generique stromectol generique colchicine budesonide ivermectine stromectol seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » Allah a ayiracak zamaniniz varsa okuyun

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Allah a ayiracak zamaniniz varsa okuyun
443 Mesaj -
Sadece Allah'a ayýracak zamanýnýz varsa okuyun. Þunu söyleyeyim, neredeyse bu maili silecektim fakat sona geldikçe çok etkilendiðimi hissettim...
Bu maili aldýðýmda düþündüm ki...
Bunun için zamaným yok. Hele de çalýþýrken...
Sonra böyle düþünmenin kesinlikle günümüzde birçok problemin kaynaðý olduðunu fark ettim...
Biz Allah'ý Cuma günleri mescide sýðdýrmaya çalýþýyoruz...
Belki cuma gecesi...
Ve, nadiren kalkýlsada Sabah namazlarýna...
Hastalýklarýmýzda, zayýflýklarýmýzda etrafýmýzda olsun istiyoruz....
Ve, hiç þüphesiz, cenazelerde...
Maalesef, O'nun için iþte, oyunda yerimiz ve zamanýmýz yok...
Çünkü... iþlerimizi kendimiz halledebiliriz düþüncesi hayatýmýza girmiþ...
Allah beni affetsin!!!
O'nun hayatýmda ilk sýrada olmasý gerektiðini kabul ettiðim yer ve zamanlarýn varlýðýndan dolayý...
Her zaman O'nun bizim için yaptýklarýný daima hatýrlayacak zamanlarýmýz olmalý!!!

Bu mesajý idrak ettiyseniz paylaþýn!!!

Evet, ALLAH'ý çok seviyorum!!!
O benim var olma ve kurtulma kaynaðým.
Beni her gün ayakta tutuyor. Onsuz hiç birþeyim!!!

Çok basit bir test
Eðer Allah' ý seviyorsanýz ve O'nun sizin için gerçekleþtirdiði muhteþem þeylerden utanmýyorsanýz...
Bunu arkadaþlarýnýza iletin
Bunun için zamanýnýz var mý?
Kolay zora karþý...
Gerçekleri söylemek neden bu kadar zor? Ayný zamanda yalanlarý söylemek de bu kadar kolay?
Neden namazda uykuluyuz da bitince aniden uyanýveririz?
Böyle mesajlarý paylaþmak varken silmek neden kolayýmýza gelir?
Karþýlýksýz alabileceðimiz en iyi hediye namazdýr.
Hem masrafsýz ve ödülleri de muhteþemdir.
Ne gariptir, ALLAH'a inandýðýný söyleyip de þeytanýn peþinden gitmek.
Ne gariptir, fýkralarý çýlgýnca paylaþýrýz,
mesajlar havalarda uçuþurda iþ islamiyetle ilgili bir mesajýn iletilmesine geldiðinde iki defa düþünürüz.

Bu mesajý gönderirseniz, adres listenizdeki herkese gönderecekmisiniz?
Yoksa ne tepki vereceðini bilmediðinizden yada emin olmadýðýnýzdan göndermeyecekmisiniz?

Allah'ýn bizim için ne düþündüðünden çok
insanlarýn bizim için ne düþündüðüne önem vermemiz 'NE GARIP'!!!

Gönderen: 18.12.2007 - 12:37
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mev@ su an offline mev@  
365 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN COK ETKÝLEYÝCÝ BÝR OKADARDA GÜNÜMÜZDE OLANLARI ANLATIYOR EMEYÝNE YÜREÐÝNE SAÐLIK KARDEÞÝM SELAM VE MÜNACAT ÝLE
Gönderen: 18.12.2007 - 12:54
Bu Mesaji Bildir   mev@ üyenin diger mesajlarini ara mev@ üyenin Profiline bak mev@ üyeye özel mesaj gönder mev@ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DEMOKRAT su an offline DEMOKRAT  
371 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN GÖNLÜMÜNBAÐI KARDEÞÝM...
ELÝNE EMEÐÝNE SAÐLIK...
ÇOK ETKÝLEYÝCÝ VE TEK KELÝMESÝYLE GERÇEK BÝR KONU...

GERÇEKTEN NE GARÝPgül

Gönderen: 28.12.2007 - 18:09
Bu Mesaji Bildir   DEMOKRAT üyenin diger mesajlarini ara DEMOKRAT üyenin Profiline bak DEMOKRAT üyeye özel mesaj gönder DEMOKRAT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
Gariplikler içinde yüzüyoruz anlaþýlan....

Ýslamda garip gelmiþ ....ona tabi olanda....

Ama çokca söylenen bir söz varya "ONU BULAN NE KAYBEDER......ONU KAYBEDEN NE KAZANIR".....Ýþte bizler onu mevlayý bulduðumuz için garipte olmayacaðýz inþallahurahman....

Eklemen için tþkler GÖNÜLBAÐI kardeþim msn bulunan arkadaþlara dostlarýma göndereceðim bunu....

selam ve dua ile.................

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son maksat kelam olsun tarafından, 28.12.2007 - 20:00 tarihinde.
Gönderen: 28.12.2007 - 19:59
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 803 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57842 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.