmý kaydýrmasýna, þeytanýn beni kötüye sevk etmesine izin verme Yarabbim .Habibim dediðim o güzel insanýn ahlakýyla ahlaklandýr beni. O’nun gibi hayýrlý bir kul, mümin ve Allah aþýðý olmayý diliyorum senden.

Dini ancak sana halis kýlarak iman eden, yürekten tövbe edip, ýslah eden, sana sýmsýký sarýlan müminlerden eyle bizleri.

Eyyüb’ün ün sabrýný, Ýbrahim’in tevekkülünü, Süleyman’ýn ilmini, Ýsa’nýn aþkýný, Meryem’in iffetini, Hatice’nin edebini, Yüce peygamberimizin ahlakýný ihsan et bizlere. Sana layýk, Seni çok seven kullardan, kamil iman sahibi müminlerden olmayý nasip et yüce Allahým Amin.

Gönderen: 04.12.2008 - 08:41
Bu Mesaji Bildir   Selma_72 üyenin diger mesajlarini ara Selma_72 üyenin Profiline bak Selma_72 üyeye özel mesaj gönder Selma_72 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 660 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mukaddes (42), kayzersoze (40), kardelen_99 (), Cihad-i_Ekber (37), 86Feyza (38), sahmal (47), 99Feyza (38), ismail dogan (45), ber (45), numanözen (37), sonsuzdiyar (36), 999Feyza (38), abd04 (39), k.aslan1000 (52), yunus76 (48), shadowsz (39), sevcan (39), s.f. (59), hatce (55), CengizC (54), cicek.ayhan06 (52), Habesi (48), _osmanli_ (42), cesuryurek (40), basri_ciftci (39), selamyolcu (37), kara gözlüm03 (37), iyi (27), Melike88 (36), enkin (44), oglum_burak (46), reco (42), muslima06 (35), DJ_NEZO (33), urartul (47), dinsizliginkabu.. (39), squid (48), süphan (47)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58579 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.