kamagra stromectol generique rhinocortcolchicine generique kaletra naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Yükseklik korkusu olmayanlar için..:)

önceki konu   diğer konu
18 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Yükseklik korkusu olmayanlar için..:)
Moderator

1295 Mesaj -
Malezya'da inþa edilen, deniz seviyesinden 687 metre yukarýda ve 87 metre yüksekliðindeki bir köprü, sadece bir destek kolonunun üstünde bulunuyor ve köprünün aðýrlýðý, yükü dengeleyen 8 kabloya daðýtýlýyor.

Gönderen: 09.07.2008 - 20:10
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
Tam bir adrenalin gerektiren bir yapýt bana kalýrsa her kiþi tek baþýna gecemez derim baþta da ben ....

Yani o yolu týrmanýrým genede geçmemeye çalýþýrým hem ne iþim var orada þimdi yahu baþka iþimmi yok benim......

Þu an zaten badana yapýyordum baþýmda onca iþ var....
kahkaha Te$ekkürler
Selamatle.....
Gönderen: 09.07.2008 - 20:17
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
sevinçli
Kolay gelsin maksat kelam olsun abi..
Ben de biraz zor geçerdim sanýrým tek baþýma ama doðru ne iþimiz var ta Malezyadasevinçli
Gönderen: 09.07.2008 - 20:21
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
Teþekürler kardeþim yarýladým sayýlýr iþin sonu görünüyor.......

Biraz etraf batýyor haným hakkýný helal etti baþtan o yüzden içim rahat.....

Evet gitmeyiz de ben bir de þu acýdan baktým 2 nci kere teknolojiyi konuþtuyorlar adamlar helal olsun malezyalý müslümanlara....

Gönderen: 09.07.2008 - 20:38
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Yürüyerek gecemezdim heralde ama kolayi var sürüne sürüne asagi bakmadan gecmeyi denerdim kahkaha
Gönderen: 09.07.2008 - 22:12
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE:
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SaYaCGIN

Yürüyerek gecemezdim heralde ama kolayi var sürüne sürüne asagi bakmadan gecmeyi denerdim kahkaha

Yani sende çok korkakmýþsýn sayacgin,nim sevinçli
Bak orda yürüyen bayan var he iþte o benim ne cesaretliyim ama dime :D:P

Þaka bir yana Vallahi bakarken midem bulandý tansiyonum düþer gibi oldu Allah muhafaza bana dunyayý Bahþedecekler 20 metre bile yurumem orda, zaten ruhumu teslim ederim yüzde yüz..
ayýptýr söylemesi ben ikinci katýn camýný silemem aþýrý derecede yükseklik korkum mevcuttur..

Gönderen: 09.07.2008 - 22:40
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
RE: RE:
Admin

1760 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý **Su_DamlasI**

Alıntı
Orijýnalý SaYaCGIN

Yani sende çok korkakmýþsýn sayacgin,nim sevinçli
Bak orda yürüyen bayan var he iþte o benim ne cesaretliyim ama dime :D:P

Þaka bir yana Vallahi bakarken midem bulandý tansiyonum düþer gibi oldu Allah muhafaza bana dunyayý Bahþedecekler 20 metre bile yurumem orda, zaten ruhumu teslim ederim yüzde yüz..
ayýptýr söylemesi ben ikinci katýn camýný silemem aþýrý derecede yükseklik korkum mevcuttur..

kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 09.07.2008 - 22:42
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-ERDAL- su an offline -ERDAL-  
198 Mesaj -
ZAMAN resim albümünden eklenti bu RÜZGAR HANIM EFENDÝ.Lütfen bunu belirtelim,HEr hakký zaman gazetesi aþ. ye aittir bu resimlerin kopyalanamaz,çoðaltýlamaz haberiniz olsun,benden söylemesisevinçli Þimdi bune Rüzgar niye ekledin bunlarý buraya,bize ne artýsý var bunlarýn...Hadi cevapla bakalým...
Gönderen: 15.08.2008 - 14:17
Bu Mesaji Bildir   -ERDAL- üyenin diger mesajlarini ara -ERDAL- üyenin Profiline bak -ERDAL- üyeye özel mesaj gönder -ERDAL- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.
Moderator

1295 Mesaj -
Hayýr, Zaman'ýn sitesinden almadým bu resimleri, resimlerin kaynaklarýna bakarsanýz görürsünüz, demek ki bir çok yerde isimsiz yayýnlanabildiðine göre kaynak belirtme zorunluluðum yok..göz kırpma

Anlaþýldý, bize çatmaya gelmiþsiniz, ancak el-insaf kendi konularýnýzýn muhasebesini yapýyor musunuz da benim açtýðým, ki içinde ahlaka mugayyir hiç bir unsur olmayan konuyu eleþtiriyorsunuz?
Gönderen: 15.08.2008 - 14:58
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SaYaCGIN

aynennnn sıkıntılı

kahkaha kahkaha kahkaha

Gönderen: 15.08.2008 - 17:26
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kübraaaa su an offline kübraaaa  
144 Mesaj -
tek baþýna geçilir bence bu köprüden ne var ki yükseklik korkusu olmayanlar rahatça geçer çok hoþuma gitti ya bu köprü Elinize Saglik Te$ekkürler
Gönderen: 15.08.2008 - 21:04
Bu Mesaji Bildir   kübraaaa üyenin diger mesajlarini ara kübraaaa üyenin Profiline bak kübraaaa üyeye özel mesaj gönder kübraaaa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
639 Mesaj -
CIDDEcidden cok korkuncmus bende yürüyemezdim herhaldeKararsiz Kararsiz
Gönderen: 15.08.2008 - 21:27
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kanayan gül su an offline kanayan gül  
215 Mesaj -
Bence bu eklentinin de bizlere artýsý var. Belkide hiç göremeyeceðimiz bir ülkenin ilginç bir yapýsýný bize tanýttý Rüzgar kardeþim.Ben kendi adýma çok beðendim eklentini,ama heralde bende karþýya geçmek için o köprüyü kullanamazdým,yüksekten bende korkarým. Elinize Saglik Te$ekkürler
Gönderen: 15.08.2008 - 23:23
Bu Mesaji Bildir   kanayan gül üyenin diger mesajlarini ara kanayan gül üyenin Profiline bak kanayan gül üyeye özel mesaj gönder kanayan gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
Moderator

1295 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý kanayan gül

Bence bu eklentinin de bizlere artýsý var. Belkide hiç göremeyeceðimiz bir ülkenin ilginç bir yapýsýný bize tanýttý Rüzgar kardeþim.Ben kendi adýma çok beðendim eklentini,ama heralde bende karþýya geçmek için o köprüyü kullanamazdým,yüksekten bende korkarým. Elinize Saglik Te$ekkürler

gül
Güzel ablam, Allah razý olsun sizden de...

Gönderen: 15.08.2008 - 23:36
Dostlar su an offline Dostlar  
RE: RE:
238 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý RuZGaR

Alıntı
Orijýnalý kanayan gül

gül
Güzel ablam, Allah razý olsun sizden de...

vallah bende geçemezdim dostum þimdiden kalbim çarpmaya baþladý bazen rüyamda da olsa yüksekten düþünce bi fena oluyom sagol cangül
Gönderen: 16.08.2008 - 20:16
Bu Mesaji Bildir   Dostlar üyenin diger mesajlarini ara Dostlar üyenin Profiline bak Dostlar üyeye özel mesaj gönder Dostlar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -

OOoo Harikaymýþ..

Manzara harika, bir o kadarda gerilim var..

Yanýnda da Sevdiklerin varsa tamamdýr...

Gönderen: 27.07.2009 - 01:25
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MELIKSAH04** su an offline MELIKSAH04**  
328 Mesaj -
BU RESÝMLERÝ NEDEN KOYDUNUZ BURAYAAAA ağlar ağlar ağlar

BEN YÜKSEKTEN ÇOK KORKARIM ÝÞÝN GARÝBÝ YUKARDAN AÞÞAÐI BAKAMADIÐIM GÝBÝ AÞÞAÐIDAN YUKARIDA BAKAMIYORUM sıkıntılı olmaz
Gönderen: 06.08.2009 - 16:01
Bu Mesaji Bildir   MELIKSAH04** üyenin diger mesajlarini ara MELIKSAH04** üyenin Profiline bak MELIKSAH04** üyeye özel mesaj gönder MELIKSAH04** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
RE:
611 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý MELIKSAH04**

AÞÞAÐIDAN YUKARIDA BAKAMIYORUM sıkıntılı olmaz

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha hic yasama o zaman kardeskahkaha kahkaha
Gönderen: 06.08.2009 - 22:09
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 807 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.63306 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.