generique kaletra stromectol ivermectin ivermektine stromectol naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DENEME TAHTASI » Neye Aşık!!?

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Neye Aşık!!?
1686 Mesaj -

Gönderen: 03.03.2008 - 15:42
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
der_ya su an offline der_ya  
875 Mesaj -
:( Elinize Saglik

Gönderen: 03.03.2008 - 18:36
Bu Mesaji Bildir   der_ya üyenin diger mesajlarini ara der_ya üyenin Profiline bak der_ya üyeye özel mesaj gönder der_ya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
443 Mesaj -
Can Ablam..Canan Ablam..

..ILAHI ASK Seni taniyormuyuz, biliyormusun herkes Sana asik oldugunu söylüyor.Gercekten dogrumu söylüyorlar Seni taniyorlarmi Seni tanidikmi?
Senin icin herseyi feda edebilimiyiz,ya su rahat yatagimizdan kalkkip Sana kavusmak arzusu varmi icimizde?
Ey ASK Sen cok güzelsin ve güzel olani seversin,ya biz de o güzellikler varmi?
Senin ismini andigimizda yaniyormu yüregimiz kalbimiz carpiyormu?Sen ulasmasi zor olansin,engelleri asmak icin ugrasiyormuyuz?
Sen diyorsun bana gelmek isteyen kavusmak isteyen mecnun misali cöllerde sürünmesede onun gibi kalbinden bir an bile hatirindan cikarmasin.
Ey ASK Sen diyorsunki beni arzu edenler herseyinden vaz gececek benim icin herseyini feda edecek .Sana ulasmak bu kadar zor olsa gerek,ya Sana kavusanlar ne mutlu Sana kavusanlara.
Sen Züleyha misali Yusufta olan güzelligini gördü.Sen Hz.EBU BEKIR gibi RESULLAH´´TAKI güzelligi gördü .
Ey ILAHI ASK Ey Asklarin En güzeli Ey güzelliklerin sahibi Ey Sevgililerin Sevgilisi bu gördüklerimiz güzellikler Senin eserin, ya Sendeki güzellik O güzelligi görmek icin Sana kavusmak icin ugrasiyormuyuz?
Biz güzel görmek sevmek icin ASK taki güzellikleri ariyormuyuz?Mecnun Leyla´´yi ararken Seni buldu Sendeki güzellige vuruldu.EY ASK bir kalemki ismini yazarken güzelligine dayanamaz hayran kalirsa.
Biz bir kalem kadar da mi güzellik göremiyoruz?Ey ASK Sende bu kadar güzellik varken bu kadar aski arayan varken onlar Seni taniyamadilarmi görmedilermi her kes asik oldugunu söylüyor bu nasil bir ask bir günde tükenip giden bir askmi.Yoksa sadece bir hevesmi sadece kavustugunda biten bir askmi.Evet Seni tanimadilar Senin icin ugrasmadilar hic bir seylerini feda etmediler aci cekmediler bunun adina ask diyorlar.Nasil olurda bunca güzellikleri görmezler nasil olurda Senin adini basit anabiliyorlar herkes Seni konusuyor Seni anlatiyor.Seni tanimiyorlar bilmiyorlar ben sadece Sen deki güzellige Senin eserlerine hayranim Sana hayran Sana hasretim arzum Sensin Seni görmek tanimak.Ah bülbül güle hasretken her seher vaktinde onun acmasini beklerken ondaki sabir bitmek tükenmek bilmezken nasil olurda Sana kavusmak icin sabir etmeyelim .Sana kavusmak icin bu dikenli yollari asmayalim yolumuz uzun ve cileli dikenli yokuslu bir yol sonunda Sen varsin Sana kavusmak var.Ne olur yardim et Ey ASK,yollarimdaki engelleri asmama yardimci ol...(alintidir)

ALLAH(c.c.) bizlere gerçek aþýklardan olabilmeyi nasip eylesinAminagla
Gönderen: 03.03.2008 - 18:57
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 855 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nokta54 (45), karapapak (46), dosteren (60), ahmetkaya5v (40), AKIN TALHA (45), memetnur (60), ssarikoc2003 (43), yolcuxxx (38), adige11 (46), aydemir (45), terekeme (), tolga_27 (44), turkcomtayfur (), CNN (44), faruk741 (39), kürtislam (37), kenan_k (59), ercosserdar (42), siyahi (46), Ay Yuzlum (42), sevgim (45), sekersey (55), Melek_90 (34), mkilincarslan (33), emel meydan (48), karabela2000 (54)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56754 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.