generique luvox stromectol kaletra generique kaletra stromectol fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » KİTAP & DERGİ » Benim Annem Melekti Şiir Kitabıma Destek Olur musunuz?

önceki konu   diğer konu
1 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Benim Annem Melekti Şiir Kitabıma Destek Olur musunuz?
43 Mesaj -
AYAN BEYAN BÝLÝNSÝN-"ANNEMÝZ BÝR MELEKTÝ"
O UNUTULMAYACAK-HAYATIMIZDA TEKTÝ

13 Aðustos Günü-sabah Saat Üç Otuz
Anne naaþýn geldi-içimize bastýn tuz
4-5 kiþi birlikte-tuttuk kaldýrdýk seni
Hepimizi çok üzdün-insanlarý ve beni
Ayan beyan bilinsin-" Benim Annem Melekti"
O unutulmayacak-hayatýmýzda tekti
Hani konuþuyordun-soðuktu o bedenin
Hep manasýz bakýþlar-hareketsizdi tenin
Þu uykusuz geceler-kýz oðlunu soldurdu
Acý ve sýkýntýyý-içimize doldurdu
Sabah olduðu anda-beyler ile kadýnlar
Seni anmaya geldi-nice nice insanlar
Çoluk çocuk akraba-Trabzon Ýstanbul'dan
Kavuþtular araçla-ayrýlmadýlar yoldan
Bütün akrabalarýn-açtýlar tabutunu
Hayatýn baþlangýcý-evet vardýr bir sonu
Sesler ve haykýrýþlar-hepten kapladý arzý
Ora kimler gelmiþse-içte duyuldu sýzý
O yüzün bembeyazdý-aktý burnundan kanlar
Gerçekten de üzüldü-oðlun kýzýn ve canlar
"Hoca dedi Þehittir"-aðlamayýn siz sakýn
Ruhu ile bedeni-Allah'a oldu yakýn
Amca dayý torunu-hala ve teyzelerim
Hangisini sayayým-toplandý bütün erim
Öðle namazý ile-biz kaldýrdýk naþýný
Sýkýntý acý doldu-sýzlattýn bütün caný
Þu Þadibey Camisi-duy anne aðza kadar
Ýnsanlarla dolmuþtu-bütün meydan geldi dar
Þiirim dörtlüklerim-anneciðim hep sana
Söyleyen Oðlun Hasan-rüyamda görün bana

BENÝM ANNEM MELEKTÝ ANKARA’DA GÜNDÜZ KÝTABEVÝNDEN ÇIKMIÞTIR.

MERKEZ:TALATPAÞA BULVARI ÇÝFTELER SOK. NO:7/A HAMAMÖNÜ/ ANKARA
ZAFER ÇARÞISI YANI ADÝL HAN KÝTAPÇILAR ÇARÞISI NO: 41 KIZILAY ANKARA
ÞUBE: DEMETEVLER 7.SOK. NO: 7/B YENÝMAHALLE /ANKARA
ADRESLERÝNDE VE ÇOÐU BÜYÜK KÝTAPÇILARDA SATIÞI YAPILMAKTADIR. SÝZLERÝ, KÝTAPLARIMIN SATIÞI VE ÇIKMASI ÝÇÝN ÞAHSIMA DESTEK OLMAYA DAVET EDÝYORUM. KÝTAPLARIMIN ÝÇ KARTON KAPAKLARINDA, RENKLÝ OLARAK, FATURASI KESÝLEREK REKLÂMLARINIZI ÝSTEDÝÐÝNÝZ ÞEKÝLDE YAPTIRABÝLÝRSÝNÝZ.

BÝR KÝTAP DA SÝZ ALIN.KAMPANYASINA KATILINIZ!
ÇOCUKLARINIZA ALACAÐINIZ HEDÝYE KÝTAP OLSUN.
ÞÝÝR KÝTABIMA PUAN VERÝNÝZ.1 EN KÖTÜ 10 EN ÝYÝ PUANDIR.YAZDIÐIM ÞÝÝRLERÝMÝ OKUMA FIRSATI BULDUYSANIZ, YORUMLARINIZLA DESTEK OLUNUZ. ARKADAÞLARINIZA E-MAÝL GÖNDEREREK BU BLOGCU SÝTESÝNDEN ONLARI DA BÝLGÝ SAHÝBÝ YAPINIZ.

BENÝM ANNEM MELEKTÝ

12 AÐUSTOS 2004 YILINDA ALMANYA’DA VEFAT EDEN BÝRÝCÝK ANNEM EMÝNE SANCAK ÝÇÝN KALEME ALINMIÞTIR.

Þiir kitabýmýn tanýtýmýna destek olunuz. Tanýdýðýn kim varsa, bu yazýmý onlara da gönderiniz. Özellikle Ankara’da oturan bütün tanýdýklarýnýza ulaþtýrýnýz. Þiir kitabýmýn Ýnternet’ te, Antoloji Com-Gündüz Kitabevi tarafýndan tanýtýmý yapýlmaktadýr. Goegle’ den, BENÝM ANNEM MELEKTÝ-HASAN SANCAK yazdýðýnýz zaman þiir kitabýmýn tanýtýmý ile karþýlaþacaksýnýz.Tanýtýmý Türkiye’nin en büyük edebiyat sitesi ANTOLOJÝ COM
yapmaktadýr. ANTOLOJÝ COM’un üstünü týkladýðýnýz zaman karþýnýza kitabýmýn ismi çýkar. BENÝM ANNEM MELEKTÝ kýsmýný týklayýnýz. Açýlmasýný bekleyiniz. Puanla bölümüne basýnýz. Üyelik iþlemleri kýsmýný týklayýnýz. Açýlmasýný bekleyiniz. Karþýnýza çýkan üye olmak istiyorum kýsmýndaki yeri tekrar týklayýnýz. Açýldýktan sonra adýnýzý, soyadýnýzý, hiç kimsenin aklýna gelmeyen bir rumuzu, e-mailinizi yazdýktan sonra, beni kaydet denen yere basýnýz. Sizin e-mail adresinize otomatik olarak bir þifre gelecektir.O þifreyi GÝRÝÞ kýsmýndaki yere e-mailinizi ya da rumuzunuzu yazdýktan sonra ANTOLOJÝ.COM’ un verdiði þifreyi yazýyorsunuz. Kitabýn puanla kýsmýna tekrar geçerek, 10 yazarak puanladýðýnýz zaman kitabýmýn tanýtýmýna destek olmuþ oluyorsunuz. Ýsterseniz yýldýz tablosundan verdiðiniz oyu görebiliyorsunuz. Düþüncelerinizi de oraya yazýyorsunuz.

Benim Annem Melekti Þiir Kitabýma Destek Olur musunuz?
Benim Annem Melekti Ankara’da Gündüz Kitabevinden çýktý.

Merkez:Talatpaþa Bulvarý Çifteler Sok. No:7/a Hamamönü/ ANKARA
Zafer Çarþýsý Yaný Adil Han Kitapçýlar Çarþýsý No: 41 Kýzýlay ANKARA
Þube:Demetevler 7.Sok. No: 7/b Yenimahalle /ANKARA

ÝNTERNETTEN ONLÝNEANTOLOJI COM -KÝTAP STORE-YENÝ SAYFA WEBLEBÝ -KÝTAP YURDU -PANDORA EDEBÝYAT SÝTELERÝNDE ONLÝNE OLARAK SATIÞI YAPILMAKTADIR.

SAYGILARIMLA.
Gönderen: 05.12.2007 - 10:31
Bu Mesaji Bildir   HASAN SANCAK üyenin diger mesajlarini ara HASAN SANCAK üyenin Profiline bak HASAN SANCAK üyeye özel mesaj gönder HASAN SANCAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 956 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59820 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.